Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 19

“Užtvankų griovėjų” šuns vaiduoklis

Labradoras, vardu Negras, buvo ištikimas britų eskadrilės „Užtvankų griovėjai“ didvyrių palydovas. Vaiduoklių medžiotojai įsitikinę, kad šuns, buvusio „Užtvankų griovėjų“ talismano, vaiduoklis vis dar saugo paskutinę Britanijos karališkųjų KOP 617-sios eskadrilės dislokacijos vietą.

1980 metais darytoje nuotraukoje, gerai įsižiūrėjus, galima pamatyti šokoladinį labradorą, tupintį tarp mokinių prie memorialo “Užtvankų griovėjams” visai netoli tos vietos, kur buvo palaidotas pirmojo eskadrilės vado papulkininkio Gajaus Gibsono šuo.

Anot fotografo, šuo pasirodė tarsi iš niekur prieš pat fotografavimą ir niekaip nenorėjo bėgti šalin. Bet, kai tik nuotrauka buvo padaryta, šuo dingo, ir niekas jo daugiau nematė.

Vaiduoklių medžiotojai įsitikinę, kad Skemptono aviacijos bazėje gyvena labradoras vaiduoklis. Tyrinėtojas Polas Dreikas pasakojo: “Visiškai akivaizdu, kad ten yra paranormalus aktyvumas. Vienas iš mūsų tyrinėtojų aptiko “šalčio” dėmę; kai mes ją išmatavome, “dėmė” pasirodė beesanti maždaug pusės metro aukščio, toks kaip tik ir yra šuns aukštis.

Muziejaus kuratorius mums papasakojo, kad daug metų jautė, kaip kažkas sekioja paskui, ir buvo beveik įsitikinęs, kad tai buvo šuo”.

Paranormalių reiškinių tyrinėtoja 45-erių metų Mišelė Klemenc 2011 metų spalį nusprendė pernakvoti aviacijos bazės teritorijoje, bet, kai ji įėjo į buvusį Gibsono kabinetą, išgirdo šuns urzgimą: "Aš aiškiai girdėjau šuns urzgimą. Jau trys iš mūsų jį girdėjo. Tai buvo labai žemas urzgimas, tikrai ne laimingas viauksėjimas; šuo tarsi įspėjo mus laikytis atokiau”.

Britanijos karališkųjų KOP 617-oji eskadrilė labiau buvo žinoma kaip “ Užtvankų griovėjų” padalinys. Eskadrilė įkurta 1943 metų kovo 21 dieną per Antrąjį pasaulinį karą, jai buvo numatyta labai konkreti užduotis: atakuoti tris stambias užtvankas Rūro srityje Vokietijoje. Operacija kodiniu pavadinimu “Chastise” (plakimas) buvo įvykdyta 1943 metų gegužės 17 dieną. Kodinis žodis per
operaciją buvo šuns vardas - “Negras”.

vaiduokliai, Nepaaiškinama, Šuo, paranormalūs reiškiniai

Taip jau baisiai sutapo, kad Negras žuvo po automobilio ratais, likus vos kelioms valandoms iki reido. Bijodamas, kad neprasidėtų kalbos apie blogą ženklą, labai nusiminęs Gibsonas įsakė nuslėpti šuns mirtį. Negras buvo slapta palaidotas prie kontoros netoli angaro.

Pirmasis eskadrilės vadas papulkininkas Gajus Gibsonas gyvas sugrįžo iš reido ir už šią operaciją buvo apdovanotas Viktorijos Kryžiumi. Gibsonas žuvo 1944 metais, kai jo lėktuvas “Moskito” nukrito Olandijoje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau