Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2020 » Balandžio » 13

Veido Taškų Masažas Padės Atsikratyti Slogos!

Sloga – nuolatinis šaltojo metų laiko palydovas. Kaip padėti sau peršalimų sezonu greitai ir be vaistų? Skaitykite mūsų straipsnyje!

Nedaug atsirastų žmonių, kurie laiko slogą rimta liga, bet ji nuodija gyvenimą praktiškai visiems. Padėti organizmui susidoroti su negalavimu, aktyvuoti vidines jėgas kovai su sloga galima specialių veido taškų masažu.

1 taškas.

Pratęsus antakių liniją, šis taškas bus sankirtoje su tarpuakio linija.

2 taškas.

Šie simetriški taškai išdėstyti abejose veido pusėse. Vos pastebimi įdubimai už dviejų centimetrų nuo išorinio antakio taško. Juos reikėtų spausti vienu metu.

3 taškas.

Du simetriški taškai prie nosies pagrindo, prie akiduobių kraštų. Masažuoti tuo pačiu metu.

4 taškas.

Simetriški taškai pusė centimetro nuo nosies sparnų.

Kaip spausti?

Nurodytus taškus reikia masažuoti pirštų galiukais vieną minutę. Spausti stipriai, bet ne iki skausmo pojūčio. Neturi reikšmės, pagal laikrodžio rodyklę ar prieš. Svarbu, kad būtų spaudimo jausmas į tašką.

Kaip tai veikia?

Svarbiausia – teisingas kraujo priplūdimas!

  1. Daktare Liu, kaip galima, kažkur paspaudus, paveikti ligą?
  2. Kinų medicina mano, kad svarbiausia – tai teisingas kraujo priplūdimas į raumenis ir audinius. Jei kažkur organizme vyksta kraujo užsistovėjimas, tai toje vietoje gali prasidėti liga. Ir atvirkščiai – užtikrinus teisingą kraujotaką, organizmas gali pats išgydyti ligą. Todėl pagrindinių taškų masažavimas padeda atstatyti savijautą.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:22 Protingi žmonės gyvena netvarkoje, keikiasi ir vėlai eina gulti
Kaip dažnai kalbėdami vartojate keiksmažodžius? Jus kritikuoja dėl netvarkos miegamajame? Jūs vėlai einate miegoti? Žinoma, tai laikoma blogais įpročiais, tačiau tikite ar ne, bet jie rodo aukštą intelekto lygį ir sąžiningumą. Suintrigavo? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau....

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:20 Gyvūnus ir augalus Žemėje tikrai veikia Saulės ir Mėnulio gravitacija
Šie du dangaus kūnai, kuriuos mes matome danguje dienos ir nakties metu, daro kur kad didesnę įtaką gyvūnams ir augalams Žemėje, nei jūs galėtumėte pamanyti.

Skaityti daugiau

18.01.2022 laikas 22:27 7 požymiai, kad gyvenate svetimą gyvenimą ir kaip tai ištaisyti?

Visi norime gyventi savo svajonių gyvenimą, kupiną laisvės ir malonumų. Tačiau kažkuriuo momentu žmogus pradeda sekti svetimų nustatymų. Žinokite, pakeisti įvykių eiga niekada ne per vėlu.

Skaityti daugiau

18.01.2022 laikas 22:17 Paprasčiausias būdas nusiraminti per vieną minutę
Emocijos liejasi per kraštus? Išbandykite paprastą kvėpavimo pratimą. Jis sugrąžins jums savitvardą bet kokioje situacijoje.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau