Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 14

Toprakalo “skraidyklės” paslaptis

Toprakalo „skraidyklė“ yra vienas iš labiausiai žinomų artefaktų, kurie neva įrodo, kad kažkada senovėje į Žemę buvo atskridę ateiviai.

Pirmasis dėmesį į jį atkreipė garsus ufologas Zacharija Sitčinas, radęs Stambulo (Turkija) muziejuje.

Artefaktas nebuvo eksponuojamas salėse, jis buvo laikomas saugykloje, nes muziejaus darbuotojai abejojo dėl jo tikrumo, jau toks neįprastas jis buvo. Be to, dėl neaiškių priežasčių muziejaus darbuotojams nepavyko nustatyti šio daikto amžiaus.

Iš akmens iškalta figūrėlė kažkaip labai primena raketą su šiuolaikiniais varikliais, kurioje sėdi žmogus su skafandru. Todėl ji ir buvo pavadinta “skraidykle”.

Ufologui Sičinui pavyko išsiaiškinti, kad artefaktas buvo rastas Toprakalo vietovėje netoli Vano ežero. Ta vieta irgi pati savaime neįprasta. IX amžiuje prieš mūsų erą čia buvo Tušpos miestas - Urartu valstybės sostinė. Iki mūsų dienų išliko tik senos tvirtovės ant Vano uolos likučiai.

Apatinės sienos šios uolos papėdėje pastatytos naudojant taip vadinamą ciklopinį mūrijimą, t.y. naudojant milžiniškus tašytus akmens blokus be jokio sutvirtinančio skiedinio. Akmenys buvo tiesiog labai kruopščiai sudėti vienas ant kito.

Šis statybos metodas dar senovės Graikijos laikais buvo laikomas legendiniu ir buvo priskiriamas milžiniškiems ciklopams. Ciklopinius mūrus galima matyti Maču Pikču Peru ir kitose ikikolumbinėse civilizacijose.

Tušpos akmenys buvo iš klinčių, 0,75 metro aukščio ir 6 metrų ilgio, svėrė 30-40 tonų. Ant vieno tokio milžiniško bloko buvo rastas Urartu karaliaus Sardurio I (valdė 844-828 metais prieš mūsų erą) užrašas. Užraše išvardijami Sardurio titulai, jis baigiasi fraze “Aš Sarduris, Lutipri sūnus: aš šituos akmenis atnešiau iš Alnijunu miesto ir pastačiau šitą sieną”.

Civilizacijos paslaptys, Ateiviai, Ufologija

Tokie užrašai paprastai pasakoja apie užkariavimus ir pergales. Atrodytų, kad jie palikti, statant įprastą tvirtovės sieną. Gal dėl to, kad tai iš tikrųjų buvo neįprastas ir labai svarbus statinys.

Ar sutapimas, kad keistasis artefaktas, vaizduojantis kosminį laivą, rastas būtent šioje neįprastoje vietoje? Anot Zacharijos Sitčino, figūra yra kopija arba modelis to, kas labai panašus į kosminį erdvėlaivį ir nosimi, ir užpakaline dalimi, o keleivio drabužiai visai nepanašūs į senųjų Urartu gyventojų apdarus.

Figūros užpakalinėje dalyje matyti du kūgio formos varikliai. Ant figūrėlės kruopščiai išpieštos linijos, net raukšlės ant žmogaus kostiumo. Nežinomas meistras labai stengėsi viską atvaizduoti labai tiksliai.

Internete galima rasti vos kelias šio artefakto nuotraukas. Deja, nežinoma, kaip ir iš kur jos atsirado, ar iš Sitčino knygos ar iš kur kitur.

Civilizacijos paslaptys su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:11 Kinijos Miesto Legenda “Pusiaunakčio Autobusas 375”
Tai nutiko 1995 metų lapkričio 14 dieną Pekine. Viskas prasidėjo nuo to, kad pusiaunaktį autobuso stotelėje sėdėjo du žmonės - pagyvenusi moteris ir jaunas vaikinas. Belaukdami autobuso jie susipažino ir negarsiai kalbėjosi. Pagyvenusiai moteriai labai patiko tas tylus ir mandagus jaunuolis....

Skaityti daugiau