Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 28

Pranašiški sapnai. Mirtis sapnuose

Mane visada baugino sapnai kuriuose kažkas miršta, t.p pokalbiai su mirusiais, ypač kai yra sapne aiškiai girdima žodžiai, skaičiai, įvairios datos ir atsikėlus juos puikiai atsimeni. Tai kažkas bauginančio, ir dažniausiai po tokių sapnų prastai jautiesi ir aišku visa tai kelias dienas slegia...

sapnai, mirtis, sapnininkas

Kas tai??? pranašiški, įspėjamieji sapnai??? ar nee? ko gero, į šituos klausimus atsakys tik laikas, tiksliau parodys...

Kiek pastebėjau ir jūsų emailuose, tai puikiai atsispindi, kad labiausiai gąsdinantys sapnai yra, būtent, apie mirtį. "Iš tiesų mes gyvename nežinomybėje ir vienintelis tikras dalykas, kuris įvyks ateityje, yra tai, kad visi mirsime. Geriausias dalykas, ką galime padaryti - ruoštis jai. Tik mirtis įprasmina gyvenimą" - taip atsakytų, patartų dvasinių mokymų žinovai ir pasekėjai.

Sapnai susiję su mirtimi, gali būti pranašiški ir įspėti apie mūsų ar draugų, artimųjų mirtį. Arba tiesiog pranašauti gyvenimo pasikeitimus.

Dauguma sapnų tyrinėtojų įsitikinę, kad sapnuojama sava mirtis pranašauja pasikeitimus, kardinalius pokyčius gyvenime, dvasinę transformaciją, tačiau niekada nereiškia tikros fizinės mirties.

Taigi, jei susapnavot savo mirtį - greičiausiai jums pavyks išvengti mirties ir, kaip jau minėta, jūsų laukia kardinalūs pasikeitimai arba tiksliau yra pasikeitimų poreikis, kartais gali rodyti, kad gyvenime perdaug rutinos.

Patarimas: jei sapne regėjot savo mirtį ir ypač jei sapną lydėjo keistos nuojautos, bloga savijauta - nespjaukit į tai, o įsiklausykit į perspėjimus ir visgi būkite atsargūs.

"Kartą vienas žmogus susapnavo, tarytum jis stovi balkone, pasirėmęs į turėklą. Ūmai turėklas lūžta, ir jis krenta... Žmogus pabudo išpiltas šalto prakaito, nes jis nuoširdžiai tikėjo sapnais. Rytą jis atidžiai apžiūrėjo balkono turėklą ir rado vieną nulūžusią kniedę, vadinasi, stipriai atsirėmęs į turėklą, iš tikrųjų būtų galėjęs nuvirsti žemyn."

Pagalvosite stebuklas? ogi visai ne. Tiesiog, kažkada pastebėjo ir užmiršo, o jūsų pasąmonė nee, ji užfiksavo nulūžusią kniedę, kuri galėjo sukelti nelaimę.

Sapnuoti save mirusį pašarvotą - gali reikšti kokio nors sandorio baigtį, seno gyvenimo pabaigą ir naujų įvykių pradžią.

Sapnai nėra vien mūsų asmeniniai patyrimai, sapnai, pasirodo yra kolektyviniai, sapnuojame vienas kito sapnus, gyvenimą, lemtį, nes mūsų pasąmonės okeanas bendras.

Dažnai sapnuose matoma draugų, pažįstamų ar giminių ar tiesiog kitų žmonių mirtis - gali reikšti pvz, nors ir karjeros pabaigą ar tiesiog, kaip minėjau kardinalius pasikeitimus.

"...kartą susapnavau kad mirė mano geriausia draugė, susiruošiu į laidotuves o jinai nepašarvota, isteriškai klausiu jos mamos kur jinai? kas atsitiko? o jinai paaiškina, kad jos tiesiog nėra ir daugiau nematysim..." žinoma atsikeliu nerami, nuotaika bloga ir pan. Skambinu draugei, ir kaip niekur nieko klausiu kaip gyveni? pakviečiu į svečius. Ir kai ateina, į svečius pasigiria, kad susipažino su užsieniečiu, ir žada susituokti ir išvažiuoti gyventi pas jį ir aišku, kaip jinai sako to dar nieks nežino aš sužinau pati pirmoji, jos planus dėl išvažiavimo - štai ką reiškė sapne jos mirtis - jinai kardinaliai keičia savo gyvenimą.

Arba, dažna mama sapnuoja, kad jos vaikas nuskendo arba numirė - tai tikrai nieko blogo nežadantis sapnas, jis tik parodo, kad tarp jos ir vaiko kilo konfliktų, nesutarimų, beje kuriuos reikėtų kuo greičiai spresti - norint išvengti, dar didesnių piktumų bei nesutarimų.

Vokietijos Fraiburgo universiteto parapsichologas Hansas Benderis per dvidešimt metų yra surinkęs daug pranašingų sapnų pavyzdžių. Sapnininkas pagal tavo sapnus.

Antai viena vokietė, pagimdžiusi kūdikį, po penkiolikos parų susapnavo, kad ji kasa smėlį kažkokiame pliaže, ieškodama savo vaiko kūno. Bėgant metams ji retkarčiais vėl regėdavo tą patį vaizdą. Ir tik po 27 metų sapnas išsipildė. Jos sūnus buvo paimtas į vokiečių armiją ir pasiųstas į Prancūziją. Ten pateko į nelaisvę ir mirė belaisvių stovykloje Atlanto pakrantėje. Sargyba jį palaidojo čia pat, kopose, per kelis šimtus metrų nuo kranto. Vieną dieną motina atvyko ten ieškoti sūnaus kūno...

Kaip bebūtų, sapnų apie mirtį, nereikia baugintis... pasamonė nori tik mums pranešti, kad esam gyvi, ir kužda mums labiau mylėti ir vertinti gyvenimą, gyventi atviresne širdimi... gyventi prasmingai, neleisti laiko vėjais, siekti savo svajonių... ;)

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
avatar
1
Sveiki noriu išsiaiškinti ka reiškia mano sapnas . Jis man buvo gana kraupokas. Tai aš sapnavau kad aš stovėjau ant skardžio ir už manęs kažkas ėjo ten buvo mano artimieji kurie realybėje gyvi!!! Jie šaukė mano vardą aš begau pas juos jų veidai buvo kruvini. Aš jų nepasiekiau mano suknelė buvo juoda iki kelių ir istepta kažkieno krauju. Tada nebeisgirdau savo tėvų tariant mano vardą. Aš pasiklydau. Buvau tamsiame miške buvo šalta ir šiurpu staiga kažkas mane užpuolė su svytinciomis tigro akimis. Mano veidas buvo sudraskytas tada kritau nuo skardžio ir pasismeigiau ant smailios uolos mano kraujas varvėjo į jūros vandenį. Taigi ką tai reikštu? Nes aš nežinau.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau