Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 17

Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę. Bet Saulė neturėjo būti šioje dangaus pusėje, ypač šiuo paros metu. Dar gi ji pulsavo. Todėl vaikinas nukreipė telefono kamerą į „saulę“ ir pamatė TAI:

Originalus MUFON vaizdo įrašas:

NSO, Ufologija, konspirologija, paranormal.lt

MUFON yra pagrindinė NSO svetainė pasaulyje, kur žmonės praneša apie savo NSO pastebėjimus, todėl netikra yra mažai tikėtina - jie ten gerai filtruojami. Panašu, kad pats objektas atrodė maždaug taip:

NSO, Ufologija, konspirologija, paranormal.lt

Kiek žinome, tokių skraidymo aparatų neturi nei aviakompanijos, nei net Pentagonas. Be to, objektas buvo kažkaip labai galingas, nes objekto ryškumas yra fenomenalus - šviesos šaltiniai susiliejo į vieną ir apšvietė visą aplink save esančią erdvę.

Kas tai buvo, mes net nebandysime spėlioti, todėl iškart pereisime prie klausimo: kam jis skirtas? Gali būti, kad į šį klausimą atsako vakarykštė medžiaga strangesounds.org, kuri dar nežinojo apie Šiaurės Dakotą, tačiau yra parengusi puikią apžvalgą apie vadinamus „triukšmus danguje“, kurie riaumoja virš JAV, 2021 m. gruodžio pabaigoje:

 

Kaip visada tokiais atvejais - žmonės girdi ūžesį, tarsi naikintuvas paėmė garso barjerą tiesiai virš galvos. Bet - niekas niekur nemato jokių lėktuvų. Deja „nufotografuoti“ ūžesį pasiseka labai retai, tačiau nutiko taip, kad viena teta netyčia nufilmavo, kaip jos verandos durys pradėjo šokinėti dėl šio „ triukšmo danguje“:

Išgirdę šiuos garsus, žmonės pradeda skambinti 911, kas policijai, tačiau niekas niekada nieko neranda. Vienintelis dalykas yra tai, kad policininkai paskambina į kaimyninius karinius dalinius ir klausia apie netyčia ant miesto numestus šaudmenis. Tačiau kariškiai tikina, kad naujais metais jokių skrydžių šalimais nevyko.

Apskritai, „lėkščių“ skrydžiai  virš JAV tapo dažnesni tiesiog kažkaip radikaliai, o prieš penkiasdešimt metų taikūs vietiniai gyventojai pamatę tokį stebuklą būtų pradėję masiškai šėlti - griebti nupjautus šautuvus ir šaudyti į kaimynus, įtardami, kad jie jau ne kaimynai, o apsirengę iš kosmoso užpuolikai. 

Šiandien žmonės prie to įpratę, todėl galbūt tai paaiškina tokią „marsiečių“ veiklą ir netrukus jie mums parodys savo veidus. Galbūt tai netgi bus, kaip nors susiję su paskelbtos inauguracijos sausio 20 dienos diena, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.03.2021 laikas 22:40 Diagnozė: vėžys. Ką daryti?
Efektyviausiai metastazavimo mechanizmas blokuojamas, vienu metu vartojant vitaminą C, liziną, proliną ir žaliosios arbatos ekstrakto polifenolio komponentą (epigalokatechino galatą).

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 19:54 Liaudies priemonės jei kepenys nesveikos, hepatito, tulžies latakų diskinezijos
Mūsų vaistinėje atsirado paketėliai su kininių ožerškių vaisiais (Lycium chinense/barbarum). Apie šiuos augalus skaičiau nemažai literatūros ir supratau, kad jie - tiesiog lobis, jei turite problemų su kepenimis.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 10:06 Įminta Diatlovo perėjos paslaptis? Dėl 9 šiurpių mirčių buvo kaltinami „ateiviai ir sniego žmonės“
Naujas tyrimas atskleidė, kad devynis studentus, 1959 m. keliavusius slidėmis Sibire, pražudė snigo griūtis. Ne ateiviai ar sniego žmonės, kaip kadaise buvo tikima.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 08:55 Brandi ir nebrandi meilė: nuo poreikio iki savęs priėmimo
„Myliu tave, nes tu man esi labai reikalingas“. Nebrandi meilė – tai spąstai, kurių pagrindas yra vidinis poreikis. Jeigu norite sukurti tvirtus santykius, būtina suvokti, kuo skiriasi brandi meilė nuo nebrandžios....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 23:06 Sveikatą atstatantis receptas: 1 burokėlis, 2 morkos, 1 obuolys

Kurdamas šį receptą specialistas rėmėsi tuo, kad ingredientai turi būti paprasti ir prieinami, kad kiekvienas žmogus galėtų paruošti šią priemonę. Receptas tikrai lengvas, todėl kad burokėliai, morkos ir obuoliai turi visus būtinus mikroelementus ir kainuoja nebrangiai.

...

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 22:06 Kiaulienos kepsneliai užkepti orkaitėje, su svogūnais sūriu ir majonezu
Genialumas slypi paprastume. Šie kiaulienos nugarinės kepsneliai tokie ir yra! Visiškai paprasti ingredientai, kaip sūris, svogūnai ir majonezas. Juos galima rasti kiekvieno virtuvėje. O skani vakarienė bus garantuota. Pamėginkite....

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 22:06 Greitai pagaminamas purus biskvitinis pyragas su slyvomis arba obuoliais
Gaunasi nuostabiai purus, vos keletas paprastų, virtuvėje randamų ingredientų ir ant stalo puikuojasi fantastiškas pyragas.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 20:55 Kiaušinis keptas orkaitėje, dviguboje batono riekelėje
Savaitgalį užsinorėjau išsikepti karštų sumuštinių su kiaušiniais. Ir šį kartą sugalvojau juos išsikepti orkaitėje, dviguboje batono riekelėje. Tikrai labai paprasta.

Skaityti daugiau