Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Gegužės » 04

04.05.2018, 19:44
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Sveikatos patarimai. Natūralus gydymas! Sužinokite, kaip paruošti šį natūralų žarnyno valymo priemonę. Ar norėtumėte sužinoti super veiksmingą receptą, kuris padės visiškai išsivalyti žarnyną? Geriausia tas, kad jis paruošiamas iš natūralių ingredientų. Daugiau skaitykite: sveikatos patarimai, detoksikacija, organizmas, organizmo valymas, liaudies receptas.
Sužinok daugiau ...
04.05.2018, 18:01
Stichinės Nelaimės
Milžiniško dydžio smegduobė Naujojoje Zelandijoje nustebino net visko mačiusius. Vulkanologas apsilankęs įvykio vietoje sakė, kad niekada dar nieko panašaus nebuvo matęs. Daugiau skaitykite: stichinės nelaimės, Naujoji Zelandija, smegduobė, Gamta, lietus
Sužinok daugiau ...
04.05.2018, 17:37
Kosmosas
Savaitgalio naktys bus giedros, tad vykite toliau nuo miesto ir patirkite neišdildomus įspūdžius stebėdami Eta Akvaridų meteorų lietų.
Sužinok daugiau ...
04.05.2018, 17:24
Mokslo Afiša
Mokslas. Slegiamos medžiagos elgiasi šiek tiek kitaip, nei neslegiamos – šitą dėsnį žinome gerai, tačiau detalius pokyčius nagrinėti dažnai yra sudėtinga, ypač kai kalbama apie milžiniškus slėgius. Pavyzdžiui tokius, kokie būna planetų branduoliuose.
Sužinok daugiau ...
04.05.2018, 13:47
Medicinos Naujienos
Socialiniame tinkle, tarp tėvų auginančių mažamečius ir vėl užvirė diskusija apie skiepus. Šįkart domimasi, kodėl medikai reikalauja pasirašyti dokumentus, kuriuose tėvai turi patvirtinti, jog patys atsisako siūlomų skiepų vaikams.
Sužinok daugiau ...
04.05.2018, 13:21
Mistinės Būtybės

Paslaptingos būtybės. Mūsų pasaulis labai silpnai apsaugotas nuo jam gręsiančio keisto ir netikėto pavojaus. Aukštuosiuose atmosferos sluoksniuose irgi yra džiunglės, kuriose gyvena būtybės, blogesnės už tigrus. Taip prasideda 1913 metais išleistas Artūro Konan Doilio fantastinis pasakojimas "Aukštumų siaubas". Genialus rašytojas, greičiausiai, net nenutuokė, kad buvo labai arti tiesos. #paslaptingos_būtybės, #Konan_Doilis, #nso, #f94, #lėktuvas

Sužinok daugiau ...
04.05.2018, 13:04
Žmonės Stebuklai

Fenomenai. Teiginys, kad akis veikia panašiai, kaip fotoaparatas, nėra be pagrindo. Mes žinome, kad yra ir kitokių optinių prietaisų, kurie "mato" kažką kitą - tai mikroskopas ir teleskopas. tad kodėl mes įvertiname tik vieną realybę ir atmetame kitas? #žmogus_mikroskopas, #regėjimas, #akis, #fenomenai, #žmonės_stebuklai

Sužinok daugiau ...
04.05.2018, 09:58
Mistika
Mistika ...Kai į sceną išėjo Lulu Herst, gaudesys salėje iš karto nutilo. Liaunoje rankoje 14-metė mergaitė laikė skėtį. ji išskleidė skėtį sau virš galvos ir pakvietė į sceną užlipti savanorį iš žiūrovų tarpo. Netrukus šalia Lulu stovėjo stambaus sudėjimo besišypsantis vyras, sėdėjęs pirmoje eilėje.
Sužinok daugiau ...