Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 3

Testas, pasirink katę: pasakys apie jus neįtikėtinai daug

Katės – žavūs gyvūnai, kurie myli savo šeimininką ir turi ypatingus būdus išreikšti savo meilei. Jos – puikios draugės. Sakoma, kad pagal katės išvaizdą ir charakterį galima daug ką pasakyti apie jos šeimininką.

Tuo grįstas ir šis testas. Pažiūrėkite į paveikslėlį ir pasirinkite katę, kuri labiausiai patraukė jūsų dėmesį. O tada skaitykite aprašymą.

1 katė

Jūs – jautrus ir dėmesingas žmogus, vertinantis jausmus, meilę ir draugystę. Esate tas, kuris stengiasi turėti tikrus ir gilius santykius. Jūs nemėgstate paviršutiniškų ir neryžtingų žmonių. Esate unikalūs ir, galima sakyti, vieninteliai tokie.

Esate labai intuityvūs, o kartais ir ekscentriški. Jūs labai emocingi, visada įgyjate kitų pagarbą ir visada matote tiek tamsiąsias, tiek šviesiąsias gyvenimo puses.

2 katė

Jūsų pasirinkimas sako, kad esate nepriklausomas ir laisvas žmogus. Jums patinka tyrinėti viską, kas nauja, ir patirti naujus įspūdžius. Jūs mėgstate keliauti ir užmegzti naujas draugystes.

Esate toks įdomus žmogus, kad bendravimas su jumis visada aplinkiniams teikia malonumą, jūs pasižymite įgimtu žavesiu. Esate labai įsigilinantis žmogus ir didis mąstytojas. Jums labai svarbi kitų žmonių nuomonė ir mintys.

Esate introvertas ir gerai sutariate su tais, kurie mėgsta su jumis kalbėtis ir diskutuoti. Jūs dažnai bandote elgtis savaip, net jeigu kai kas jums nepritaria.

3 katė

Jūs – perfekcionistas, turintis aukštą intelektą. Kiekvienoje situacijoje matote kiekvieną detalę, gerai viską analizuojate ir beveik visada randate teisingą sprendimą. Jūs taip pat pasižymite instinktyvumu, turite gerą intuiciją ir esate labai ryžtingi. Jums nepatinka vienatvė, mėgstate pakalbėti.

Esate sąžiningas, linksmas ir labai atsakingas žmogus. Jūs mėgstate rūpintis kitais ir tikite sąžiningu darbu, faktiškai prisiimate bet kokią atsakomybę, susijusią su darbu. Esate nuovokūs ir šmaikštūs, visada turite ką papasakoti.

4 katė

Esate kilnios širdies žmogus, jūs patikimi ir visi jūsų draugai jumis gali visada pasikliauti. Jūs stengiatės visokeriopai padėti tiems, kam reikia. Jūs labai daug dirbate, esate dosnūs ir patiklūs, todėl daug žmonių gali jumis pasinaudoti ir įskaudinti. Bet net ir po to jūs nesiliaujate jų mylėti.

5 katė

Jūs – tikslo siekiantis žmogus, kuris daug dirba su savimi, kad patobulėtų ir pasiektų savo tikslus. Jūs – žemiškas žmogus ir visada galvojate, kad jeigu ko nors norite, privalote tai gauti.

Esate laimingi ir ramūs. Jūs labai jautrus ir suprantantis žmogus. Esate puikus klausytojas, kuris neteisia kitų. Turite gebėjimą atsilaikyti bet kokioje situacijoje ir retai kremtatės. Mokate valdyti savo laiką.

6 katė

Jūs – labai ambicingas ir sėkmingas žmogus. Visada pasirengę įveikti bet kokius sunkumus. Jūs ne tas žmogus, kuris laužo galvą dėl problemų, ir jeigu išsikeliate tikslą, visais būdais bandote jį pasiekti.

Jus lydi sėkmė, esate optimistai, nes jūsų gyvenimas – tai dovana, kuria galima pasinaudoti pačiu geriausiu būdu. Jūsų visada pasirengę būti su žmonėmis, kuriuos mylite. Jūsų požiūris į pasaulį pavydėtinas. Jūs mokate atleisti, mokytis ir tobulėti.

Šaltinis: lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 22:03 D.Trumpas laimės ir pasaulis turės 5 metus, iki MEGA-meteorito smūgio

Visų pirma noriu pasakyti, kad D.Trumpas laimės rinkimus – tai yra besąlygiška. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar galite sėdėti namuose ir nebalsuoti. Bet, net jei ir tingi eiti į rinkimus, jis vis tiek laimės. Manau, kad tai savaime suprantamas dalykas,  - sakė p. Robertsonas.

...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 18:19 Šarminis vanduo: receptas, kuris detoksikuoja ir apsaugo nuo vėžio
Šis šarminio vandens receptas gali jums padėti, išsaugoti jūsų kūno sveikatą, jei negalėsite ar negalite nuolatos laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos. Šis receptas padės detoksikuoti organizmą ir išvengti vėžio...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 17:14 Močiutės įtrynimo tepalas nuo skausmo
Mano močiutė būdama 82 metų, neįsivaizdavo, kas yra sąnarių skausmas, kojų sunkumas, stuburo skausmai. O to priežastis – jos stebuklingas įtrynimo tepalas. Tikrai, geresnės priemonės, dar iki šiol neradau.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 15:29 Pagrindinis mirštančių santykių ženklas: meilė ir draugystė

Svarbiausias mirštančių santykių požymis – įtampa, kurią pradėjote jausti. Įtampą kuria kitas žmogus, o jūs nešate tą naštą. Kenčiate. Prisitaikote. Stengiatės tramdyti save, savo susierzinimą ar ašaras. Sulaikote lauk besiveržiančius žodžius, nes nenorite sunaikinti santykių. Jie jums vis ...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau