Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 1

Siaubingi vakcinų "nepageidaujami reiškiniai" PRIEŠ ir PO Covid-19 skiepų, paimti iš pačios CDC vakcinų žalos lentelių

(Paranormal) Iš to, kas pasakyta, vakcinos yra tarsi biologiniai ginklai, kurie naikina žmonių sveikatą ir turėtų būti visiškai uždraustos, kol daugybė nepriklausomų laboratorijų, atliekančių griežtus testus ir išsamius klinikinius tyrimus, neįrodys, kad jos yra saugios ir veiksmingos. Per kelias valandas ir dienas nuo kenksmingų medžiagų, rekombinantinės DNR, mRNA ir genetiškai mutavusių virusų suleidimo žmonės, įskaitant kūdikius ir vaikus, yra užpuolami, žalojami ir žudomi nešvariomis ir pavojingomis vakcinomis.

Toliau pateikiami sužeidimai, nepageidaujami reiškiniai ir toksinių injekcijų "šalutinis poveikis" aiškiai parodo skiepijimo pavojus dar prieš šiems "Covid" skiepams patenkant į rinką, o paskui iš arčiau apžvelgiamos skerdynės (neįgalumas ir mirtis) po to, kai jos buvo įskiepytos į šimtus milijonų rankų visame pasaulyje, įskaitant maždaug 150 milijonų JAV gyventojų.

Anafilaksija gali pasireikšti, kai žmogui sušvirkščiama toksinų, dėl kurių jam pavojingai sumažėja pulsas ir ištinka gyvybei pavojingas šokas.

Anafilaksija - tai ūmi alerginė reakcija, kuri dažnai įvyksta, kai į žmogaus organizmą įšvirkščiama antigeno, nesvarbu, ar tai būtų bičių įgėlimas, skiepas, ar nuodingos gyvatės įkandimas. Daugelis žmonių, kurie jau yra alergiški šiems toksinams, gali mirti. Vakcinose dažnai būna įvairiausių mirtinų alergenų, įskaitant lateksą, pieną, žemės riešutų aliejų, gyvsidabrį, infekuotas žmogaus abortų ląsteles, E. coli ir mirtinus gyvūnų virusus, pavyzdžiui, dvi kiaulių cirkoviruso atmainas ir šikšnosparnių koronavirusą, pastarasis anksčiau net nebuvo užkrečiamas žmonių ar perduodamas tarp žmonių.

Anafilaksijos simptomai gali pasireikšti beveik iš karto arba per kelias valandas po injekcijos, įskaitant bėrimą, žemą pulsą, šoką, nerimą, sumišimą, nerišlią kalbą, veido patinimą, smegenų pabrinkimą, kvėpavimo sutrikimus, žemą pulsą, sunkumą nuryti ir sąrašą galima tęsti. Tai reakcija į svetimas medžiagas, aplenkiančias įprastus žmogaus toksinų filtrus - plaučius, virškinamąjį traktą ir odą.

Vakcinos, kurios dažniausiai sukelia anafilaksiją, yra meningokokinės, ŽPV, hepatito B ir mirtinai pavojingos rotavirusinės vakcinos. Daugelis nukentėjusiųjų nuo smurto dėl vakcinų teikia ieškinius pagal Nacionalinę kompensacijų už sužalojimus dėl vakcinų programą, nes niekas negali paduoti į teismą vakcinų gamintojų, nes Kongresas juos paskelbė neliečiamais. Kita vertus, daugelis šeimų net nepraneša apie patirtus sužalojimus arba pranešimus ištrina ir nutildo korumpuotas JAV vakcinų pramonės kompleksas.

Toksinių skiepų sukelta encefalopatija keičia smegenų funkciją ir gali sukelti mirtinus traukulius

Encefalopatija - tai plati sąvoka, reiškianti tai, kas keičia smegenų funkciją ir (arba) struktūrą; ją gali sukelti infekcijos, augliai, insultai ir... palaukite... vakcinos. "Nepageidaujami reiškiniai", apie kuriuos paprastai pranešama, bet kuriuos korumpuota vakcinų pramonė ne visada "registruoja", yra traukuliai, atminties praradimas ir silpnėjantis gebėjimas mąstyti. Žinoma, kad vakcinos sukelia smegenų pokyčius, kurie lemia pakitusią psichinę būseną, kai smegenys serga, yra pažeistos ir netinkamai funkcionuoja. Kai kuriuos žmones ištinka koma ir (arba) jie miršta.

Viskonsino valstijoje 28 metų sveikatos priežiūros darbuotoja neseniai gavo antrąją "Pfizer" labai toksiškos mRNA injekcijos dozę ir po to MIRĖ nuo sunkaus hemoraginio insulto smegenų kamiene. Iš karto po to, kai jai buvo suleista antroji mirtinai pavojingo skiepo dozė, ją išbėrė bėrimas ir staiga prasidėjo migreninis galvos skausmas. Tada jos smegenys pradėjo kraujuoti ir tinti, ji prarado kalbą, tada neteko sąmonės. Galiausiai ji buvo prijungta prie gyvybę palaikančių aparatų, be jokios smegenų veiklos, nes neurologai per angiografiją apžiūrėjo jos smegenų kraujavimą ir plyšusias kraujagysles. Ji iš esmės nukraujavo erdvėje tarp smegenų ir jas dengiančių audinių, ir visa tai įvyko dėl vakcinos.

Intususcepcija laikoma "nepageidaujamu įvykiu", nors ji dažnai pasitaiko po Rotaviruso (Rotateq) vakcinos, nes joje yra dviejų padermių mirtino kiaulių viruso, dėl kurio įšvirkštus vaikui, žarnyną ištinka konvulsijos. Tai gali lengvai nužudyti vaiką, tačiau vakcinos gamintojas vis tiek uždirbo milijonus, parduodamas ją CDC.

Pranešimai apie intususcepciją užversti vakcinų žalos "lentelėmis", jei nuskaitysite visas vakcinas, kuriose pateikiami šalutinių poveikių ir pasekmių sąrašai, įskaitant kūdikių žarnų susipainiojimą ir užsikimšimą, kuris gali būti mirtinas. Ar gali būti, kad tie mirtini laukinių kiaulių virusai neturėtų būti dedami į "vakciną" nuo viduriavimo gripo? Tiesiog beprotiškos vakcinos sudedamosios dalys ir niekas nežino, išskyrus nukentėjusiuosius, jų šeimas ir slaptus teismus, kurie susitaria dėl šaltų pinigų ir tylos!

Šokiruojanti statistika: Daugiau nei 5000 mirčių nuo Covid-19 "skiepų" viršija 3000 mirčių nuo teroristų rankų rugsėjo 11 d. - ar tai yra biologinis terorizmas skiepijant?

Užuot išleidusi 3 mlrd. dolerių vakcinų propagandai ir bandžiusi visus įtikinti, kad mirtinai pavojingi skiepai yra saugūs, JAV vyriausybė turėjo tuos 3 mlrd. dolerių padalyti 5 000 žmonių, kuriuos nužudė Covid-19 VAKCINAI, šeimoms. Bent jau tos šeimos būtų gavusios po 600 000 JAV dolerių už patirtą netektį. JAV vyriausybė išleido milijardus Vuchano laboratorijos tyrimams, bandydama padėti KKP mokslininkams sugalvoti būdą, kaip padaryti šikšnosparnių ligą užkrečiamą ir perduodamą žmonėms, ir jiems tai pavyko, tada jie ją paleido.

Ir dabar su vakcinomis susietą VAERS duomenų bazę užplūdo skundai, nepageidaujami reiškiniai, šalutiniai poveikiai, sužeidimai, traukuliai, kraujo krešuliai, komos ir mirtys. Jie nebegali to nuslėpti. CDC negali to nuslėpti, o "Google" negali visko uždrausti. Kažkas turi pasiduoti. Kiekvieną savaitę užregistruojama daugiau kaip 750 mirčių nuo vakcinų ir daugiau kaip 25 000 sunkių sužeidimų, tačiau NĖ VIENAS iš šių dalykų niekada nepateikiamas pagrindinėse naujienose. Niekada.

Sunkūs nepageidaujami reiškiniai PO Covid-19 vakcinų apima autoimunines ligas, sistemines virusines infekcijas, išplitusią adenopatiją (liaukų patinimą), skausmą sukeliantį Bell'o paralyžių ir kraujo krešulius retose kūno vietose, pavyzdžiui, plaučiuose ir smegenyse. Sunkūs nepageidaujami reiškiniai apibrėžiami kaip keliantys pavojų gyvybei ir reikalaujantys hospitalizacijos. Daugelis šių reiškinių sukelia su vakcinos pažeidimu susijusią negalią visam gyvenimui, ir ne tik vakcinos injekcijos vietoje, kaip mums visiems norėtųsi įteigti.

Apsilankykite CovidVaccineReactions.com, jei jau gavote nuodingą Covid injekciją ar dvi ir patiriate šalutinį poveikį, kraujo krešulius ar kitus nepageidaujamus reiškinius. Tada įsijunkite interneto dažnį Pandemic.news, kad sužinotumėte naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus žmonijai, vykdomus prisidengiant skiepais. Taip pat apsilankykite "PharmaDeathClock", kur rasite daugiau informacijos ir patvirtintos statistikos apie tragedijas alopatiniame "traukinyje", kuriuo važiuoja 200 milijonų amerikiečių.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

NaturalNews.com

TruthWiki.org

GlobalJustice.org

NOQReport.com

HRSA.gov

CDC.gov

Healthline.com

CDC.gov/vaccines

Autorius: S.D. Wells. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Ir jeigu, jums įdomios tokios naujienos, dalinkitės, įvertinkite, komentuokite tai su kitais.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau