Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 18

Tobulas vyras šiuolaikinių moterų akimis

Paprasti vaikinai, atrodantys lyg į Žemę nužengę Apolonai, ir toliau užkariauja merginų visame pasaulyje širdis. Amerikiečiai yra net sugalvoję specialų žodį, skirtą apibūdinti tokius vyrus – himbo. Vadinamasis himbo – tai žmogiška auksinio retriverio versija – gražus, turintis labai gerų ketinimų, mielas, paslaugus, bet šiek tiek kvailokas vyras. Tokie vyrai tapo ypač geidžiami nuo 2020 metų. Tad laikas išsiaiškinti, kokie yra tie šių laikų geidžiamiausi jaunikiai!

Kas būdinga himbo vyrui?

Įsivaizduokite vyrą, kuris nuolat lankosi sporto salėje, rašo brightside.me, bet nebūtinai garsėja intelektiniais gebėjimais. Jis gali būti vidutinis buhalteris, teisininkas, gydytojas, nesiekiantis būti geriausiu savo pasirinktoje srityje, bet kuris yra visiškai patenkintas savo pasirinktu gyvenimo būdu. Toks žmogus niekada nesityčios, nesmerks kitų, nekalbės jiems už nugaros, todėl jį visi mylės ir jis bus visur laukiamas. Jeigu toks vyras turi mylimą moterį, jis bus jai ištikimas. Jis nesidairys aplinkui, ieškodamas geresnių variantų, neužmegs slaptų romanų ir net nebandys flirtuoti su kitomis moterimis. Su juo esantis moteris jaus didelį vyro palaikymą, o jų bendravimas bus pagrįstas lygiaverčiais santykiais, kur bus lygybė ir apipusė pagarba. Arba galite įsivaizduoti auksinį retriverį, pavirtusį į žmogų. Toks yra šiuolaikinis himbo – karštas patrauklus vyras, turintis puikų humoro jausmą ir didelę širdį.

Kodėl intelektas tapo nebe toks svarbus?

Viena iš priežasčių yra augantis feminizmo judėjimas. Šiuolaikinė moteris yra pati sau pakankama ir gali aprūpinti ne tik save pačią, bet ir savo vaikus. Dauguma moterų nebenori gyventi iš vyro kišenės – jos renkasi lygiaverte partneryste paremtus santykius. Praeityje moterys vertino protingus vyrus, nes aukštas intelektas reiškė daugiau galimybių gyvenime ir didesnę algą. Šiandien moterims to nebereikia. Jos pačios užsidirba ir joms nebereikia vyro kaip piniginės, pilnos šlamančių. Viskas, ko joms reikia – tai draugo, kuriuo gali pasitikėti. Nėra nieko malonaus grįžti namo pavargus ir rasti vyrą, besiskundžiantį, kad jo niekas nesupranta. Tokie ciniški vyrai kaip Šerlokas Holmsas, kurie skundžiasi, kad niekas negeba tinkamai įvertinti jų genialaus proto ir gudrumo, jau dabar yra praeities reliktas.

Himbo vyrų privalumai

Jeigu einate siaura, tamsia gatvele ir jaučiate, kad kažkas eina jums iš paskos, ar išsigąstate? Jeigu paskui jus eina himbo vyras – išsigąsti nėra reikalo. Toks vyras niekada nepakenks silpnesniam už save. Toks vyras apskritai nemoka šlykščiai elgtis. Jis nėra beprotiškai patrauklus velnias, kuris mėgaujasi daužydamas moterų širdis, bet mielas vaikinas su dideliais raumenimis – tikras nekenksmingo vyriškumo įsikūnijimas. Pradėdamos santykius su tokiu vyru, galite būti tikros, kad toks vyras neturi jokių slaptų kėslų. Jei jį kas neramina – jis tiesiai šviesiai apie tai jums pasakys. Tačiau nereikėtų laikyti himbo vyro kvailu. Jis tiesiog pozityvus vyras, kuriam neįdomu kažkam bandyti įrodinėti savo intelekto vertę. Beje, šie vyrai bus pirmieji, kurie pastebės, kad pasikeitėte plaukų spalvą ir pasiūlys pagalbą, pamatę, kad tempiate sunkius pirkinių maišus.

priekavos.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 22:03 D.Trumpas laimės ir pasaulis turės 5 metus, iki MEGA-meteorito smūgio

Visų pirma noriu pasakyti, kad D.Trumpas laimės rinkimus – tai yra besąlygiška. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar galite sėdėti namuose ir nebalsuoti. Bet, net jei ir tingi eiti į rinkimus, jis vis tiek laimės. Manau, kad tai savaime suprantamas dalykas,  - sakė p. Robertsonas.

...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 18:19 Šarminis vanduo: receptas, kuris detoksikuoja ir apsaugo nuo vėžio
Šis šarminio vandens receptas gali jums padėti, išsaugoti jūsų kūno sveikatą, jei negalėsite ar negalite nuolatos laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos. Šis receptas padės detoksikuoti organizmą ir išvengti vėžio...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 17:14 Močiutės įtrynimo tepalas nuo skausmo
Mano močiutė būdama 82 metų, neįsivaizdavo, kas yra sąnarių skausmas, kojų sunkumas, stuburo skausmai. O to priežastis – jos stebuklingas įtrynimo tepalas. Tikrai, geresnės priemonės, dar iki šiol neradau.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 15:29 Pagrindinis mirštančių santykių ženklas: meilė ir draugystė

Svarbiausias mirštančių santykių požymis – įtampa, kurią pradėjote jausti. Įtampą kuria kitas žmogus, o jūs nešate tą naštą. Kenčiate. Prisitaikote. Stengiatės tramdyti save, savo susierzinimą ar ašaras. Sulaikote lauk besiveržiančius žodžius, nes nenorite sunaikinti santykių. Jie jums vis ...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau