Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Dvasios, Vaiduokliai » 2020 » Gegužės » 19

“Užtvankų griovėjų” šuns vaiduoklis

Labradoras, vardu Negras, buvo ištikimas britų eskadrilės „Užtvankų griovėjai“ didvyrių palydovas. Vaiduoklių medžiotojai įsitikinę, kad šuns, buvusio „Užtvankų griovėjų“ talismano, vaiduoklis vis dar saugo paskutinę Britanijos karališkųjų KOP 617-sios eskadrilės dislokacijos vietą.

1980 metais darytoje nuotraukoje, gerai įsižiūrėjus, galima pamatyti šokoladinį labradorą, tupintį tarp mokinių prie memorialo “Užtvankų griovėjams” visai netoli tos vietos, kur buvo palaidotas pirmojo eskadrilės vado papulkininkio Gajaus Gibsono šuo.

Anot fotografo, šuo pasirodė tarsi iš niekur prieš pat fotografavimą ir niekaip nenorėjo bėgti šalin. Bet, kai tik nuotrauka buvo padaryta, šuo dingo, ir niekas jo daugiau nematė.

Vaiduoklių medžiotojai įsitikinę, kad Skemptono aviacijos bazėje gyvena labradoras vaiduoklis. Tyrinėtojas Polas Dreikas pasakojo: “Visiškai akivaizdu, kad ten yra paranormalus aktyvumas. Vienas iš mūsų tyrinėtojų aptiko “šalčio” dėmę; kai mes ją išmatavome, “dėmė” pasirodė beesanti maždaug pusės metro aukščio, toks kaip tik ir yra šuns aukštis.

Muziejaus kuratorius mums papasakojo, kad daug metų jautė, kaip kažkas sekioja paskui, ir buvo beveik įsitikinęs, kad tai buvo šuo”.

Paranormalių reiškinių tyrinėtoja 45-erių metų Mišelė Klemenc 2011 metų spalį nusprendė pernakvoti aviacijos bazės teritorijoje, bet, kai ji įėjo į buvusį Gibsono kabinetą, išgirdo šuns urzgimą: "Aš aiškiai girdėjau šuns urzgimą. Jau trys iš mūsų jį girdėjo. Tai buvo labai žemas urzgimas, tikrai ne laimingas viauksėjimas; šuo tarsi įspėjo mus laikytis atokiau”.

Britanijos karališkųjų KOP 617-oji eskadrilė labiau buvo žinoma kaip “ Užtvankų griovėjų” padalinys. Eskadrilė įkurta 1943 metų kovo 21 dieną per Antrąjį pasaulinį karą, jai buvo numatyta labai konkreti užduotis: atakuoti tris stambias užtvankas Rūro srityje Vokietijoje. Operacija kodiniu pavadinimu “Chastise” (plakimas) buvo įvykdyta 1943 metų gegužės 17 dieną. Kodinis žodis per
operaciją buvo šuns vardas - “Negras”.

vaiduokliai, Nepaaiškinama, Šuo, paranormalūs reiškiniai

Taip jau baisiai sutapo, kad Negras žuvo po automobilio ratais, likus vos kelioms valandoms iki reido. Bijodamas, kad neprasidėtų kalbos apie blogą ženklą, labai nusiminęs Gibsonas įsakė nuslėpti šuns mirtį. Negras buvo slapta palaidotas prie kontoros netoli angaro.

Pirmasis eskadrilės vadas papulkininkas Gajus Gibsonas gyvas sugrįžo iš reido ir už šią operaciją buvo apdovanotas Viktorijos Kryžiumi. Gibsonas žuvo 1944 metais, kai jo lėktuvas “Moskito” nukrito Olandijoje.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau