Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Vasario » 17

Lunbo laivas: susitikimas su 3 metrų aukščio ateiviais senovės Kinijoje

susitikimas su 3 metrų aukščio ateiviais senovės Kinijoje

Senovės Kinijos tekstų rinkinyje "Shi Yi Ji" pasakojama apie pirmojo Kinijos imperatoriaus Qin Shinghuango (gimusio 259 m. pr. m. e.) susitikimą su Wanqiu - nežemiškos karalystės, kurioje dienos trukmė prilygsta dešimčiai tūkstančių žemės metų, gyventojais.

Senoviniuose tekstuose jie, savaime suprantama, nevadinami ateiviais, tada ir tokios sąvokos nebuvo, todėl šios formuluotės nevartojau, o pavartojau terminą "ateiviai", nes tiksliai nežinome, iš kur atsirado jų laivas. Gal iš kosmoso, gal iš vidinės Žemės ar iš kitos dimensijos.

Wanqiu žmonės atvyko spiraliniu laivu. Laivas buvo panašus į sraigę, jis galėjo panirti į vandenyno gelmes, neskęsdamas vandenyne, laivas dar buvo vadinamas "bangų laivu". Wanqiu žmonės buvo labai aukšti (jų ūgis viršijo 3 metrus) ir dėvėjo drabužius iš gyvūnų plunksnų ir kailių. Jie kalbėjo apie pasaulio gimimą su Qin Shi Huangu taip, tarsi būtų jį matę savo akimis.

Daugiau nei 3 metrų ūgio jie atvyko labai techniškai pažangia skraidančia mašina, kuri galėjo ne tik skraidyti ore, bet ir keliauti po vandeniu. Viena diena jų pasaulyje, iš kurio jie atvyko, prilygo 10 tūkstančių Žemės metų.

Akivaizdu, kad esant tokiam laiko skirtumui, jie galėjo stebėti, o gal net prisidėti prie Žemės civilizacijų atsiradimo.

Tuo pat metu apsirengę gyvūnų plunksnomis ir kailiais. Tai atrodo keista, turint omenyje jų itin aukštą technologinį išsivystymą, tačiau esu linkęs manyti, kad jie tai darė sąmoningai, ne tik tam, kad naudotų tik natūralias medžiagas, bet ir tam, kad atrodytų labiau pažįstami žmonėms. Įsivaizduokite, jei jie būtų pasirodę, pavyzdžiui, su skafandrais ar egzoskeletais. Senovės kinus būtų ištikęs širdies smūgis.

Šis susitikimas įvyko iškart po Kinų Kinijos suvienijimo. Nuo to laiko Qin savo gyvenimą paskyrė Wanqiu šalies ir vaisto nuo nemirtingumo paieškoms.

Senoviniuose tekstuose susitikimai su šiais žmonėmis, kilusiais iš Wanqiu šalies, minimi daugybę kartų. Pirmą kartą jie nusileido tiesiai Kinijos imperatoriaus rūmų kieme.

Akinančiai spindintis "sraigių laivas" nusileido prie Cinų rūmų, o iš šio "laivo" išlipo daugiau kaip 3 metrų aukščio būtybė, kurios akys buvo tarsi žaibai, tarp kaklų augo ausys, o veidas - kūdikio.

Net jei jis buvo apsirengęs gyvūnų plunksnomis ir kailiais, nesunku įsivaizduoti, kokį įspūdį jis padarė senovės kinams. Net ir šiais laikais tokio laivo ir tokių būtybių pasirodymas būtų šokas Žmonijai.

Jis teigė atvykęs iš tolimos "Wanqiu šalies". Jo pilotuojamas sraigių laivas buvo greitas, per dieną galėjo įveikti tūkstančius kilometrų ir panerti po vandeniu. Qin Shi Huangas tikėjo, kad šie ateiviai yra dievai, todėl paklausė jo apie nemirtingumo metodą ir kaip gyventi amžinai. Paaiškėjo, kad laive buvo ne vienas ateivis, o vėliau iš jo išlipo dar keli.

Ateiviai iš Wanqiu šalies papasakojo jam, kad prieš apsilankydami Čine jie praplaukė pro Penglai kalną, kuriame augo tūkstančiai hibiskų. Kai nemirtingasis suvalgo šilkmedžio šilkverpį iš hibisko medžio, visas jo kūnas nušvinta auksine šviesa. Jis netgi gali skraidyti ir pakilti į orą, nuskristi į dangaus rūmus ir prašyti Dangaus imperatoriaus palaiminimo.

Hibiscus yra plati Malvae šeimos augalų gentis. Laukiniai ir kultūriniai augalai. Daugiausia krūmai ir medžiai. Taip pat pasitaiko daugiamečių ir vienmečių žolių

Žiedai valgomi ir verdami į arbatą - Gėrimas yra ryškios spalvos ir dažnai vadinamas "raudonąja arbata". Pietų šalyse hibiskus plačiai naudojamas maistui. Iš augalo lapų gaminamos salotos, o žiedų lapkočiai naudojami kaip prieskonis ir arbatos gėrimas. Rusijoje hibiskus daugiausia naudojamas arbatai, kuri arabiškai vadinama karkade, virti.

Hibiscus žiedas dar vadinamas mirties gėle - kinų rožė staiga pradėjo vysti, mesti lapus - tai reiškia, kad kas nors iš šeimininkų ar jų artimų giminaičių netrukus sunkiai susirgs. Anksti pražydo hibiscus žiedai - tai pranašauja apie artėjančią vieno iš šeimos narių mirtį.

Vėl nuskristi į dangiškuosius rūmus negarantuoja, kad jie yra kosmose. Man įdomesnis atrodo faktas, kad jų laivas buvo sukurtas keliauti po vandeniu ir dideliu greičiu, tarsi jam negaliotų mūsų pasaulio fizikiniai dėsniai. Visa tai primena šiuolaikinius NSO.

Įdomi ir laiko tėkmė. Kaip žinome, pasak Biblijos ir kitų tekstų, laikas ten, kur gyvena Kūrėjas, teka kitaip. Ten praėjo 1 diena, o Žemėje - tūkstantis metų. Visai tikėtina, kad per 1 dieną praeina ne tūkstantis, o dešimt tūkstančių. Pagal visus istorijos laike atsiskyrusių tautų tikėjimus, mūsų pasaulis yra daugiapakopis statinys. Kuo aukštesnis lygis, tuo lėčiau teka laikas.

Čia galime prisiminti požeminį pasaulį - žemiškąjį požeminį pasaulį, kuriame laikas taip pat teka lėčiau ir lėtėja tuo labiau, kuo giliau į jį leidžiamės. Apie jį taip pat yra daug istorinių įrašų. Toje pačioje Kinijoje vienas piemuo, nuo kurio pabėgo ožka, pamatė, kad ji įbėgo į olą, nusekė paskui ją, o ten yra praėjimas į dugną. Paaiškėjo, kad ten buvo apšviestas tunelis, kuriuo jis nuėjo kelis kilometrus ir atėjo į požeminį miestą. Jis ten išbuvo vieną dieną, o kai grįžo, pamatė, kad žemėje praėjo šimtas metų.

Dangaus imperatorius, jis yra visuose tikėjimuose. Dievas, Alachas ir t. t., ir t. t., gyvenantis "dangaus rūmuose", kuris vėlgi negarantuoja erdvės buvimo, tačiau tai, kad laivas, kuriuo atplaukė Wantsu atstovai, galėjo judėti po vandeniu, mums sako ar veikiau užsimena, kad, kaip sakoma visuose senoviniuose tekstuose, kuriuose pasirodo Kūrėjas, - Žemė yra ne erdvėje, o vandenyne. Žemę supa "Chaoso vandenys". Žemė yra "sniego gaublys", savotiškas "batiskafas", aplink kurį yra vandens.

Be to, Čingų dinastijos laikais būta ir Lunbo laivų aprašymų. Teigiama, kad Lunbo laivas nusileisdavo ant Luo upės kranto, ir kai tik jis pasirodydavo, danguje atsirasdavo šviesa. Ir laivas skriejo labai greitai, o šiuo laikotarpiu visada prasidėdavo stiprūs vėjai ir liūtys.

Ateiviai Kinijos imperatoriui padovanojo "stebuklingų akmenų". Imperatorius juos naudojo naktiniam apšvietimui, vos vienas grūdas, "kaip soros", galėjo "apšviesti visą kambarį". Įmetus į nedidelį upelį, "verdančios putos tekėdavo dešimtis kilometrų".

Kai žmonės klausė imperatoriaus Qin Shi Huango, kas tie "Wanqiu žmonės", jis atsakė: "Šie žmonės yra dievai".

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.06.2019 laikas 15:05 Receptai Skanūs žuvies kotletai

Batono riekeles užpilame pienu ir paliekame pamirkti. Žuvies filė nuplauname, nusausiname ir sumalame mėsmale kartu su svogūnu, bei nuspaustu batonu. Paskaniname druska, pipirais ir gerai išmaišome. Formuojame kotletus, apvolio...

Skaityti daugiau

13.08.2019 laikas 21:36 Receptai Bandelės su kopūstais. Labai skanu!
Bandelės su kopūstais receptas. Toliau, kaip visada: gaminame bandeles, kepame juos aliejuje (jo turėtu būti tiek, kad bandelės būtų visiškai panardintos jame).

Skaityti daugiau

02.11.2017 laikas 12:52 Receptai Kviečiai vaisingumui skatinti
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Vaisingumas. Ingredientai: Kviečių grūdų sulčių.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau