Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 8

Riaušių Amerikoje baigtis nurodoma Iliuminatų kortose?

Šiandien JAV vykstančiais neramumais akivaizdžiai yra sunerimusios viso šalys, ypač politikai iš trečiųjų šalių, kurie nežino, kas laimės ir kam iš anksto rodyti pagarbą. Akivaizdu, tą patį galima pasakyti ir apie JAV nomenklatūrą, nes ne visi tarp skirtingų departamentų viršininkų turi 33-ajį laipsnį, o jei ir turi 33 laipsnis – tai jie patys sau suteikė.

Žinoma, viskas, kas vyksta, yra be galo įdomu sąmokslo teoretikams, kurie kiekvieną dieną kažką naujo atrandą, nors ištiktųjų tai ir jiems patiems sunku paaiškinti. Nors žinoma, keletą kabliukų yra.

Visų pirma, prieš keletą mėnesių halturnerradioshow.com paskelbė viešai neskleistą informaciją iš vienos didžiausių JAV draudimo bendrovės darbuotojo. Anot jo, šios įmonės jau 2019 metų pabaigoje nustojo vykdyti nekilnojamojo turto draudimo užsakymus, atkalbinėdami klientus įvairiais pretekstais.

Žinoma, konspirologai, tikėjosi, kad draudikai laukia masinės stichinės nelaimės ar net pasaulinio karo. Nors, visų laimei, nei vienas, nei kitas neatsitiko. Vis dėlto JAV riaušės ir griovimai pastebimi – psichai sudegino ir sugriovė daug ką. Draudimo bendrovėms visa tai yra dideli nuostoliai, todėl jų vadovai, aišku, numatė riaušes.

Tikriausiai jie pažvelgė į kokį stebuklingą krištolo rutulį ir pamatė ateitį? Arba jie atidžiai apžiūrinėjo iliuminatų kortų kaladę, kurią pristatė gyventojams dar 1995 m. Konspirologai iš ufosightingshotspot.blogspot.com pastebėjo, kad kortos sudaro labai keistą seką, kuriai net nereikia specialistų komentarų.

Pirma ir antra kortos – EPIDEMIJA ir KARANTINAS:

Kospirologija, Naujoji Pasaulio Tvarka, iliuminatai

Trečia korta – RINKOS MANIPULIACIJA, kurią mes matome viso karantino metu. Prasidėjus pandemijai, globalioje ekonomikoje viskas vyksta blogai, bet dėl kažkokių priežasčių Dow auga:

Kospirologija, Naujoji Pasaulio Tvarka, iliuminatai

Ketvirta korta – RIAUŠĖS, PERVERSMAS ir YPATINGI ĮGALIOJIMAI. Be to, ufosightingshotspot atkreipia dėmesį – kortoje pastebimi afroamerikiečiai ir plytos, kur jiems kažkas naktimis atveža ir sudeda į būsimas riaušių vietas:

Kospirologija, Naujoji Pasaulio Tvarka, iliuminatai

Apskritai, kažkokia keista kortų seka – viskas vyksta dabar, bet ne ant žaidimo stalo ir viskas ištiktųjų. Ir liūdniausia, kad penktoji kortos seka yra MIRTIES KAUKĖ:

Kospirologija, Naujoji Pasaulio Tvarka, iliuminatai

Apskritai, kažkokia nelabai optimistiška kortų kaladė ir būdų daug geriau, jeigu išmaišytų ją dar kartą. Bet, deja, niekas iš naujo neišmaišys ir baigs žaisti, atrodo iki galo, kol scenoje pasirodys penktoji korta.

Tačiau ar ji pasirodys iškarto rytoj, ar plytos bus dar mestos – čia ufosightingshotspot nežino, todėl tie, kurie neturi 33-iojo laipsnio magistro laipsnio, belieka tik stebėti įvykių raidą. Ar tai sutapimas, ar ne, mes taip pat nežinome.

 

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda)

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
10.07.2020 laikas 19:23 Padėkime Savo Venoms Žolelėmis Be Vaistų
Kai man pavyko sulieknėti ir atsikratyti 10 kg nereikalingo svorio, pajutau, kad pagerėjo mano kojų venų būsena. Tėvai sirgo varikoziniu venų išsiplėtimu, matyt aš irgi paveldėjau šią ligą. Iš pradžių nešiojau priešvarikozines kojines - toks ir buvo mano gydimasis. O štai šiuo atveju pati sau netikė...

Skaityti daugiau

10.07.2020 laikas 18:48 “Cikada3301”: kas stovi už pačios paslaptingiausios dabarties organizacijos
2012 metų sausio mėn. anoniminiame forume4chan atsirado paslaptingas pranešimas. Nežinomas, pasirašęs „3301“, įkėlė cikados paveikslėlį, kuriame buvo užšifruotas slaptas pranešimas.“ Supraskite jį, ir sužinosite, kaip rasti mus. Nekantriai laukiame tų nedaugelio žmonių, kuriems pavyks nueiti visą ke...

Skaityti daugiau

10.07.2020 laikas 08:32 Castellfollit unikalus miestelis Ispanijoje. Sužinok kodėl!
Katalonijoje yra miestelis, kuriame dar nė vienas turistas nepasiklydo begaliniuose gatvių, aikščių ir alėjų labirintuose. Ir taip yra ne dėl to, kad jis neklaidus, bet todėl, kad jame yra tik viena gatvė su dviem namų, kurie tiesiogine prasme kabo ant uolos krašto...

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 20:11 Magnio vandens receptas: kovoja su edema, antsvoriu, sąnarių skausmais, prasta kraujotaka ir dar daugiau!

Jei esate vyresnis nei 40 metų, tuomet turite atidžiai stebėti suvartoto magnio kiekį. Tai padeda tinkamai funkcionuoti visiems organams ir užkirsti kelią įvairioms ligoms.

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 14:25 Ką apie asmenybę išduoda kavos puodelis?
Ne paslaptis, kad turėdami tam tikrų žinių, gali suprasti žmogaus prigimtį vien tik stebėdami tam tikrus gestus ar pasirinkimus. Net paprastas kavos puodelis gali labai daug atskleisti apie asmenybę.

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 13:03 Cholesterolio Lygį Sumažinkite Be Vaistų

Žmogus negali pakeisti savo biologinio amžiaus, bet gali atitolinti lėtines širdies ir kraujagyslių ligas, jei jo kraujagyslės bus „švarios“. Mokslas įrodė, kad šiuolaikiniai būdai kontroliuoti mažo tankio cholesterolį, dar vadinamą „bloguoju“, gali padėti išvengti infarkt...

Skaityti daugiau