Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Balandžio » 9

Šumerai: istorija apie kontaktą su ateiviais

Šumerai: istorija apie kontaktą su ateiviais

Senovės šumerų civilizaciją gaubia daugybė paslapčių ir mįslių. Viena iš labiausiai intriguojančių - šumerų kontaktų su ateiviais tema. Mokslininkai ir tyrėjai teigia, kad būtent ateiviai iš kosmoso turėjo didelės įtakos šios senovės civilizacijos raidai.

Muziejuose ir archyvuose saugomų molinių lentelių ir senovinių tekstų tyrimai leido padaryti įdomių atradimų. Kai kuriuose piešiniuose pavaizduoti danguje plūduriuojantys keisto tipo objektai, panašūs į diskus ir raketas. Specialistai mano, kad šie vaizdai gali būti susiję su ateivių skraidančiomis mašinomis.

Pavyzdžiui, ženklas, kuriame vaizduojamas ilgas cilindro formos objektas smailėjančiu galu, buvo interpretuotas kaip "dievai iš ugnies raketų". Šumerų legendose taip pat minimi "šviečiantys apvalūs objektai, skraidantys danguje kaip ereliai", o žodis "šem" buvo vartojamas kalbant apie ateivių skraidančias lėkštes.

Vienas iš šumerų kontaktų su ateiviais pavyzdžių aprašytas legendoje apie karalių Etaną, gyvenusį maždaug prieš 5000 metų. Pasak šios legendos, miesto aikštėje nusileido "skraidantis geležinis skydas", iš kurio išėjo paslaptingos būtybės ir pakvietė karalių keliauti per kosmosą. Etanas sutiko ir leidosi į nuostabią kelionę į Marsą, Mėnulį ir Venerą.

Senovės tekstuose taip pat minima, kad šumerai danguje stebėjo skraidančius objektus ir bendravo su ateiviais. Po kiekvieno tokio kontakto civilizacija įgydavo naujų žinių ir technologijų, kurios prisidėjo prie jos vystymosi.

Kasinėjimų metu Mesopotamijoje taip pat buvo rastas neįprastas antspaudas, vaizduojantis skrydį tarp Žemės ir Marso. Šis artefaktas sukėlė didelį mokslininkų susidomėjimą ir patvirtino spėliones apie galimus šumerų ir nežemiškų būtybių kontaktus.

Šumerų kontaktų su ateiviais tema tebėra viena paslaptingiausių ir įdomiausių archeologijos ir istorijos pasaulyje. Senovės tekstai ir artefaktai ir toliau įkvepia mokslininkus bei tyrinėtojus ir skatina kelti klausimus apie žmonijos kilmę ir jos vietą visatoje.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.06.2019 laikas 20:09 Receptai Purūs ir skaniausi kepti pyragėliai. Tešla neprilygstama!

O pasigaminti paprasčiau nei paprasta! Nuostabūs pyragaičiai, kuriuos galima pagaminti su, bet kokiu įdaru: kopūstais, kiaušiniai ir svogūnais, su mėsa ir pan.

Skaityti daugiau

30.08.2018 laikas 07:48 Receptai Liaudiški patarimai pleiskanų gydymui

Pleiskanų naikinimas liaudies medicinoje, Pleiskanų naikinimas, receptai nuo pleiskanų, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

...

Skaityti daugiau

16.08.2019 laikas 19:18 Receptai Obuolių blyneliai: daug obuolių ir labai mažai miltų
Kaip pagaminti blynelius su obuoliais? Žinoma, galima pagaminti iš obuolių tyrelės ar pridėti kefyro vietoje obuolių sulčių. Bet galima pasigaminti ir kitaip. Manau, kiekvienam patiktu, kad blyneliuose būtų daug obuolių ir tik tru...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau