Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 7

Kiaulpienių Ir Asiūklio Valomasis Sirupas Žarnynui Ir Kepenims

Taigi, kaip pasigaminti naminį valomąjį sirupą iš tokių augalų, kaip asiūklio ir kiaulpienės. Dėl liekno ir sveiko kūno!

Šis sirupas valo kepenis ir virškinimo sistemą. Be to, turi vidurius laisvinantį veikiantį vitaminą tamarindą (kuriame taip pat yra K, Fe ir P).

Šis sirupas turi detoksikuojančią ir valančią savybę. Kuris mums padės, kartu subalansuoti mitybą ir pašalinti kilogramus (sveikatos patarimai su paranormal.lt).

Valomojo sirupo ingredientai

  • 2 šaukštai asiūklio;
  • 100 g tamarindo pastos arba 200 g visą tamarindo vaisių (be kaulo)
  • 75 g cukraus (nebūtina)
  • 100 ml vandens
  • 2 šaukštai kiaulpienės (šaknies);
  • 2 šaukštai kukurūzų plaukų.

Gaminimas:

Taigi, pasigaminkite augalų nuovirą. Pirmiausia užvirkite vandenį, suberkite augalus ir virkite minutę, išjunkite ugnį, uždenkite puodą ir palikite dar 3 minutes.

Antra, nulupkite tamaridus. Įdėkite nuluptus vaisius į puodą su paruoštu mišiniu ir virkite. Kai jis užvirs, įpilkite cukraus (nebūtina).

Virkite ant silpnos ugnies 2 minutes arba 5 minutes (jei buvo vaisiai), maišydami, kas suminkštėtų tamaridas.

Konservavimas: supilkite į buteliuką ir laikykite šaldytuve. 15 dienų gerai uždarytą.

Vartojimas: gerai supurtyti sirupą. Išgerti po 20 ml per dieną stiklinėje arba litre vandens.

Kuo naudingi šie augalai

Kiaulpienė

Augalas ypač palankus virškinimo procesams. Šaknis atlieka virškinimo, diuretiko ir kepenų apsauginę funkciją. Subtilaus skonio labai naudojami salotose, o jų užpilas turi diuretinį ir hepatoprotekcinį poveikį.

Asiūklis

Gydomasis augalas, kurio lapai ir šaknys naudojami natūraliose priemonėse, sveikatai gerinti. Pavyzdžiui, kaip diuretikas, vidurius laisvinantis ir valymo poveikis kepenims. Mineralinės druskos suteikia jai diuretinių ir remineralizuojančių savybių.

Kukurūzų plaukai

Geriausios kukurūzo gydomosios savybės yra plaukuose, kurie supa jo grūdus, jie pasižymi diuretinėmis savybėmis.

Tamarindas

Tai mažas vaisius, esantis ploname, kietame, rudame, ankštyje, kurio viduryje yra lipnus minkštimas su sėklomis (jos turi būti pašalintos dėl vidurius laisvinančio efekto). Lapai turi šiek tiek vidurius laisvinančių savybių.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.01.2020 laikas 21:28 Kiek Žingsnių Per Dieną Reikia Nueiti?
Laikoma, kad kelyje į sveikatą ir gerą savijautą kasdien reikėtų nueiti 10 000 žingsnių, tačiau vienas naujas tyrimas demonstruoja, kad galima nueiti mažiau ir gauti tokios pat naudos.

Skaityti daugiau

27.01.2020 laikas 20:03 Karalienės Margo meilė ir neapykanta

1572-ųjų m. rugpjūčio 18 d. prie Paryžiaus Dievo Motinos katedros šurmuliavo didžiulė miestelėnų minia. Žmonės laukė prancūzų princesės Margaritos Valua ir karaliaus Henriko Navariečio santuokos. Žmonės ropštėsi į medžius, rizikavo gyvybe, kad nors akies krašteliu galėtų pamatyti nuotaką, kuri ja...

Skaityti daugiau

27.01.2020 laikas 14:06 Žiurkės „R222“ mįslė, kuo jos tokios ypatingos?

Iš išorės laboratorijoje gyvenanti žiurkė „R222“ niekuo neišsiskiria, tačiau visas jos gyvenimas slepia keistą neurologinę paslaptį: su tokiomis smegenimis kitos žiurkės būtų visiškai neįgalios ir greičiausiai neišgyventų. Kaip jai pavyksta matyti, girdėti, užuosti ir jausti...

Skaityti daugiau

26.01.2020 laikas 19:44 Ar Epidemija Kinijoje Kontroliuoja Per 5G tinklus?

Interneto platybėse sklinda įvairios kalbos, sąmokslo teorijos apie Kinija užklupusia pandemija, kurią sukėlė koronavirusas. Štai, viena sąmokslo teorija, kurią paranormal.lt negali patvirtinti nei paneigti. Daugelis šiuo metu rašo, apie įvairius animacinius filmus, kita viena versija, kurią teko...

Skaityti daugiau

26.01.2020 laikas 13:12 Aukso Besivaikant: Kerintis Metalo Spindesys

Iš daugybės D. Mendelejevo periodinėje elementų lentelėje esančių elementų auksas pasižymi vos ne pačiomis unikaliausiomis savybėmis. Pirma, auksas masina žmones savo neįprasta spalva ir spindesiu. Antra, jis lengvai apdorojamas ir sudaro stabilius lydinius su kitais metalais. Trečia, auksas yra ...

Skaityti daugiau