Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Birželio » 25

Visos Covid-19 vakcinos iš esmės NENAUDINGOS prieš naująjį mutavusį "Delta variantą"

(Paranormal) Pasaulyje vis dažniau mirštama nuo nešvarių Covid-19 vakcinų, todėl pagrindinė žiniasklaida ima kaltinti ne mirtinus, kraują krešėjimą sukeliančius skiepus, o naują, dar pavojingesnę Covid viruso mutaciją, vadinamą "Delta variantu". Šis variantas - tai tik priedanga mirtims nuo vakcinų, o vakcinų pramoninio komplekso rankos "bus kruvinos". Vienas iš Pasaulio sveikatos organizacijos gydytojų (ring leader) jau įspėja apie "sumažėjusį veiksmingumą" (tai reiškia, kad jis iš viso neveikia) dėl visų šių Covid-19 skiepų, įskaitant mRNA ir baltyminio nešiklio injekcijas, nenaudingų prieš variantus, kuriuos vakcinos iš tikrųjų sukuria ir platina.

Covid-19 vakcinos daro skiepijamąjį imlesnį užsikrėsti ir mirti nuo laboratorijoje sukurto mutavusio "Delta" viruso varianto Covid-19.

"Delta" Covid virusas plinta Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, o dabar "pirmosios kartos" Covid vakcinos laikomos praktiškai bevertėmis nuo jo. Taigi, kiek "kartų" Covido ir jo variantų bus ir kaip dažnai? Ar amerikiečiams amžinai reikės kas tris mėnesius daryti stiprinamąją vakciną? Ši žinia jiems nepatiks.

Bėkite gelbėdamiesi... tai Covid-19 mutantų invazija. Visi paskiepyti žmonės turėtų likti užrakinti, su kaukėmis ir karantinuoti savo rūsiuose iki tolesnio pranešimo, nes įrodyta, kad dėl vakcinų jūs tapote silpnesni, imlesni Covid-19 mutantų variantams. Tuo tarpu "Delta" kaip uraganas įsibėgėja visoje JAV.

Covid vakcinos "sumažino neutralizaciją" prieš Covid-19 "Delta" ir "Beta" variantus - Na, negalite sakyti, kad natūralios sveikatos šalininkai jūsų neįspėjo.

Mutavusios Covid-19 atmainos yra neatsparios visoms Covid-19 vakcinoms, PSO tai jau beveik pripažino. Šiuo metu, kai skaitote šį straipsnį, "Beta" variantas puola paskiepytuosius Pietų Afrikoje. Variantai yra tik priedanga visoms mirtims ir kraujo krešuliams, kuriuos sukelia Covid-19 vakcinos, ir paskiepytiems avigalviams, kurie vis dar užsikrečia Covid-19 net po skiepų. Akivaizdu, kad kol PSO stengiasi įtikinti visus besiskiepijančius ir absoliučiai nesiskiepijančius, kad vakcinos vis dar veikia, jos tiesiog nėra tokios veiksmingos, kaip jie tikėjosi. Nuo ko? Žudyti žmones?

"Covax" tikslas yra tas, kad mums reikia, jog tie, kuriems gresia didžiausia rizika susirgti sunkia liga, ir tie, kurie yra labiausiai veikiami, gautų šias vakcinas ir būtų apsaugoti", - sakė PSO (šarlatanas) gydytojas. Negalima turėti abiejų pusių. Negalima leisti, kad visi šie žmonės, kurie jau kovoja su vėžiu, diabetu, širdies ligomis ir Alzheimerio liga, gautų Covid-19 vakcinas, sukeliančias kraujo krešulius ir širdies uždegimus; tai juos pražudys. Tada jie tiesiog panaudos suklastotus "Covid" tyrimus ir sakys, kad mirė nuo "Covid" arba "Delta", arba "Beta", arba kokio nors kito koledžo brolijos pavadinimo.

Korumpuoti PSO gydytojai sako, kad į Ameriką keliauja "dvigubi" ir "trigubi" Covid mutantai

Taip, dvigubi ir trigubi mutantai dar labiau sumažins visos pirmosios nešvarių Covid-19 vakcinų bangos "veiksmingumą", jei įmanoma pasiekti mažesnį nei nulinį veiksmingumą. Atrodo, kad tai įmanoma, nes mRNA ir viruso vektoriaus skiepai padaro JUS DAUGIAU jautrius užsikrėsti ir mirti nuo šių naujų, virulentiškesnių mutantų. Taigi dabar Covid-19 vakcinos veiksmingumas yra neigiamas procentas dėl rizikos užsikrėsti dvigubais ir trigubais mutantais.

Tai ištisas mutacijų žvaigždynas, kylantis variantų viduje, tvirtina PSO gydytojai, kuris visiškai sunaikins visą vakcinų veiksmingumą. Vėlgi, dėl mirties ir sunaikinimo kaltinkite virusą, bet niekada ne vakcinas. Klasikinė "pagauti ir paleisti" netikra naujiena.

Žinoma, dabar naratyvas keičiasi ir teigiama, kad naujos mutavusios Kovid versijos plinta "nepakankamai paskiepytose JAV dalyse", tarsi jie iš tiesų tai tikrintų ir turėtų rezultatų, kuriais galėtų pasidalyti su medikų bendruomene ir visais tiesos žurnalistais. Dauguma purvinų vakcinos neigėjų nesiruošia atlikti "Covid" testo, nes tai yra "įkalbinėjimo" ir masalo dalis. Visi jie yra netikri arba suklastoti teigiami. Tai plano dalis. Dar viena gudrybė. Dar viena priedanga, kad dar daugiau žmonių susišvirkštų mirtinų vakcinų, kurias PSO jau skelbia pasenusiomis.

Klausimas: Kodėl kas nors sveiku protu turėtų skiepytis vakcina, kuri po mėnesio bus nebereikalinga?

Apsilankykite CovidVaccineReactions.com, jei jau gavote nuodingą Covid injekciją ar dvi ir jaučiate šalutinį poveikį, kraujo krešulius ar kitus nepageidaujamus reiškinius. Tada įsijunkite interneto dažnį Pandemic.news, kad sužinotumėte naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus žmonijai, vykdomus prisidengiant skiepais. Argi ne ironiška, kad mutantus puola mutantai?

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

NaturalNews.com

TruthWiki.org

GlobalJustice.org

NOQReport.com

LifeSiteNews.com

Straipsnio autorius: S.D. Wells. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau