Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 16

Šaudymas Naujosios Zelandijos mečetėse – pasiruošimas antrajam 9/11?

2019 m. kovo 15 d. viso pasaulio spaudoje ir televizijos kanaluose, be išimties, buvo pranešta, kad Naujosios Zelandijos Kraistčerčio mieste įvyko teroristinis išpuolis. 13:45 vietiniu laiku ginkluoti vyrai įžengę į mečetes Kraistčerče “Al Noor” ir Linvude užblokavo duris. Tuo metu mečetėse liko apie 200 ir  300 žmonių. Po to pasigirdo šūviai. (paranormal.lt)

Vienas iš įtariamųjų, kuris paleido ugnį mečetėje “Al Noor” vardu Brentonas Tarantas (Brenton Tarrant), 28 metų australas, priklausantis grupuotei. Transliuodamas vaizdo įrašą internete pradėjęs šaudyti. Išpuolio aukos, kaip pranešama apie 49 žmonės. Dar 48 žmonės buvo sužeisti.

Spauda pranešė, pavadino “vienu iš tamsiausių dienų Naujosios Zelandijos istorijoje”, bet iš tikrų atrodo, kad tai tik šios “istorijos” pradžia. Pasileiskime į analitinį šio įvykio tyrimą, ar tai tikra?

Ši istorija prasideda tuo, kad vaizdo įrašai su šaudymų mečetėje buvo uždrausti visur, pradėtos šalinti iš visų svetainių, kas pasirodo labai keista. Viena vertus, viskas atrodo teisinga – kam visuomenę šokiruoti žudynėmis? Tačiau, kai išgarsinti vienų, ar kitų šalių oro asai bombarduoja kažkokius teroristus, visai tai aktyviai transliuoja televizijoje. Tuo tarpu bombos, kartais nukrenta ir ant žmonių, vaikų. Todėl nėra aiškų, kodėl vaikų nužudymą galima rodyti tiesioginiame eteryje, o suaugusių žudymus ne?

O kodėl buvo galima ankščiau? Kai nugriuvo bokštai dvyniai su tūkstančiais amerikiečių, tai buvo galima rodyti. Bet, kai reikalas palietė Naująją Zelandija, jau rodyti negalima. Kažkokia parodymo rinkimų sistema …

Antras įdomus klausymas: kas davė komandą pašalinti vaizdo įrašus iš interneto? Kažkoks visa to valdomas organas? Jei tai nutiktu Rusijoje, viskas lyg būtų ir aišku: iš prezidento administracijos paskambintu į “Yandex”, įsakytu pašalinti viską, o ten atsakytu “taip”. Bet užsienio valstybėse, kam paskambino į “Facebook” ar “YouTube” ir visur kitur? Kas skambino? Kas turi tokius įgaliojimus? Ar dirba planetos prezidento administracija? Na, kas jie yra? Kur yra Pasaulio parlamentas? Žmonės nežino, už ką balsuoti.

Draudžiamas vaizdo įrašas buvo užfiksuotas “Al Noor” mečetėje, kurioje, pasak spaudos, buvo 300 žmonių. Kur yra šie 300 žmonių – pasiliko už kadro. Turbūt, pasislėpė rūsyje, nes šaulio kamera užfiksavo keliolika lankytojų mečetėje.

Ir šie žmonės, į kuriuos buvo šaudoma, labai keistai reaguoja į šūvius: iš jų beveik nebėga kraujas.  Kiekvienas šūvis mirtinas – nesimato nė vieno sužeisto žmogaus.  Be to, šoviniai pas šį šaulį, kažkokie rinktiniai: žmonės jie nužudo akimirksniu, o nuo baltų tinkuotų sienų, atšoka, kaip guminiai. Niekur nėra paliktų kulkų pėdsakų. Ir rikošetu į langus, kurie po to dūžta, taip pat nėra.

Dabar pažiūrėkime į “Al Noor” mečetę:

Sąmokslo teorija, išpuolis, mečetė, musulmonai

Manau, kad visi atkreipė dėmesį į namo numerius. O, koks adresas kitos mečetės, kur buvo vykdomas žudynės Linvude, kažkaip stebuklingai ten sutilpo 200 žmonių?

Sąmokslo teorija, išpuolis, mečetė, musulmonai

Mečetės Linvude adresas yra: 223A Linwood Ave, Linwood, Christchurch 8011, Naujoji Zelandija. Taigi, pirmoji mečetė tai lyg ir, kaip 9/11, o antroji, kaip 3.22.

Sąmokslo teorija, išpuolis, mečetė, musulmonai

Galiausiai atkreipiamas dėmesys į dieną, kuri buvo pasirinkta išpuoliui – kovo 15 d. Vadinami “purvini žaidimai”, t.y. mėnesio vidurys. Šią dieną buvo nužudytas Julius Cezaris. Vėl atsitiktinumas?

Labai įdomiai iš grąžinti šaudytojo daiktai, lyg pasidarbavo beprotis dizaineris:

Sąmokslo teorija, išpuolis, mečetė, musulmonai

Sąmokslo teorija, išpuolis, mečetė, musulmonai

Jis sugebėjo iš grąžinti viską: nuo kilpų iki ginklų, baigiant kuprine. Dizaineris netgi ištraukė kažkokio Gruzijos (Sakartvelo) karaliaus medalioną. Ką bendro turi Sakartvelo karaliai su Juoda Saule?

Apskritai šis šaulys yra neįtikėtinai išsilavinęs vaikinas. Jei paklaustumėte, bet kokio šiuolaikinio neonacistinio teoretiko apie Sakartvelo karalius – pusė jų, net nežino apie tokią šalį, kaip Gruziją (Sakartvelą). Kokie karaliai?

Apskritai, viskas, kas įvyko kovo 15 d. Naujojoje Zelandijoje, atrodo labai keista ir panašu į tam tikrą siurrealistinį pasirodymą, kuris, atrodo, visiškai neįvyko, taip kaip buvo suplanuota. Todėl, pagrindinį vaizdo įrašą iš visur ir buvo įsakytą pašalinti. Pasirodžius jam “YouTube” – akimirksniu subėgtu visi antiteroristinių grupių kovotojai ir pradėtų badyti pirštais į nelogiškus neatitikimus.

Nepaisant to, šio veiksmo simbolika akivaizdi, tik neaišku, kam ji skirta. Bandymas pakenkti Donaldui Trumpui, kurį šaulys dievino savo socialiniuose tinkluose? Ar užuomina į Julijų Cezarį, kurio reformos daugeliui nepatiko Romoje?

Taip pat įmanoma, kad įvykiai Naujojoje Zelandijoje, tai įžangą į kažką baisaus ir didelio masto. Tiesą sakant, musulmonų protestai jau prasidėjo:

Sąmokslo teorija, išpuolis, mečetė, musulmonai

Greitis, kai musulmonai susirinko į mitingus, tiesiog stebina. Be to, vakar tik Izraelis bombardavo Gazą – bet visiems musulmonams, tai vienodai šviečia, niekas į piketus neišėjo. O, po valandos šaudymo Naujojoje Zelandyjoje visi iš karto nubėgo į mitingą. Pasirodo, kad, “neteisingi musulmonai” gyvena Gazoje?

Prieš kelias valandas ITCT (Didžiosios Britanijos analinis centras kovojant su islamistų terorizmu) paskelbė pranešimą spaudai, kuriame tiesiogiai įspėjama apie tai, kad galimas džihadistų teroristinis išpuolis didžiojoje Britanijoje, kaip atsakas į išpuolį Naujojoje Zelandijoje.

Sąmokslo teorija, išpuolis, mečetė, musulmonai

Keista visa tai.

Apskritai, mes tiesos, apie šiuos įvykius nesulauksime, nes niekas dar nežino visos istorijos ir apie 2011 m. įvykusį įvyki Norvegijoje su p. Breiviku. Niekas, apie tai nieko gi neskelbia…

Nepaisant to, mes galime tvirtai pasakyti, kad kovo 22 d. tai yra 3/22 artėja ir greičiausiai ši diena bus garsi, savo įvykiais.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar