Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 13

Raugerškis - Pagalba Kepenims

Kaip padėti kepenims? Šį klausimą sau turi užduoti kiekvienas sveikai mąstantis žmogus. Juk kepenų veiklos sutrikimas sukelia pačių įvairiausių problemų. Pavyzdžiui, tulžies latakų užsikimšimas gali sukelti kepenų cirozę, kraujavimus, kepenų nepakankamumą, tulžies pūslės pragulas ir prakiurimą, tulžies pūslės veiklos sustojimą, pankreatitą, vidines fistules.

Aš žinau, ką rašau, neseniai skaičiau apie tai medicinos enciklopedijoje. Skaičiau ne todėl, kad neturėjau ką veikti.

Kepenys pradėjo kelti man rūpesčių kažkaip staiga, nei iš šio, nei iš to. Iš pradžių atsirado skausmai, paskui pagelto oda. Gydytojai išrašė krūvas vaistų, kurie turėjo padėti gydyti kepenis. Beje, nusprendžiau pirmiausia išbandyti tausojančias priemones. Kam iš karto varginti kepenis stipriais vaistais, jei galima išbandyti liaudies medicinos priemones. Ko gero, visokie nuovirai ir žolelės nepridarys tiek rūpesčių kaip tabletės. Todėl ėmiau skaityti specialią literatūrą! Paaiškėjo, kad, rūpinantis kepenų ligų gydymu ir profilaktika, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į savo mitybą ir į tai, kada ligos simptomai paūmėja. Pavyzdžiui, suvalgei gabalėlį lašinių, o kepenys ir sustreikavo, susinervinai darbe - ir vėl priepuolis. Įvairūs stresai ir ypač gyvuliniai maisto produktai bei angliavandeniai užteršia kepenis šlakais. Stresų išvengti sunku, tačiau visai įmanoma pasirūpinti dieta, kuri siūlo mažai gyvulinių riebalų ir angliavandenių, bet daug daržovių ir vaisių. Tai bus pirmas žingsnis sveikatos link! Dabar apie pačią priemonę. Kepenų ligoms gydyti liaudies medicina naudoja raugerškių vaisius, lapus, žievę, šaknis ir žiedus. Raugerškius pripažįsta ir medikai. Mokslininkai seniai ištyrinėjo šiuos augalus ir priėjo išvados, kad jų antpilai ir nuovirai skatina tulžies išsiskyrimą, mažina karščiavimą, stabdo kraujavimą ir malšina skausmą.

Raugerškis, kepenys, liaudies medicina, liaudies receptai

Antpilas ruošiamas taip: valgomąjį šaukštą raugerškių žievės užpilti 1 stikline verdančio vandens. Antpilą uždengti dangčiu, dėti į orkaitę ir laikyti 4 valandas. Gerti 2-3 mėnesius po pusę stiklinės 3 kartus per dieną.

Svarbi pastaba - raugerškių antpilų nereikėtų vartoti ilgą laiką. Šios priemonė taip pat nereikėtų vartoti, turint sumažėjusį arterinį kraujospūdį, nes ji gali dar labiau jį sumažinti, be to, gali užkietėti viduriai.

Aš vartojau raugerškių preparatus, jie padėjo mano kepenims išvengti didelių problemų. Tai nebuvo lengva ir paprasta, todėl dabar labai rūpinuosi savo organizmu.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2021 laikas 16:34 Neįtikėtina! Aptiko „super Žemę“, kuri yra beveik tokio paties amžiaus kaip Visata
Pasirodo, kad planetos iš tiesų gali gyventi labai ilgai. Aplink vieną seniausių galaktikos žvaigždžių - oranžinę nykštukę, pavadintą TOI-561, esančią vos už 280 šviesmečių, astronomai aptiko tris orbitines egzoplanetas. Viena iš jų yra 1,5 karto didesnė už Žemę, apskriejanti aplink savo žvaigždę pe...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 09:24 Geležies trūkumas – ne juokai!
Geležies trūkumas – labiausiai paplitusi su mityba susijusi sveikatos problema visame pasaulyje, nuo kurios kenčia apie 30 % žmonijos populiacijos.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Vieno puodo patiekalas / troškinys: vištiena su ryžiais ir daržovėmis

Kažkaip taip nutiko, kad paskutiniu metu visai nevalgiau ryžių ir pradėjau jų pasiilgti! Tad šis vištienos troškinys yra su jais. Stengiausi pasirinkti kiek sveikesnį variantą už įprastus baltuosius ryžius, tad panaudojau ilgagrūdžius plikytus ryžius. Jie verda maždaug 20 minučių ir labai tinka š...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Vaivorykštinis upėtakis keptas orkaitėje su citrinomis

Vis dažniau su šeima stengiamės valgyti žuvį ir vis dažniau ją kepame. Vyras labai mėgsta ir kepa dažniausiai tik savo pagautą žuvį - tiesiog keptuvėje paprastai, o aš vis ieškau kitokių žuvies paruošimo būdų. Šį kartą vaivorykštinis upėtakis keptas orkaitėje su citrinomis. Nu "baisiai"...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Keptas karšis orkaitėje su lašinukais
Laba džiaugiuosi, kad turiu vyrą, kuris kartais mėgsta pažvejoti ir dėl to galime pasimėgauti šviežia, ką tik pagauta žuvimi. Jeigu vyras ruošia, tai jis tiesiog ją nuvalo, pasūdo sūryme, pagardina prieskoniais ir tuomet iškepa keptuvėje, apvoliotą kukurūzų miltuose. Mums tada su dukromis lieka tik ...

Skaityti daugiau