Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 25

Iš Trijų tarpeklių užtvankos pradėjo kristi betoniniai blokai. Kuo tai gresią?

Jau du mėnesius Kinija patiria potvynius (gal, tai veikia HAARP), kurie ne tik nenustoja, bet ir sustiprėja ir žada būti dar didesni:

Valdžia bando, kaip geriau susitvarkyti ir įveikti ne laimę, o gal busimą katastrofą ir prieš kelias dienas viename Jangdzės intakų buvo susprogdinta užtvankos dalis, kad Trijų tarpeklių užtvanka nesugriūtų savaime ir iškarto. Poveikis buvo gana netikėtas:

Padėtis ne mažiau dramatiška susidarė vandens telkiniuose, esančiuose pasroviui nuo užtvankos?

Kai 2020 m. birželio mėn. pabaigoje vakarų kompanijos, kurioms priklauso orbitoje esantys palydovai nufotografavo Trijų tarpeklių užtvankos deformacijos nuotraukas, kinai tai pavadino imperialistų klastote. Tačiau dabar jie oficialiai pripažįsta, kad vyksta deformacijos:

Kadangi valdžios institucijos pranešė apie padėtį totalitarinėje valstybėje, informacija reiktų atsukti mums patiems mėnesiui atgal, mažiau kas šiuo metu vyksta prie užtvankos matome realų vaizdą, jau krenta blokai:

Iš Trijų Tarpeklių Užtvankos Pradėjo Kristi Betoniniai Blokai

Tai padaryta nuotrauka iš oficialaus vaizdo įrašo tema „viskas kontroliuojama“. Kinai niekam nerodo rezervuaro, tačiau prie vandens išleidimo angų jie padarė nedidelę tiesioginę transliaciją, kurios metu vanduo netikėtai pakėlė sunkų betono gabalą.

Ar nuskilo nuo užtvankos jis, ar buvo iškeltas tuo metu sunku pasakyti iš vieno vaizdo įrašo. Greičiausiai tai yra betonas iš užtvankos pagrindo, nes vandens išmetimas dirba priverstiniu rėžimu daugelį dienų iš eilės, be sustojimo, o tai nenumatyta jokiuose projektuose.

Paprastai po tokio avarinio nutekėjimo, dugnas yra iškarto sustiprinamas, tačiau dabar to padaryti neįmanoma.

Ar užtvanka grius, ar ne, o jei grius – tai kada? Šiems klausymams šiuo metu informacijos nėra, todėl nespėliosime. Bet jei ji grius, visa tai atrodys taip:

O mes stebėsime, ir pranešime šias naujienas pirmi. Todėl prisijunkite prie mano paskiros, kad nepraleistumėte, įvairiausių pasaulio naujienų, tiek užsienio kalba, tiek lietuvių, ko nerašo kiti.

Ramybės jūsų namams, o jei patiko informacija, ir mano šioks toks darbas, paspauskite patinka ir pasidalinkite su kitais.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:30 Viešbučio su vaiduokliais 311 kambario istorija
Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje....

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:18 Vaiduoklių namas Londono centre

Berklio aikštė yra Londono širdyje. Čia jau beveik du amžius kuriasi miesto ir šalies aukštuomenė. Kartu su Park Lane, Chelsea ir Mayfair rajonais ši aikštė yra savarankiškumo ir sėkmės prototipas.

Skaityti daugiau

13.08.2020 laikas 21:41 Saulėje pasirodė milžiniški skaičiai. NASA ruošiasi blogiausiam ir pradeda melstis

2020 m. rugpjūčio 11 d., stebėdamas Saulės vaizdus per SOHO NASA, aš radau milžinišką numerį 2. Iš pradžių beveik nekreipiau dėmesio į tai, nes negalėjau tuo patikėti, taip nebūna

Skaityti daugiau