Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 19

Sapnuojate mirtį? Sužinokite kokia mirties reikšmė sapnuose iš tiesų

Jei kada nors esate sapnavę, kaip mirštate patys ar miršta jūsų mylimas žmogus, tikrai žinosite, kokia nerimą kelianti yra ši patirtis.

Sapnai gali būti žemiški, siurrealūs ar net įvarantys siaubą. Manoma, kad per naktį paprastai susapnuojame keletą sapnų, kiekvienas jų trunka nuo penkių iki 20 minučių, nors daugelį jų esame linkę pamiršti.

Susapnavus mirtį gali likti nerimo jausmas, kad su jūsų kūnu kažkas ne taip, bet prieš lėkdami pas gydytoją, paskaitykite, ką apie tai sako sapnų specialistas Delphis Ellisas. „Daugelį metų trunkantys tyrimai rodo, kad visi sapnai ką nors reiškia. Kiekvienas žmogus – skirtingas, todėl mirtis sapne kiekvienam sapnuotojui reikš vis ką kitą.

Sąmoningas sapnavimas, sapnai, mirtis, sapnavimas, sapnuoti mirti

Pagal kai kurias tradicijas žmonės kiekvieną rytą susirenka ir kalbasi apie savo sapnus – sapnuoti mirtį yra geras ženklas, tikima, kad taip pranašaujamas gimimas.

Mirtis sapnuose taip pat gali reikšti pokyčius, kuriuos nuspėjame sau ar aplinkiniams. Jei mūsų mylimas žmogus pradėjo elgtis kitaip, tai gali atsispindėti šio žmogaus mirtimi sapne.

Bijo mirties sapnuose

Jaunos mamos dažnai sapnuoja savo kūdikių mirtį, tokiu būdu pripažindamos savo jaučiamą atsakomybę už vaiko saugumą ir nerimavimą, kad gali atsitikti kažkas blogo.

Sapnų reikšmės pagal sapnininką

Kai kurie žmonės bijo mirtis sapne yra bloga pranašaujantis ženklas. Esu sutikęs daugelį žmonių, kurie man pasakojo pranašingus sapnus, todėl suprantama, kad kai kurie žmonės bijo jų išsipildymo, susapnavę artimojo mirtį. Laimei, nors mirtis sapnuose ir kelia nerimą, šie sapnai daugiausiai mums skirti tam, kad nepamirštume, koks vertingas yra gyvenimas ir kad turėtume išnaudoti kiekvieną mums skirtą akimirką su savo mylimais žmonėmis.

Gali būti, kad mirtį sapnuose sukelia nerimas, ypač jei neseniai sužinojome apie kieno nors mirtį ar įtemptai galvojame apie kokį nors brangų žmogų. Kai pradedame suvokti savo pačių mirtingumą, gali būti, kad dažnai susimąstome apie tai, kad laikas baigiasi. Svarbu tvarkytis su nerimu ir nusiteikti geram nakties poilsiui – stresą reikėtų pozityviai šalinti dienos metu ir užsitikrinti atpalaiduojančią ir ramią miegamojo aplinką.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau