Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 11

Tirpalas, kuris iš kojų ištrauks skausmą!

Prieš kelis metus naktimis sukdavo ir kreipdavo kojas – nežinojau, kaip ir kur jas padėti. Rezultate – bemiegės naktys, neišsimiegojimas, nuovargis ir dirglumas. O juk kojos – mūsų atrama visam gyvenimui.

Bet aš radau savo kojoms gydymą.

Į dubenį ar kibirą įpildavau 2-3 l šilto vandens, ištirpindavau ūkišką muilą ( tualetinis netinka!) kad vanduo taptų baltas kaip pienas.

Pridėdavau po saują maistinės sodos ir jūros druskos ( tiks bet kuri), maišydavau kol ištirps, pripildavau karšto vandens iš arbatinuko, kokį tik galėjau iškęsti, dar kartą permaišydavau, pridėdavau 10 lašų jodo.

Įleisdavau kojas į šį tirpalą iki čiurnų 15 min – nei minutės ilgiau, nes prasidės atbulinis procesas!

Per tą laiką tirpalas ištraukia iš kojų visą skausmą. Kojas šluostydavau rankšluosčiu, tepdavau kremu ar gydomuoju tepalu (galima alyvuogių aliejumi), masažuodavau pėdas, apsiaudavau vilnones kojines ir guldavau miegoti. Tirpalą naudodavau 3 kartus, kiekvieną kartą pašildydama iki iškenčiamos temperatūros ir pridėdama dar po 10 lašų jodo, laikiau tas pačias 15 min. Po trijų kartų ruošiau šviežią tirpalą.

Padarykite 10-12 procedūrų (kasdien), po to pertrauka, paskui pagal savijautą. Pas ką problemos su venomis (varikozė ir tromboflebitas), tirpalą darykite ne karštą, o šiltą.

Po pirmos procedūros aš miegojau ramiai, o po 10 procedūrų pamiršau,kaip mano kojas tampė ir suko. Mano kojos pasakė ačiū už tokį rūpestį! Gydymą aš dabar atlieku kartais, kai reikia.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta