Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Kovo » 31

Šie dalykai piniginėje yra griežtai draudžiami: ten nebus jokių pinigų

Šie dalykai piniginėje yra griežtai draudžiami: ten nebus jokių pinigų

Kai kurie daiktai piniginėje gali atbaidyti pinigus

Kai kuriuos daiktus griežtai draudžiama laikyti piniginėje, nes jie gali išgąsdinti pinigus. Šiame "Styler" straipsnyje paaiškinama, kodėl turėtumėte atsargiau elgtis su savo grynųjų pinigų ir banko kortelių slėptuvės turiniu.

Ko nereikėtų laikyti piniginėje

Giminaičių nuotraukos

Bioenergetikai tikina, kad pinigai mėgsta dėmesį, todėl jie turėtų būti piniginės viršuje. O nuotraukas reikėtų laikyti albumuose.

Parduotuvių kvitai

Negalima laikyti savo išlaidų simbolių šalia banknotų ir banko kortelių. Pinigai to nepakenčia.

Pakuotės, vizitinės kortelės ir bilietai

Praėjusių metų kino bilietai, nereikalingos vizitinės kortelės ir pakuotės gali kelti malonius prisiminimus, bet ne šalia jūsų pinigų. Specialistai pataria atsikratyti visko, kas nereikalinga, arba turėti atskirą organizatorių šioms smulkmenoms.

Piniginė niekada neturėtų būti tuščia

Tuštuma nėra pats geriausias dalykas jūsų piniginėje. Net jei esate be pinigų, jūsų piniginėje turėtų būti bent vienas banknotas.

Parodykite savo pinigams šiek tiek pagarbos

Pinigai piniginėje mėgsta ne tik dėmesį, bet ir tvarką. Suglamžyti banknotai, sumaišyti banknotai ir skirtingų nominalų banknotai reiškia jūsų turto nykimą.

Teisingai sulankstykite

Grynieji pinigai turėtų būti sudėti vienoje pusėje ir surūšiuoti pagal vertę - nuo didelių iki mažų. 50 šalia 10 nėra gera idėja. Jūsų banknotai gali susimaišyti juos skaičiuojant.

Nelenkite banknotų

Banknotai neturėtų būti sulenkti per pusę, susukti, suglamžyti. Pinigai turi būti laikomi lygūs ir tiesūs. Nerūpestingas ir nepagarbus požiūris į banknotus tik atbaidys jus nuo jų.

Juos turite tinkamai sulankstyti

Niekada nelaikykite banknotų atvirkščia puse į apačią ir į viršų. Priešingu atveju pinigai nuo jūsų pabėgs.

Kaip pritraukti pinigus į piniginę

Pinigų negalima laikyti laikantis bado dietos. Pasak kai kurių liaudies tikėjimų, džiovintos juodos duonos gabalėlis pritrauks sėkmę. Rytų šalyse piniginėje nešiojamas gabalėlis cinamono arba keletas pupelių.

Svarbi ir piniginės spalva - idealiai tinka juoda, ruda, raudona, geltona, pilka ir auksinė. Kita vertus, vėsūs žalios ir mėlynos spalvos atspalviai siejami su vandeniu, o tai reiškia, kad pinigai gali lengvai "pabėgti" iš piniginės.

Ir galiausiai, piniginėje nelaikykite banko kortelių PIN kodų, įvairių programų, ypač susijusių su pinigais, slaptažodžių. Taip pat nepatartina laikyti visų banko kortelių kartu - pavogus ar pametus piniginę, vienu metu neteksite visų pinigų šaltinių.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau