Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 20

Jeigu vyras nė kiek nesistengia dėl jūsų, tai jūs jam nereikalinga

Jeigu vyras nė kiek nesistengia dėl jūsų, tai jūs jam nereikalinga

Vyro ir moters santykiuose turi būti tam tikra pusiausvyra. Tai yra, moteris turi būti rami, o vyras jausti lengvą įtampą. Būtent ant vyro pečių gula rūpinimasis savo namais, materialine gerove ir komfortu. Ir jeigu jis nerodo jokių pastangų dėl to, verta susimąstyti apie tokių santykių tąsą.

Vyras, kursi suinteresuotas išlaikyti savo moterį, visada bus atkaklus. Jis suras būdų, kaip ją laimėti, net būdamas visiškas flegmatikas, nepasitikintis savimi ar pasyvus tipas.

Jeigu vyras „neįsitempia“, tai moteris jam nereikalinga

Suinteresuotas vyras stengsis investuoti į jūsų santykius visus savo resursus: laiką, pinigus, galimybes. Žinoma, įvairių žmonių galimybės skiriasi, bet jūs būtinai pajusite jo pastangas ir gerą nusiteikimą jūsų atžvilgiu.

Pajusite jo potraukį, jo susidomėjimą jumis kaip moterimi, o ne kaip motina., drauge, psichologe ar auka.

Šalia jo jūs jausitės būtent moterimi, kurią jis vertina ir brangina, o ne žmogumi, kurį jis išnaudoja ir laikosi tik už to, ką jūs pati jam ir duodate.

Jūs nejausite, kad jis įdeda į santykius mažiau už jus> Jis nepagalės jums duoto to, kas yra jo jėgoms.

Jūs nejausite įtampos. Jūs jausitės rami, nes esate jam reikalinga. Jam įdomūs jūsų jausmai ir svajonės. Jūsų planai sutampa. Jam rūpi jūsų nuomonės ir sveikatos būklė.

To sunku nepastebėti. Jeigu jūs dėl to abejojate, tai to paprasčiausiai nėra. Ir tai reikia pripažinti. Ir pasitraukti iš sudėtingų, nereikalingų santykių, kurie traukia iš jūsų energiją. Juk bet kokios graužiančios abejonės pamažu alina moterį. Tik visiškas tikrumas suteikia stabilumo ir ramybės jausmą.

Tiksliausia gerų santykių diagnozė: jūs – rami, o vyras – lengvai įsitempęs. Bet ne atvirkščiai. Jeigu vyras nededa jokių pastangų, tai jūs jam nereikalinga.

Lengva įtampa vyrui – tai impulsas veikti! Jo energija turi transformuotis į poelgius, siekius, planų įgyvendinimą.

Visiška vyro ramybė skatina jį degraduoti. Ji slopina jo vyrišką pradą.

Juk jūs ir taip susitaikote su jo trūkumais. Juk jūs atleidžiate jam už viską, todėl jis gali būti ramus. Jūs neišeisite, nepamesite jo, tai kam jam vargintis, stengtis jus prisirišti, rūpintis jumis, kažką dėl jūsų daryti. Jūs ir taip niekur nedingsite.

Žmonės iš esmės nesistengia siekti pergalių, jeigu jiems ir taip viskas gerai, jeigu jie viskuo patenkinti. Bet kuri žmogus iš prigimties yra tinginys.

Gyvūnai taip pat. Liūtas negalvoja, kaip sumedžioti antrą antilopę ir atidėti ją ateičiai į šaldiklį. Vieną jis jau užmušė, pamažu drasko ir ryja, kol mėsa nepasibaigs ar nepages. Pasaulis yra paprastesnis, nei mums atrodo. Tai mes patys jį darome sudėtingą.

Visiškas vyro suinteresuotumo nebuvimas ir reiškia tik visišką jo nebuvimą. Ir nieko daugiau!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 15:10 Kai kurie žmonės mylės tave tik tada, kai tavęs nebebus

Kai kurie žmonės tavęs neįvertins, kol tavęs neliks. Kai nebeteiksite jiems paramos, kurią jie laikė savaime suprantamu dalyku, kai nebesiųsite jiems gražių žinučių, kurias jie ignoravo, kai nebepasveikinsite jų išskėstomis rankomis kiekvieną kart...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau