Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Civilizacijos Paslaptys » 2021 » Birželio » 14

Senovės šumerai prieš 5000 metų turėjo kosmodromą ir skraidė į žvaigždes

Finjanas įsitikinęs, kad senovės šumerai buvo gerai susipažinę su kosmosu ir kad maždaug prieš 5000 metų šumerų miestuose Ure ir Eridu buvo pastatytos pirmosios kosminių laivų platformos.

2016 m. Irako transporto ministras Kazemas Findžanas verslo kelionės į Di Karą metu padarė sensacingą pareiškimą.  

Pasak jo, šumerai turėjo savo kosmodromą ir aktyviai keliavo po kosmosą, įskaitant skrydžius už Saulės sistemos ribų. 

Šumerai buvo viena iš senovės labai pažangių civilizacijų, gyvenusių maždaug prieš 5000 metų Mesopotamijoje tarp Tigro ir Eufrato upių. Vėliau ši teritorija tapo Babilonija, o dabar yra Irake ir Sirijoje. 

Senovės šumerų statiniai (zikuratai) stebina savo didybe ir nenusileidžia Egipto piramidėms. Žinoma, yra daugybė teorijų apie šių zikuratų paskirtį, įskaitant ir tas, kurios domina ufologus. Tačiau niekas nesitikėjo, kad oficialus šalies pareigūnas padarys tokį pareiškimą.

Šumerai, Mesopotamija, paleokontaktas, kosmodromas, Irakas, zikuratas

Šumerai tikėjo į daugybę dievų. Jie meldėsi Anu (aukščiausiajam dievui arba dangaus dievui), Enkiui (vandens, žinių, blogybių, amatų ir kūrybos dievui), Enlilui (vėjo valdovui), Inannai (dangaus karalienei), Utu (saulės dievui) ir Sinu (mėnulio dievui). 

Jie išrado daugybę technologijų, įskaitant ratą, raidyną, aritmetiką, geometriją, drėkinimą, pjūklą ir kitus įrankius, taip pat sandalus, vežimus, harpūnas ir alų. 

Finjanas įsitikinęs, kad senovės šumerai taip pat buvo gerai susipažinę su kosmosu ir kad maždaug prieš 5000 metų šumerų miestuose Ure ir Eridu buvo pastatytos pirmosios kosminių laivų platformos.  

Finjanas sakė, kad jei kas nors juo netiki, gali paskaityti Zacharijo Sitčino (Zechariah Sitchin) knygą arba Samuelio Kramerio (Samuel Kramer) raštus. Sitčinas yra labai garsus ufologijos autorius, o Krameris laikomas vienu geriausių XX a. šumerų žinovų, išsamiausiai tyrinėjusių šumerų mitus apie pasaulio sukūrimą. 

Kai kurie alternatyviosios istorijos ir "uždraustosios archeologijos" tyrėjai taip pat mano, kad Šumerų zikuratų griuvėsiai yra kažkas panašaus į senovinę Šumerų kosminę nusileidimo aikštelę. Įskaitant geriausiai išlikusį Uro zikuratą, atkastą XX a. trečiajame dešimtmetyje, kai Krameris aktyviai tyrinėjo senovės Mesopotamiją.

Šumerai, Mesopotamija, paleokontaktas, kosmodromas, Irakas, zikuratas

Zikuratų architektūra jau seniai stebina istorikus ir archeologus, ji iš tiesų yra labai įspūdinga ir didinga. Ir kas žino, kaip jie atrodė pilnoje formoje. Be to, galbūt dėl kažkokių priežasčių zikuratai turėjo plokščias plokščias platformas ant viršaus, būtent ant šių platformų galėjo nusileisti maži ateivių laivai.  

Visa tai galima laikyti tik "žaliųjų žmogeliukų" gerbėjų pasakojimais, tačiau sunku paneigti faktus, kad senovės šumerai iš tiesų žinojo per daug apie kosmosą, kad galėtų būti įprasti žemdirbiai ir piemenys.  

Praėjus keleriems metams po Findžano pranešimo, profesorius Kamalas Azizas Ketuly paskelbė tokią publikaciją. Lankydamasis Irako muziejuje Bagdade, šumerų skyriuje, jis pastebėjo tris šumerų molines lenteles su raidynu ir piešiniais, datuojamas maždaug 3000 m. pr. m. e.  

Pasak jo, vienoje iš plokštelių jis rado piešinių, labai panašių į heliocentrinį Saulės sistemos vaizdavimą. Tai reiškia, kad šumerai gal ir niekur neskraidė, bet jie gerai suprato, kaip sudaryta mūsų galaktika. Tais laikais, kai nebuvo teleskopų, tai buvo labai netikėtos žinios.

Šumerai, Mesopotamija, paleokontaktas, kosmodromas, Irakas, zikuratas

Be to, žinoma, kad maždaug tuo pačiu metu, t. y. nuo 3000 m. pr. m. e., mesopotamiečiai naudojo pažangų kalendorių su mėnesiais ir metais, o tai rodo, kad jie jau tada buvo gerai išstudijavę Žemės ir Mėnulio judėjimą.  

Be to, vienu metu mokslininkai nustatė, kad šumerai žinojo, jog Saulės sistemoje egzistuoja penkios plika akimi matomos planetos. Šios planetos yra Merkurijus, Venera, Marsas, Jupiteris ir Saturnas.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau