Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Dvasios, Vaiduokliai » 2022 » Spalio » 9

8 pavojingi piktųjų dvasių namuose požymiai

Dauguma šiuolaikinių žmonių nenori tikėti mistika, tačiau pasikeitusi atmosfera namuose, kelianti baimę ir atstūmimą, keistas naminių gyvūnų ir mažų vaikų elgesys - visi šie pavojingi požymiai, pasak spiritistų, rodo, kad jūsų namuose apsigyveno piktosios dvasios.

Skirtingai nei geroji dvasia, kuri padeda palaikyti namuose komfortą, piktosios dvasios pritraukia nelaimes ir negandas buto šeimininkams, maitinasi žmonių neigiamomis emocijomis ir baime.

Kalbame apie pirmąsias užuominas, rodančias, kad jūsų bute apsigyveno piktoji dvasia. Atminkite, kad į jas verta reaguoti kuo greičiau, kad išvengtumėte pavojingų gyvenimo pokyčių.

1. Kvapo atsiradimas bute

Tarp ezoterikų, magų ir burtininkų vyrauja įsitikinimas, kad piktosios dvasios su savimi visada atsineša bjaurų kvapą. Vieni sako, kad nežemiški svečiai kvepia siera ir supuvusiais kiaušiniais, kiti - metalu ar rūdimis.

Vaiduokliai taip pat gali "užuosti" gyvenime mėgstamų kvepalų, tabako dūmų ar net žmogaus odos kvapą.

Jei namuose pradėjote girdėti nemalonius kvapus, tai gali būti pirmoji pavojinga užuomina, kad jūsų namuose pradėjo veikti piktosios dvasios.

baisiosios vietos, vaiduokliai, nepaaiškinama

2. Atstumianti atmosfera

Antrasis veiksnys, kuris gali būti užuomina apie nemalonią kaimynystę su nežemiška būtybe ar piktosiomis dvasiomis, yra staigus atmosferos pokytis namuose.

Jei anksčiau jautėtės jaukiai ir patogiai, dabar pojūčiai smarkiai pasikeitė į atstumiančius. Atrodo, kad kažkas jus varo iš buto, nenorite būti namuose ir baisu būti vienam tamsoje.

3. Keistas triukšmas ir garsai

Pagrindinis įrodymas, kad pas jus apsigyveno piktoji dvasia, poltergeistas ar kitas vaiduoklis, yra nesuprantami triukšmai ir garsai. Žinoma, kai kurie iš mūsų gyvena daugiabučiuose namuose ir nuolat girdi savo kaimynus.

Tačiau jei beldimas, dundėjimas, balsai ar kiti nepaaiškinami garsai dažniausiai pasigirsta naktį, tai taip pat gali būti užuominos apie būtybių iš kito pasaulio buvimą. Šnabždesiai, balsai ar nematomų kojų šlepsėjimas yra dažni namuose gyvenančių piktųjų dvasių pavyzdžiai.

4. Keisti sapnai

Keisti sapnai taip pat taps dar viena pavojinga užuomina apie pas jus persikėlusį kaimyną iš požeminio pasaulio ar kitos realybės.

Tai gali būti nuolatiniai košmarai arba sapnai, kuriuose pas jus ateina nepažįstamų arba jau mirusių žmonių siluetai.

5. Šalčio pojūtis

Žmonės paprastai kalba apie "kapų šaltį", kai turi omenyje vaiduoklio ar kitos būtybės iš kito pasaulio buvimą šalia. Verta susimąstyti ir atidžiau pasidomėti, jei pradėjote nuolat šalti bute, nepriklausomai nuo metų laiko.

Kartais uždarius langus ar atsiradus netikėtam skersvėjui netgi galite pajusti neįprastus šalto oro gūsius - tai rodo nekviestų svečių judėjimą šalia jūsų.

6. Daiktų dingimas arba judėjimas

Piktavaliai-bendraamžiai kartais gali paslėpti buto savininko daiktus, tačiau jie visada juos grąžina į savo vietą, jei to paprašote. Tačiau piktoji dvasia taip mandagiai nesielgia.

Jei jūsų tamsiu paros metu nuolat kas nors dingsta arba daiktai savaime juda ir net išnyksta, tai užuomina apie pavojingą kaimynystę.

baisiosios vietos, vaiduokliai, nepaaiškinama

7. Nykstantys kambariniai augalai

O dabar prie tikrai rimtos užuominos apie nekviestus ir nedraugiškus kaimynus iš kito pasaulio jūsų namuose.

Jei šie staiga apsigyvens būste, bute esantys augalai pradės vysti. Žalieji draugai ne pirmi susidoros su neigiama energija ir žus.

Jei rūpestingai prižiūrite ir sekate gėles, bet staiga jos pradeda vysti prieš jūsų akis, tai blogas ženklas. Vadinasi, bute kažkas vyksta.

8. Nepaaiškinamas augintinio elgesys

Gyvūnai, sekdami augalais, pradės reaguoti į tai, kad netoliese yra piktosios dvasios arba svečiai iš kito pasaulio. Atidžiau pažvelkite į naminių gyvūnų elgesį namuose.

Jei anksčiau buvę ramūs augintiniai staiga ima bijoti kiekvieno šūksnio, su šnypštimu ar lojimu veržiasi į tuštumą, slepiasi po baldais ir bando pasislėpti kitose vietose, tai yra užuomina apie pavojų.

Jie nereaguoja neigiamai į naminius gyvūnus, tačiau vis tiek reaguoja į piktąsias dvasias. Taigi metas kviesti specialistą ir išvaryti nekviestus svečius ten, iš kur jie atėjo.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau