Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 2

Testas. Ar Tu – ragana?

Kadaise raganoms atpažinti buvo naudojami labai keisti būdai. Raganos požymiu buvo laikomi apgamai, buvo klausoma pavydžių kaimynų pasisakymų, ir bene žiauriausia – bandoma, ar surišta moteris nuskęs, ar ne.

Laimei, nuskendo ne visos, ir mes papasakosim, kaip nustatyti, ar tu turi raganavimo dovaną.

ragana, burtai, testas

1. Tau tereikia pagalvoti apie žmogų, ir jis (arba ji) jums paskambina arba parašo. O jeigu tu kažkur važiuoji, visai nelauktai kelionėje sutinki tau reikiamą žmogų.

2. Jeigu tu užsigalvojusi nejučia spoksai į praeivio nugarą, jis netikėtai gali nugriūti lygioje vietoje, kartais gan smarkiai.

3. Tu labai dažnai nuleidi akis, nes vien savo žvilgsniu gali priversti žmogų susinepatoginti  ir atsitraukti. Pažįstami sako, kad tavo žvilgsnis – užmušantis.

4. Tavo norai ir netgi juokais pasakyti dalykai dažnai išsipildo. Netgi, jei tu pvz. užsimanei ledų, staiga ant žemės randi penkiasdešimt centų. Užsimanei gėlių? Ir tau jų padovanoja atsitiktinis praeivis. O jeigu tu užsimanai kažko blogo? Tada gesink šviesą.

5. Kai tavo nuotaika bloga, aplink perdega lemputės, kartais netgi po kelis kartus. O jau prie kompiuterio ar kitos sudėtingos technikos tau išvis geriau neiti.

6. Tave myli katės ir maži vaikai, netgi kai tau visai nesinori su jais terliotis. Ir dar  – tu randi bendrą kalbą su visokiais bjauriais gyvūnais – rupūžėmis, vorais ar gyvatėmis.

7. Tavo ranka “žaliuojanti”. Netgi jei tu nieko specialiai nesodini, tavo rožės be atvangos leidžia ūglius, o naujametinės eglutės išleidžia šaknis (jau nekalbant apie bulves).

8. Tu jauti pilnaties atėjimą. Ji tave atgaivina ir įkvepia. Ir tu greičiausiai esi pelėda, ne vyturys.

9. Žmones šalia tavęs taip ir traukia išsikalbėti, nors tu demonstratyviai nepalaikai pokalbio. Todėl tu saugai daugybę paslapčių, kompromituojančių paslapčių, apkalbų. Kada nors tu parašysi tokius memuarus, kad visi žagtelės.

10. Tu jauti svetimą skausmą, ir dvasinį, ir fizinį, ir moki su juo dirbti (pašalinti). Gali būti, kad tu moki nuimti galvos ar dantų skausmus, ir daugelis draugų prašo tavęs padaryti jiems masažą. Tiesa, po to tu pati jautiesi, lyg išspausta citrina.

11. Tu tiksliai žinai, kas tu buvai praeitame gyvenime. Ir pažinsi savo buvusius draugus ir drauges iš to gyvenimo. Puikūs žmonės. Kartais tu atsiduri naujoje vietoje ir supranti, kad žinai visus įėjimus ir išėjimus, nes jau kažkada čia buvai, savo buvusiu pavidalu.

12. Tu turi savo savus ženklus, savą jų aiškinimą, savaip aiškini sapnus ir traktuoji horoskopus. Tai darai kur kas tiksliau, nei tai daro kiti. Ir tavo būrimai tikslūs, net darosi baisoka.

13. Tu žinai, kad dovana – tai atsakomybė. Ir bet kokia valdžia turi savo kainą. Na o apie tavo šluotą ir katė mes nusprendėme nepasakoti.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta