Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Būtybės » 2018 » Gegužės » 4

Kas užpuola lakūnus?

Mūsų pasaulis labai silpnai apsaugotas nuo jam gręsiančio keisto ir netikėto pavojaus. Aukštuosiuose atmosferos sluoksniuose irgi yra džiunglės, kuriose gyvena būtybės, blogesnės už tigrus. Taip prasideda 1913 metais išleistas Artūro Konan Doilio fantastinis pasakojimas "Aukštumų siaubas". Genialus rašytojas, greičiausiai, net nenutuokė, kad buvo labai arti tiesos.

paslaptingos būtybės, lėktuvas, nso, f-94

Pasakojimo veikėjas lakūnas Džoisas Armstrongas buvo pabaisų sudraskytas tiesiog ore. Baisią paslaptį įminti padėjo jo užrašų knygutė, rasta po padengtomis gleivėmis lėktuvo nuolaužomis. 1939 metais Konan Doilio prasimanytas siužetas tapo realybe.

Iš San Diego aerodromo pakilo karinis transporto lėktuvas, atliekantis reguliarius reisus į Havajų salas. Po trijų valandų antžeminės tarnybos priėmė nelaimės signalą. Po to ryšys su lėktuvu nutrūko. Tačiau netrukus iš dispečerinio bokštelio buvo pastebėtas tas pats lėktuvas, grįžtantis į aerodromą. Jis vos pasiekė nusileidimo taką ir nusileido ant lėktuvo dugno, neišleisdamas šasi.

Kai į avarinio nusileidimo vietą atskubėjo gelbėtojai ir ugniagesiai, prieš jų akis atsivėrė kraupus vaizdas. Nors kabina atrodė neliesta, visur buvo pilna pritaškyto kraujo. Pilotas ir borto inžinierius buvo negyvi. Plėštinės žaizdos jų kūnuose atrodė taip, tarsi juos būtų užpuolę rykliai. Antrasis pilotas, kuris sugebėjo sugrįžti į aerodromą, merdėjo, netekęs daugybės kraujo. Jis netrukus mirė, taip ir neištaręs nė žodžio.

Ant kabinos grindų visur buvo mėtėsi iššautos gilzės. Abiejų lakūnų pistoletuose nebuvo likę šovinių. Lėktuve buvo jaučiamas supuvusių kiaušinių kvapas. Visiems gelbėtojams, dirbusiems lėktuve, vėliau pasireiškė odos suerzinimas.

Praėjus ketvirčiui amžiaus nuo aprašyto įvykio du lakūnai nedideliu privačiu lėktuvu išskrido iš Nomo aerodromo Aliaskoje. Po kelių valandų eteryje pasigirdo vieno piloto balsas: „Padėkite! Padėkite! Mus supa akinanti šviesa! Abu varikliai nebeveikia! Ta bjaurybė...“. Šioje vietoje balsas nutilo. Niekas nieko taip ir nesužinojo, kas įvyko.

1970 metų rugsėjo 8 d. naktį virš Binbruko (Anglija) dingo karinis lėktuvas „F-94“. Prieš pat dingimą radaro operatorius gavo keistą pranešimą iš lėktuvo piloto kapitono Šefnerio: „Turiu vizualinį kontaktą... Tai kažkas neapibrėžta, be aiškių ribų. Šviečia melsva spalva. Velnias, na ir ryškumas! Labai ryšku... Dabar esu šalia jo. Tai kūgis... Palaukite, čia dar kažkas yra! Tai panašu į didelį futbolo kamuolį, pagamintą iš stiklo... Gal yra magnetinis ryšys tarp jo ir kūgio. Ten šviečianti migla. Geltona. Sekundėlę... Jis sukasi. Juda tiesiai į mane... Atlieku manevrą, kad išvengčiau susidūrimo... Galiu tvirtai...“. Ryšys nutrūko.

Tik praėjus dviem mėnesiams Šefnerio lėktuvas buvo aptiktas Šiaurės jūros dugne. Jis buvo beveik nepažeistas, tarsi kažkas būtų jį atsargiai nuleidęs į vandenį. Keisčiausia buvo tai, kad visi diržai ir katapultos kėdė liko lėktuve, tačiau nebuvo jokių lakūno pėdsakų. Tai reiškia, kad kapitoną Šefnerį kažkas pagrobė, neatsegdamas diržų, arba juos po to vėl prisegė.

Įvykio su „F-94“ metu policija ir kranto apsaugos tarnyba sulaukė daugybės pranešimų apie pastebėtą NSO.

„Išėjau į lauką ir danguje pastebėjau ryškius objektus, - pasakoja anglė Džil Kuper. - Atsinešiau žiūronus ir pamačiau, kad tai šeši lėkštės formos objektai metalo ar sidabro spalvos. Kiekvieno jo viduryje švietė oranžinė besisukanti liepsna“.

Tą pačią naktį trys liudininkai vedžiojo šunį šalia Elmuto įlankos Nortumberlando grafystėje. Tai taškas, esantis priešingame Šiaurės jūros krante, žvelgiant į tašką, kuriame Šefneris susitiko su NSO. „Mes jau vaikščiojom apie dešimt minučių, kai išgirdome aukšto tono ūžesį, - vėliau papasakojo liudininkai. - Šuo ėmė urgzti, pakėlęs snukį aukštyn, o mes negalėjome suprasti, iš kur sklinda garsas. Atrodo, jis atėjo iki mūsų iš visur... Tai truko 10-15 sekundžių. Maždaug po penkių minučių rytinėje dangaus skliauto pusėje pasirodė žaibas, kuris neužgeso apie 10 sekundžių. Per kitas tris minutes žaibavimas pasikartojo daug kartų, tačiau trukdavo po 1-2 sekundes. Tai kažkiek priminė šiaurės pašvaistę. Keistas reginys vyko visiškoje tyloje. Po 2-3 minučių dangų nušvietė eilinis žybsnis, tačiau šį kartą mus apėmė pavojaus nuojauta. Mes visi pajutome skambėjimą ausyse“.

Konan Doilis buvo teisus. Panašu, kad Žemės atmosferoje iš tiesų yra kažkas „baisesnio už tigrus“.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
01.08.2018 laikas 19:45 Receptai Ką daryti esant dirgliosios žarnos sindromui, ką galima naudoti, ko ne?
Probiotikai su prebiotikais ir žymiai didesniais kiekiais nei rekomenduoja medicina oficianallis... bet ar yra šis sindromas iš tikro? Pasidarykite burokėlių testą... suvalgius 150-200 gr burokėlių salotų šlapimas neturi raudonuot...

Skaityti daugiau

25.07.2019 laikas 12:25 Receptai Lietiniai su varške
Gaminame namuose. Lietiniai su varške. Prieš tiekiant lietinius iš abiejų pusių apkepiname aliejuje. Lietiniai su varške tiekiami su grietine, grietine ir mėgstama uogiene ar sviesto ir grietinės padažu. Skanaus!

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 12:52 Receptai Skanių varškės spurgų receptas
Gaminame. Varškės spurgos Į dubenį dedame varškę, pertriname šakute, mušame kiaušinius, beriame druską, cukrų, vanilinį cukrų. Sodą nugesiname šlakeliu acto ir taip pat pilame į dubenį. Visus ingredientus gerai išmaišome, dalimis ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau