Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 14

Sapnuojate mirtį? Štai, ką tai iš tiesų reiškia

Jei kada nors esate sapnavę, kaip mirštate patys ar miršta jūsų mylimas žmogus, tikrai žinosite, kokia nerimą kelianti yra ši patirtis. Sapnai gali būti žemiški, siurrealūs ar net įvarantys siaubą.

Manoma, kad per naktį paprastai susapnuojame keletą sapnų, kiekvienas jų trunka nuo penkių iki 20 minučių, nors daugelį jų esame linkę pamiršti.

Susapnavus mirtį gali likti nerimo jausmas, kad su jūsų kūnu kažkas ne taip, bet prieš lėkdami pas gydytoją, paskaitykite, ką apie tai sako sapnų specialistas Delphis Ellisas.

mirtis, naktis, sapnai, reikšmė

„Daugelį metų trunkantys tyrimai rodo, kad visi sapnai ką nors reiškia. Kiekvienas žmogus – skirtingas, todėl mirtis sapne kiekvienam sapnuotojui reikš vis ką kitą.

Daugiau apie sapnų reikšmes galite pažiūrėti sapnininkas

Pagal kai kurias tradicijas žmonės kiekvieną rytą susirenka ir kalbasi apie savo sapnus – sapnuoti mirtį yra geras ženklas, tikima, kad taip pranašaujamas gimimas.

Mirtis sapnuose taip pat gali reikšti pokyčius, kuriuos nuspėjame sau ar aplinkiniams. Jei mūsų mylimas žmogus pradėjo elgtis kitaip, tai gali atsispindėti šio žmogaus mirtimi sapne.

Bijo mirties sapnuose

Jaunos mamos dažnai sapnuoja savo kūdikių mirtį, tokiu būdu pripažindamos savo jaučiamą atsakomybę už vaiko saugumą ir nerimavimą, kad gali atsitikti kažkas blogo.

Pasaulio naujienos kitaip ... su paranormal.lt! (Magija, Burtai)  Prisijunk prie paskyros!

Kai kurie žmonės bijo mirtis sapne yra bloga pranašaujantis ženklas. Esu sutikęs daugelį žmonių, kurie man pasakojo pranašingus sapnus, todėl suprantama, kad kai kurie žmonės bijo jų išsipildymo, susapnavę artimojo mirtį.

Laimei, nors mirtis sapnuose ir kelia nerimą, šie sapnai daugiausiai mums skirti tam, kad nepamirštume, koks vertingas yra gyvenimas ir kad turėtume išnaudoti kiekvieną mums skirtą akimirką su savo mylimais žmonėmis.

Gali būti, kad mirtį sapnuose sukelia nerimas, ypač jei neseniai sužinojome apie kieno nors mirtį ar įtemptai galvojame apie kokį nors brangų žmogų. Kai pradedame suvokti savo pačių mirtingumą, gali būti, kad dažnai susimąstome apie tai, kad laikas baigiasi.

Svarbu tvarkytis su nerimu ir nusiteikti geram nakties poilsiui – stresą reikėtų pozityviai šalinti dienos metu ir užsitikrinti atpalaiduojančią ir ramią miegamojo aplinką.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
09.04.2020 laikas 21:06 Kaip galima atsikratyti bet kokio danties skausmo per kelias sekundes
Tokią priemonę nuo skausmo galima lengvai ir greitai pasigaminti namuose. Bet koks danties šaknies pažeidimas sukelia nepakeliamą skausmą. Yra daug papildomo nervų pažeidimo priežasčių.

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 19:39 David Icke – Visa Tiesa Apie Koronavirusą

Ką šis medikas rašo trumpai laiške. Tiesiog jis teigia, kad atliekami testai yra tiesiog koronavirusui, bet ne COVID-19. Tokių testu tiek USA neatlieka. Jus suprantate iš kur tokie dideli skaičiai. O, kaip mes žinome koronavirusa yra elementarus gripas, kuri turi kiekvienas žmogus. Kai tik jus su...

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 16:25 Kas Ir Kodėl Pradėjo Skleisti Ultragarsus Miestuose?

Viena iš gana paplitusių sąmokslo teorijų, pasirodžiusi kartu su COVD-19 pandemija, yra tam tikras garso skleidimas, kurio veikimas sukelia ligos simptomus.

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 13:01 Šnekama, Žmonės Iš Uhano Krosnių Girdėjo Riksmą

Radio Free Asia (RFA) praneša, kad Uhano gyventojai, kur prasidėjo koronaviruso pandemija, girdėjo riksmus, sklindančius iš krematoriumo krosnių. Kai kurie ligoninėse gydyti žmonės tvirtina, kad jie matė, kaip darbuotojai, dar gyvus koronaviruso pacientus dėjo į palaikams skirtus maišus.

...

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 08:54 Kaip Pritraukti Meilę Pagal Fengšui?
Nusivylusiems meile labai dažnai siūloma atkreipti dėmesį į kinų išmintį, kuri padės atnešti į namus laimę, sėkmę ir gerovę. Norint kuo greičiau pagerinti meilės reikalus, pirmiausiai reikia išnešti nereikalingus daiktus iš namų ir pripildyti namus tais, kurie yra atsakingi už meilės energiją. Kokie...

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 08:36 Kiek Valandų Reikia Miegoti Per Parą Pagal Amžių
Daugelį metų mums buvo tvirtinama: miegokite po 8 valandas per parą ir būsite laimingi. Tačiau neseniai mokslininkai priėjo išvados, kad tos 8 valandos miego per parą – tėra mitas. Vienas iš svarbiausių miego trukmės vertinimo kriterijų yra miego kokybė, o ne trukmė....

Skaityti daugiau