Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (7.4K) Komentarų: (0) (01.05.2018 - 12:09)

Apvyniokite kojas aliuminio folija ir palaukite keletą valandų, atsikratysite daugelio jūsų kūno negalavimų!

Apvyniokite savo kojas aliuminio folija ir palaukite 1 valandą! Kas atsitiks toliau, jus labai nustebins!

sveikatos patarimai, gydymas, aliuminio folija, kojos, skausmas

Aliuminio folijos rasite visose virtuvėse – ji naudojama daugiau nei vienam tikslui. Daugiausia žmonės naudoja aliuminio foliją, norėdami apvynioti likusį maistą, tačiau tai taip pat yra ir daugiau naudingų panaudojimo būdų. Rūpinimasis aplinka turėtų tapti visų žmonių įpročiais Žemėje, nes mūsų aplinkos išlaikymas yra gyvybiškai svarbus mūsų ekosistemai.

Be to, kad puikiai tinka pakavimui, aliuminio folijos yra ir kitų panaudojimo būdų. Apvyniokite kojas aliuminio folija, ir pamatysite, kas atsitiks.

Aliuminio folija dedama ant paveiktos zonos, ši sąveika padidėja. Paprasčiau tariant, aliuminis gamina šilumą, o ši šiluma yra naudinga skausmo gydymui.

Apvyniokite skausmo sritį aliuminio folijos lakštu, jie pakankamai platūs, kad apimtumėte visą paveiktą plotą. Ryški popieriaus dalis turi liestis.

Idealiai tai padaryti naktį, prieš miegą, nes aliuminis turi turėti sąlytį su skausminga vieta dešimt arba dvylika valandų be pertraukos.

Atlikite gydymą dvylika dienų iš eilės. Tada palaukite dvi savaites ir pakartokite, jei reikia. Terapija su aliuminio folija naudojama įvairių rūšių skausmui ir yra labai veiksminga.

Kai kuriems žmonėms skausmas greitai išnyksta, o tai rodo stiprų priešuždegiminį gydymo poveikį kelio, sizalio, podagros, reumatoidinio artrito ir traukulių. Pasak ekspertų, folija taip pat gali būti naudojama peršalimo ir nudegimų šalinimui.

Pastaba: Ši technika neveikia galvos skausmui gydymi. Tam turime pasinaudoti kita alternatyva, kurią nurodo gydytojas specialistas.

Šalina peršalimą

Peršalimas yra įprastas reiškinys šaltu metų laiku ir gali labai suerzinti. Dėl šalto klimato gali greitai pasireikšti ligos, tačiau, laimei, mes galime naudoti aliuminio foliją, kad jas nedelsdami nutrauktų. Apvyniokite savo kojas 5-7 folijos lakštais ir palikite dirbti valandą – folija turi stiprių priešuždegiminių savybių, kurios greitai gali palengvinti peršalimo simptomus. Po valandos palikite kojas ir pakartokite procesą – simptomai turėtų praeiti per kelias dienas.

Mažina nuovargį

Aukštas streso lygis gali sukelti daug problemų, bet laimei, aliuminio folija gali padėti jums susigrąžinti energiją. Tiesiog supjaustykite kelias juostas ir padėkite jas į šaldiklį, tada užsidėkite juos ant veido, kad nugalėtumėte stresą.

Šalina odos nudegimus

Remiantis tyrimais, aliuminio folija labai veiksminga nuo odos nudegimų. Pirmiausia sudrėkinkite vandeniu paveiktą vietą, tada švariai išvalykite ir nusausinkite ją rankšluosčiu. Dabar uždėkite marlę ant pažeistos vietos, tada apvyniokite viską aliuminio folija. Skausmas turi greitai išnykti.

Mažina sąnarių skausmą

Jei kenčiate nuo sąnarių skausmo, apvyniokite skausmingą kūno dalį aliuminio folijoje. Palikite foliją dirbti per naktį ir pakartokite procesą 12 dienų, kad gautumėte geriausius rezultatus.

Apvyniokite kojas aliuminio folija ir palaukite keletą valandų

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar