- 10.04.2019
- 0.0 Reitingas
- 2803 Peržiūrų
- Komentarai
Kad numalšinti skausmus širdies plote ir nerimo jausmą, būtina sustiprinti širdies ir kraujotakos sistemą. Tai dažnai padės ir natūralios priemonės.
Aritmija
Sumaišykite po 1 stiklinę morkų sulčių ir skysto medaus. Sergantiems aritmija, kai sutrinka širdies ritmas, šio mišinio pusė valandos prieš valgį patariama vartoti po 1 valgomąjį šaukštą 3 kartus per dieną.
Širdies skausmų malšinimas, hipertenzijos ir išemijos gydymas
1 kg putinų uogų užpilkite 3 litrais verdančio vandens, virkite 5-7 minutes, atvėsinkite, supilkite 0,5 litro skysto medaus. Šį mišinį reikia laikyti tamsioje ir vėsioje vietoje. Šio mišinio pusė valandos prieš valgį patariama vartoti po pusę stiklinės kartą per dieną.
Išeminės širdies ligos gydymas
Sumaišykite po 1 arbatinį šaukštelį tarkuotų krienų ir skysto medaus. Sergantiems išemine širdies liga (aterosklerozė pažeidžia kraujagysles) šio mišinio 1 valanda prieš valgį patariama vartoti 1 kartą per dieną. Taip gydytis patariama 2 kartus per metus: pavasarį ir rudenį.
Tachikardijos gydymas
1 arbatinį šaukštelį pavasarinio adonio žolės užpilkite 250 ml verdančio vandens, ant silpnos ugnies virkite 2-3 minutes, dangčiu uždengtame inde leiskite nusistovėti 15-20 minučių, nukoškite. Sergantiems tachikardija (padažnėję širdies susitraukimai) šio nuoviro patariama vartoti 3 kartus per dieną po 1 valgomąjį šaukštą. Teigiama, jog taip gydantis savijauta pagerėja po 2-3 dienų.
Stenokardijos gydymas
Sumaišykite po 6 valgomuosius šaukštus gudobelės uogų ir paprastosios sukatžolės žolės. Šį vaistinių augalų mišinį suberkite į termosą, užpilkite 7 stiklinėmis verdančio vandens, leiskite nusistovėti parą laiko. Šio antpilo patariama vartoti po 1/2 stiklinės 3 kartus per dieną, kai pasireiškia širdies skausmai.
Širdies raumens stiprinimas
Stiprindami širdies raumenį gausiau valgykite graikinių riešutų ir razinų. Šie produktai malšina galvos skausmus ir pervargusiems žmonėms padeda greičiau atgauti jėgas.
Padažnėjusio širdies plakimo gydymas
1 arbatinį šaukštelį susmulkintų vaistinių valerijonų šaknų užpilkite 1 stikline šalto vandens, leiskite nusistovėti 8 valandas, virkite 5 minutes, nukoškite. Gydydami padažnėjusi širdies plakimą taip paruoštą nuovirą per dieną išgerkite mažais gurkšneliais. Šio nuoviro galima gerti ne ilgiau nei 3 savaites.
Gydymas imbieru ir česnakais
Nuo seno teigiama, jog imbiero šaknys ir česnakai padeda gydyti širdies ir kraujotakos sistemos ligas. Šie produktai skystina tirštą kraują, pagerina kraujotaką bei širdį ir vidaus organus geriau aprūpina maistinėmis medžiagomis bei deguonimi.
• Ruošdami gydomąjį gėrimą, 1 arbatinį šaukštelį tarkuotų imbiero šaknų išmaišykite 1 stiklinėje vandens.
• Vanduo su 2-3 šaukštais trintų česnakų skystina kraują ir jame mažina žalingojo cholesterolio lygį.
Gydymas razinomis
Kasdien, kartą per dieną prieš valgį, suvalgykite po 40 razinų be kauliukų. Po 30-60 minučių suvalgykite dar 40 razinų. Taip kasdien valgydami, būtinai suvalgykite 1 kg džiovintų uogų. Antrąjį razinų kilogramą reikia suvalgyti kitaip; 1 dieną - 40 uogų, 2-ąją dieną - 39 uogas ir t.t.; kasdien suvalgykite 1 razina mažiau. Tokius gydymo kursus reikia kartoti 1-2 kartus per metus.
Gydymas vaistinių melisų antpilu
1 arbatinį šaukštelį susmulkintų vaistinių melisų užpilkite 1 stikline verdančio vandens, leiskite nusistovėti pusę valandos, nukoškite. Gydydami širdies ligas ir stiprindami širdies raumenį, šio antpilo įpilkite į arbatą. Šios arbatos gerkite ryte ir vakare, prieš miegą.
Putinų arbata su medumi
Gydydami širdies ligas ir stiprindami širdies raumenį, kasdien gerkite putinų uogų arbatos su medumi. Gerdami šios arbatos stebėkite kraujospūdį. Jei kraūjospūdis pakils, putinų uogų arbatos su medumi nustokite gerti.
Širdies ir kraujotakos sistemos ligų profilaktika
Širdis - pagrindinis žmogaus organas. Ar gerai dirba širdis ir ar ji yra sveika, nemaža dalimi priklauso ir nuo paties žmogaus. Siūlome pagrindines profilaktines priemones, efektyviai apsaugančias nuo širdies ir kraujotakos sistemos ligų.
Kokių daržovių ir vaisių reikia valgyti?
Beveik visų rūšių augaluose yra fitosterinų, medžiagų, kurios kraujyje mažina žalingojo cholesterolio lygį.
Aukštą kraujospūdį mažinančiuose granatuose yra polifenolių, česnakuose - trombus stabdančių sulfidų, ankštinėse kultūrose - uždegiminius procesus malšinančių saponinų.
Teigiama, jog idealiausias variantas, profilaktiškai apsaugantis nuo širdies ir kraujotakos sistemos ligų -3 porcijos daržovių ar vaisių (įvairiaspalvių) per dieną.
Širdžiai naudingi vaisiai:• abrikosai; • avokadai; • bananai; • vynuogės; • granatai; • persikai; • džiovinti vaisiai.
Širdžiai naudingos daržovės: • brokolio kopūstai; • saldžiųjų pipirų ankštys; • imbiero šaknys; • svogūnai; • morkos; • pomidorai; • česnakai.
Širdžiai reikalingi riebalai
Vienas pagrindinių širdies priešų - greiti maisto produktai. Šiuose produktuose yra žalingųjų riebalų (margarino ir palmių aliejaus), kurie gali tapti uždegiminių ligų paūmėjimo priežastimi ir pakenkti širdžiai bei kraujotakos sistemai. Daugelis įsitikinę, jog kenksmingi yra visi riebalai. Tokia nuomonė nėra teisinga, nes 80 g neprisotintųjų riebiųjų rūgščių - norma suaugusiam žmogui per dieną.
Kokiuose produktuose yra šių riebalų? Neprisotintųjų riebiųjų rūgščių Omega-3 yra rapsų, sojos, alyvuogių ir linų aliejuje.
Druska gali tapti miokardo infarkto priežastimi
Druskos gausa 25 proc. padidina pavojų patirti miokardo infarkto ar insulto priepuolį. Visiškai atsisakyti druskos neverta, nes ji organizmui reikalinga skysčių apykaitai. Patariama per dieną suvartoti 3-6 g druskos. Geriausiai vartoti jūros, o ne įprastinę druską.
Persalimo ligos ir širdis
Kai kurie žmonės net sirgdami neskuba gultis į lovą, o netgi eina į darbą. Deja, toks elgesys pastebimai padidina pavojų susirgti miokarditu - širdies raumens uždegimu. Susirgus miokarditu, šios ligos sukėlėjai pažeidžia ne tik širdies raumenį, tačiau ir širdies arterijas, todėl išsivysto dažnai nebepagydomas širdies nepakankamumas.
1000 judesių per dieną - sveika širdis
Širdžiai reikalingi 1000 judesių per dieną. Jei žmogus mankštinasi ar nevengia fizinių krūvių, širdis gali plakti ir ramiau, ir lėčiau. Vengiančio fizinių krūvių žmogaus širdis plaka 80 tvinksnių per minutę, o treniruoto - 50 tvinksnių per minutę. Todėl tingaus žmogaus širdis per gyvenimą susitraukia 3 milijardus kartų, o nevengiančio fizinio darbo ir aktyvaus - 1,8 milijardo, t.y. 40 proc. mažiau. Galima teigti, jog reguliari mankšta ir fizinis aktyvumas stiprina širdį. Ryte naudinga 30 minučių trukmės mankšta ir 100 judesių: atsispaudimų, pritūpimų ir kt. Naudingas bėgimas, skandinaviškas ėjimas ar 30-60 minučių trukmės kasdieniai pasivaikščiojimai miške ar parke.
Sveikas miegas
Būtina atminti, kad širdžiai kenkia ne tik miego trūkumas, bet ir pernelyg ilgas miegas. Vakarų Virdžinijos (JAV) universiteto mokslininkai nustatė, kad tie, kas miega ilgiau nei 9 valandas per parą, 50 proc. dažniau serga širdies ir kraujotakos sistemos ligomis bei patiria miokardo infarkto priepuolį. Tačiau, jei reguliariai miegosite tik 5 valandas per parą, pavojus susirgti širdies ir kraujotakos sistemos ligomis dar labiau padidės. Teigiama jog sveikai širdžiai optimaliausia miego trukmė - 7 valandos.
Meilės jausmas ir širdis
Įsimylėjusių žmonių organizme sin-tetinasi glamonių ir laimės hormonas, kuris padeda gydyti žaizdas ir mažina padidėjusį kraujospūdį. Meilė - nuo visų ligų apsaugantis vaistas.
Miokardo infarkto priepuolis - didmiesčių gyventojų liga
Pastebėta, kad priemiesčiuose ir kaimuose gyvenantys žmonės miokardo infarkto priepuolį patiria rečiau nei didmiesčių gyventojai, todėl sergantiems širdies ir kraujotakos sistemos ligomis gyventi didmiesčiuose - pavojinga.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau