Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 23

Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atliekos", nes jų organai paimami ir parduodami Europos ir Izraelio transplantacijos centrams.

Šiame straipsnyje gali būti teiginiu, kurie atspindi tik autoriaus nuomone

Vaizdo įraše iš Rusijos ir Ukrainos karo fronto linijos akivaizdžiai susijaudinęs rusų karininkas pasakoja apie vaikus, su kuriais ukrainiečių pagrobėjai elgiasi kaip su "gyvuliais, paršeliais ar triušiais" aplink Iziumo miestą, kur buvo pranešta apie aptiktą komercinio masto vaikų organų paėmimo fabriką.

"Jie ėmė organus [iš vaikų], - aiškino rusų karininkas.

"Negalėjau tuo patikėti", - sakė jis. "Kol viso to nepamatysi savo akimis, negali suvokti. Bet kai pamatysi, neatleisi".

Anksčiau būta ir daugiau nerimą keliančių pareiškimų apie Ukrainos fabrikuose auginamus vaikus, kuriuos pateikė Rusija. Kremliaus teigimu, Kijevo režimas, augindamas vaikus žeminančiomis gamyklinių fermų sąlygomis ir parduodamas juos tarptautinėje rinkoje didžiausią kainą siūlančiam pirkėjui - be jokių klausimų, uždirba šimtus milijonų dolerių per metus. Suprantama, kad dauguma pirkėjų yra turtingi pedofilai, turintys ryšių su elitu. Kadangi šie vaikai neturi tapatybės ar oficialių dokumentų, jie yra pedofilų svajonė, nes teisine prasme jie neegzistuoja.

Vakarų žiniasklaida ir žvalgybos ginkluotosios pajėgos suskubo išsklaidyti Rusijos teiginius apie Ukrainos vaikų fabrikus kaip naujausią "Rusijos dezinformacijos kampaniją".

Atrodo, kad tiek Ukrainos, tiek Vakarų spaudos leidinius ištiko panašus į CNN Trumpo išprotėjimo sindromo priepuolis, panašus į 2017 m. Egzistuoja ištisa elito finansuojama žiniasklaidos industrija, įskaitant faktų tikrintojus, kurie stengiasi įtikinti visus, kas tik nori klausytis, kad bet kokie teiginiai iš Rusijos yra netikros naujienos.

Kaip neseniai apie JAV žiniasklaidą pasakė V. Putinas, "arba jie nesupranta, kokią žalą daro savo šaliai, ir tokiu atveju jie tiesiog kvaili, arba viską supranta, ir tokiu atveju jie yra pavojingi ir korumpuoti".

Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti

Taigi, kas tai yra? Palikite komentarą toliau esančiame komentarų skyriuje ir pasakykite, ką manote - ar didžioji žiniasklaida yra neįtikėtinai kvaila, ar ji sąmoningai bando sunaikinti Ameriką? Po šios trumpos pertraukos pereisime prie to, kodėl būtent veidmainingas globalistų elitas šią savaitę apkaltino V. Putiną nusikaltimais prieš vaikus.

Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti

Globalistų elitui labai patinka trinti mums veidus. Panagrinėkite ironiją, kad Tarptautinis baudžiamasis teismas apkaltino Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną kaltinimais dėl vaikų grobimo iš Ukrainos ir jų gabenimo per sieną į Rusiją bei saugumą. V. Putinas jau kelis dešimtmečius smerkia globalistinio elito nusikaltimus prieš vaikus, ypač perspėdamas Vakarus, kad elitas vykdo aktyvią pedofilijos normalizavimo kampaniją.

Globalistinis elitas niekada neatleis Putinui už tai, kad jis pasipriešino jų sirenų dainai ir atmetė Naująją pasaulio tvarką. Faktas, kad TBT nusprendė apkaltinti V. Putiną nusikaltimais prieš vaikus, viską pasako. 

Turint omenyje, kad žinome, jog pasaulinis elitas mėgsta iš mūsų tyčiotis, iš karto į galvą ateina posakis: "Metodo apreiškimas".

Maiklas Hofmanas (Michael Hoffman) savo knygoje "Slaptosios draugijos ir psichologinis karas" (Secret Societies and Psychological Warfare) paaiškino, kodėl elitas mėgsta mums trinti veidus:

Alcheminio metodo "Apreiškimo" principo pagrindinė sudedamoji dalis yra klouniškas, besišypsantis tyčiojimasis iš aukos (-ų) kaip galios ir makabriškos arogancijos demonstravimas. Kai tai atliekama užmaskuotai, lydint tam tikriems okultiniams ženklams ir simboliniams žodžiams, ir iš taikinio (-ių) nesulaukiama jokio reikšmingo pasipriešinimo ar pasipriešinimo, tai yra vienas veiksmingiausių psichologinio karo ir proto prievartavimo būdų.

Pastaraisiais metais globalistiniam elitui įgyjant vis didesnę įtaką, šio metodo atskleidimas tampa vis akivaizdesnis. Anksčiau elitas veikė visiškai slaptai, o dabar siekia veikti visiems matomoje vietoje.

WEF infiltruotoje Naujojoje Zelandijoje teisėjas paskelbė, kad dvylikamečiai vaikai gali duoti sutikimą lytiniams santykiams su suaugusiaisiais. Jūs mane teisingai išgirdote. Minėtoje byloje dalyvavo 45 metų vyras, kurio gynyba rėmėsi teiginiu, kad jo 12 metų auka "to norėjo". Pasak vidutinio amžiaus vyro, 12 metų mergaitė darė jam spaudimą dėl sekso.

Naujoji Zelandija krito. Tačiau ji nėra vienintelė. 

Emmanuelis Macronas buvo perrinktas Prancūzijos prezidentu anksčiau per rinkimus, kurie buvo laikomi įtartinais. Turbūt nieko keisto, kad jis taip pat yra vienas iš Klauso Schwabo jaunųjų pasaulio lyderių, o Prancūzija taip pat normalizuoja pedofiliją.

Prezidento E. Macrono vyriausybė 2018 m. balsavo prieš tai, kad Prancūzijoje būtų nustatytas sutikimo amžius, ir tapo viena iš pirmųjų valstybių, pasidavusių tarptautinio sąmokslo, pasiryžusio visame pasaulyje dekriminalizuoti lytinius santykius su vaikais, spaudimui.

Kaip ir neseniai nušalintoji Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė Jacinda Ardern, E. Macronas yra vienas iš Klauso Schwabo jaunųjų pasaulio lyderių. Jie visi yra velniškai pasiryžę kariauti prieš mūsų vaikus.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas prieš daugelį metų mus perspėjo, kad pasaulio elitas planuoja normalizuoti pedofiliją Vakaruose. Pasak V. Putino, pasaulio elitas užsiima šėtono garbinimu. "Daryk, ką nori" - toks yra jų šūkis. Atrodo, kad jis buvo teisus.

Anksčiau sakiau, kad didžioji žiniasklaida prisideda prie to, kad tyli. Žiniasklaida labiau suinteresuota reklamuoti "Big Pharma" produktus ir veikti kaip Demokratų partijos ryšių su visuomene skyrius, todėl atrodo, kad jai visiškai neįdomios realaus pasaulio problemos, turinčios tiesioginės įtakos mūsų vaikų gyvenimui.

Jei norite gyventi pasaulyje, kuris būtų saugus mūsų vaikams, laikas pareikšti savo poziciją.

Čia, "Žmonių balse", esame pasiryžę ir toliau demaskuoti globalistinio elito nusikaltimus ir pranešti apie dalykus, kurie iš tikrųjų svarbūs. Tačiau negalime to daryti vieni. Prenumeruokite kanalą ir pasidalykite šiuo vaizdo įrašu su visais pažįstamais, kurie yra imlūs tiesai. Ir nedvejodami prisijunkite prie "People's Voice Locals" bendruomenės. Tikiuosi jus ten pamatyti.

Žiūrėkite:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau