Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 3

Kodėl moterys ir vyrai kalba skirtingomis kalbomis?

Kodėl moterys ir vyrai kalba skirtingomis kalbomis?

Ir neturiu omenyje, kad ji angliškai, o jis vokiškai. Gyvename toje pačioje šalyje, kalbame ta pačia kalba, bet dažnai nesuprantame vieni kitų.

Yra bendravimo tipas, kuris yra vyriškas - tai, kaip žmogus jaučia, mąsto, perduoda informaciją pašnekovui, ir yra bendravimo tipas, kuris yra moteriškas. Vyrų ir moterų psichologija labai skiriasi viena nuo kitos. Įdomu: Kaip išmokti būti gera žmona savo vyrui

Pagalvokite, gal ir jums yra buvę taip, kad bendraujate tarsi su siena?

Taigi kodėl taip atsitinka:

1. Vyrų ir moterų mąstymo procesai skiriasi. Vyrai linkę mąstyti plačiai, gerai orientuojasi erdvėje. Moterys mąsto neracionaliai, dažniausiai pasikliauja savo pojūčiais ir intuicija, bet ne logika.

 2. Skiriasi prioritetai.

Vyro prioritetas yra karjera, tobulėjimas, sėkmė, o moters - sukurti ir išlaikyti šeimą, gimdyti ir auginti vaikus.

 3. Jis atsipalaiduoja / ji susierzina.

Pvz: Vyras nori atsipalaiduoti namuose. Vyrams namai yra saugus prieglobstis, vieta, kur jie gali pailsėti ir atgauti jėgas.

Moteris namuose būna įsitempusi ir irzli. Jai namai dažnai yra "Darbas". Ji turi tiek daug streso šaltinių: biudžetas, vaikai, namų ruoša. Ji turi skirti dėmesio daugeliui dalykų ir dažnai psichologiškai pavargsta bei patiria stresą. Įdomu: Petražolės nauda mūsų sveikatai

 4. Jis nesupranta / ji nepaaiškina

Visiškas supratimas tarp vyro ir moters yra neįmanomas. Bandymas pakeisti savo partnerį sukelia tik stresą.

Pavyzdžiui, moteris pasidaro naują šukuoseną, o jis to nepastebi, ir ne todėl, kad jis toks blogas, tiesiog jis toks yra.

5. Skirtingos temos

Mus su moterimis domina labai skirtingos temos. Vyrai dažnai kalba apie politiką, automobilius, sportą; moterys - apie vaikus, madą, santykius. Tai, apie ką kalba vyrai, moterys linkusios laikyti banalybėmis, o vyrai - ne. Moterys savo kalboje dažniau vartoja būdvardžius ir mažybines priesagas ("kūdikis", "mylimoji"). Vyrai savo kalboje dažniau vartoja veiksmažodžius ir daiktavardžius. Įdomu: Kodėl vyras palieka žmoną dėl meilužės?

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau