Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 13

Veido Taškų Masažas Padės Atsikratyti Slogos!

Sloga – nuolatinis šaltojo metų laiko palydovas. Kaip padėti sau peršalimų sezonu greitai ir be vaistų? Skaitykite mūsų straipsnyje!

Nedaug atsirastų žmonių, kurie laiko slogą rimta liga, bet ji nuodija gyvenimą praktiškai visiems. Padėti organizmui susidoroti su negalavimu, aktyvuoti vidines jėgas kovai su sloga galima specialių veido taškų masažu.

1 taškas.

Pratęsus antakių liniją, šis taškas bus sankirtoje su tarpuakio linija.

2 taškas.

Šie simetriški taškai išdėstyti abejose veido pusėse. Vos pastebimi įdubimai už dviejų centimetrų nuo išorinio antakio taško. Juos reikėtų spausti vienu metu.

3 taškas.

Du simetriški taškai prie nosies pagrindo, prie akiduobių kraštų. Masažuoti tuo pačiu metu.

4 taškas.

Simetriški taškai pusė centimetro nuo nosies sparnų.

Kaip spausti?

Nurodytus taškus reikia masažuoti pirštų galiukais vieną minutę. Spausti stipriai, bet ne iki skausmo pojūčio. Neturi reikšmės, pagal laikrodžio rodyklę ar prieš. Svarbu, kad būtų spaudimo jausmas į tašką.

Kaip tai veikia?

Svarbiausia – teisingas kraujo priplūdimas!

  1. Daktare Liu, kaip galima, kažkur paspaudus, paveikti ligą?
  2. Kinų medicina mano, kad svarbiausia – tai teisingas kraujo priplūdimas į raumenis ir audinius. Jei kažkur organizme vyksta kraujo užsistovėjimas, tai toje vietoje gali prasidėti liga. Ir atvirkščiai – užtikrinus teisingą kraujotaką, organizmas gali pats išgydyti ligą. Todėl pagrindinių taškų masažavimas padeda atstatyti savijautą.
Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau