Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 4

Testas. Ar Jums Gresia 2-OJO Tipo Cukrinis Diabetas?

Teigiama, jog pasaulyje kas 7 sekundes nuo cukrinio diabeto ir jo komplikacijų miršta vienas žmogus. Daugumą šių žmonių būtų buvę galima išgelbėti, jei liga būtų diagnozuota anksčiau. Kaip sustabdyti cukrinio diabeto vystymąsi?

Ar Jums gresia antrojo tipo cukrinis diabetas, sužinosite atsakę į šio testo klausimus.

1. Jūsų amžius

a) Iki 45 metų - 0 taškų;

b) 45-54 metai - 2;

c) 55-64 metai - 3;

d) esate vyresni nei 65 metų - 4.

2. Ar turite antsvorio?

a) Antsvorio neturiu - 0 taškų;

b) antsvoris ne didesnis nei 20 kg -1;

c) antsvoris didesnis nei 20 kg - 3.

3. Jūsų juosmens apimtis

Moterys

a) Mažiau nei 80 cm - 0 taškų;

b) 80-88 cm - 3;

c) daugiau nei 88 cm - 4.

Vyrai

a) Mažiau nei 94 cm - 0 taškų;

b) 94-102 cm-3;

c) daugiau nei 102 cm - 4.

4. Kiek dažnai valgote vaisių, daržovių, uogų?

a) Kasdien - 0 taškų;

b) ne kiekvieną dieną - 1.

5. Fizinius pratimus darote kasdien po 30 minučių ar 3 valandas per savaitę?

a) Taip - 0 taškų;

b) ne - 2.

6. Ar vartojate aukštą kraujospūdį mažinančių vaistų?

a) Ne - 0 taškų;

b) taip - 2.

7. Ar Jums kada nors kraujyje buvo nustatytas padidėjęs gliukozės lygis?

a) Ne - 0 taškų;

b) Taip - 5.

8. Ar kas nors iš Jūsų artimųjų yra sirgęs ar serga pirmojo ar antrojo tipo cukriniu diabetu?

a) Ne - 0 taškų;

b) taip: senelis (senelė), dėdė (teta), pusbroliai, pusseserės - 3;

c) taip: tėvai, brolis (sesuo), vaikai - 5.

Jei surinkote mažiau nei 12 taškų

Jei atsakę į šio testo klausimus surinkote mažiau nei 12 taškų, tai geras rezultatas. Svarbiausia ir toliau laikytis sveikos gyvensenos taisyklių.

Jei surinkote nuo 12 iki 14 taškų

Jei atsakę į šio testo klausimus surinkote nuo 12 iki 14 taškų, tai perspėjimas, kad Jums realiai gresia cukrinis diabetas. Išsitirkite kraują ir nustatykite gliukozės lygį. Jūs turite pakeisti savo gyvenimo būdą. Galbūt Jums gali tekti pradėti gerti gliukozės lygį kraujyje mažinančių vaistų.

Jei surinkote daugiau nei 20 taškų

Jei surinkote daugiau nei 20 taškų - yra labai didelis pavojus susirgti cukriniu diabetu. Jei atsakę į šio testo klausimus surinkote mažiau nei 7 taškus - pavojus mažas (apie 1 proc). Jei surinkote nuo 7 iki 11 taškų - yra nedidelis pavojus (apie 4 proc.). Jei surinkote nuo 12 iki 14 taškų - yra šiek tiek didesnis pavojus (apie 17 proc.). Jei surinkote nuo 15 iki 20 taškų - yra didelis pavojus susirgti cukriniu diabetu (apie 33 proc.). Jei surinkote daugiau nei 20 taškų - labai didelis pavojus susirgti šia klastinga liga (apie 50 proc ).

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.08.2020 laikas 18:31 Q žinios - žvilgsnis pro Q langą
Q naujienos: JAV kalykla sumažino aukso ir sidabro monetų tiekimą pirkėjams, Pinigai nepadengti auksu, yra antikonstituciniai, Slapta Epštyno draugė, Bilas Klintonas – marksistas, Gates sako kad žmonės neturi pasirinkimo, Fauci investavo 500mil į vakcinas....

Skaityti daugiau

08.08.2020 laikas 12:47 Trumpas pasakė, kad kurį laiką jo nebematysime

Baltųjų rūmų ir apskritai pasaulio politikos užkulisiuose vyksta kažkas, kas sukėlė nerimą... Apskritai, vyksta kažkas ne taip. Nežinau, bet kažkas ne taip. Bet panašu, kad netrukus sužinosime apie viską – per kelias dienas, o gal ir po kelių valandų.

...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:43 Sprogimas Beirute - nutylima incidento pusė
Nors oficialiai teigiama, kad rugpjūčio 4-osios vakarą Beiruto uoste nugriaudėjęs ir pusę miesto sugriovęs sprogimas kilo dėl netinkamai saugoto didžiulio kiekio amonio nitrato ir aplaidaus angarą virinusių darbininkų elgesio, saugumo srities ekspertas Audrius Butkevičius pateikė visiškai kitokią ši...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:23 Lemties ženklai – prietarai ar Visatos perspėjimas?

Anot ezoterikų, žmogui kasdien siunčiami pranašiški ženklai. Reikia išmanyti jų reikšmes, tuomet pavyks išvengti nelaimių. Dar pirmosios civilizacijos sukūrė sudėtingas simbolių sistemas, kuriose kiekvienas gamtos reiškinys, augalas arba gyvūnas turėjo konkrečią reikšmę.

...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:19 Kaip numalšinti rėmenį be tablečių?
Ne retam turbūt teko patirti deginantį pojūtį ir skausmą skrandyje, dažniausiai atsirandantį po valgio arba stipraus fizinio krūvio. Rėmuo – vienas iš daugelio ligų simptomų. Dažniausiai ši nemaloni savijauta įspėja apie gastritą. Kaip atsikratyti šios varginančios savijautos be tablečių?...

Skaityti daugiau