Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 25

Zodiako ženklai: Kokią spalva nešioti pagal horoskopą, kad visada sektųsi

Pirkdami drabužius ir juvelyrinius dirbinius dažniausiai pasikliaujame savo pačių norais ar mados tendencijomis. Astrologai teigia, kad kiekvienam asmeniui, priklausomai nuo jo zodiako ženklo, yra tam tikra spalva ir brangakmenis, kuris atneša laimę, harmonija ar sėkmę. Štai suknelių ir papuošalų pasirinkimas, tai ne tik atrodys stilingai, bet ir atitiks jūsų zodiako ženklą.

Avinas

Energingiems optimistams Avinams astrologai pataria raudoną spalvą. Ši spalva atspindi siekį lyderiauti, jėgą ir aistrą. Iš brangakmenių Avinams tinka deimantai, kurie gali jiems grąžinti žvalumą ir gerą nuotaiką.

mada, Zodiako ženklai

Jautis

Jaučiai, kaip kūrybingi ir ramūs žmonės, yra amžinose savo ramios prieplaukos paieškose ir vietoj vakarėlių visada teikia pirmenybę ramiems namų vakarams. Jiems tiks mėlyna spalva, kuri puikiai nuteiks avinus taikai ir atneš ramybę. Iš brangakmenių Jaučiams tiks topazas. Šis akmuo gali apsaugoti nuo neigiamos energijos.

mada, Zodiako ženklai

Dvyniai

Žmones, gimusius po dvynių ženklu, laiko komunikabiliausiais ir bendraujančiais. Jų spalva – geltona.  Ji simbolizuoja bendravimą, trauką naujoms žinioms ir saviraiškai. Perlas, kaip amuletas, padės Dvyniams išvengti piktavalių, su kuriais jie visada gali susidurti dėl savo atvirumo.

mada, Zodiako ženklai

Vėžys

Vėžiai yra kūrybingos ir jautrios prigimties, kuriems labai tiks sidabrinė spalva kaip harmonijos su savimi simbolis. Kad pasiektų dar didesnės harmonijos, Vėžiui prireiks topazo. Šis akmuo nuteikia sėkmei ir stiprina pilnatvės jausmą.

mada, Zodiako ženklai

Liūtas

Saulėtiems liūtams, žinoma, geriausia spalva bus auksinė, o akmuo – topazas. Jis galės nuraminti aršius Liūtus.

mada, Zodiako ženklai

Mergelė

Mergelės ženklas asocijuojasi su žeme ir vaisingumu, todėl žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu, tiks chaki atspalviai. Safyro akmuo, kaip skaistybės ženklas, idealiai tiks Mergelėms.

mada, Zodiako ženklai

Svarstyklės

Svarstyklėms turbūt sekasi šiame sezone, kai madingi pasteliniai tonai. Jų spalva -švelniai žydra, kuri neša ramybę ir laikoma viena iš dvasingiausių spalvų. Svarstyklių akmuo – chrizolitas. Jį labai retai naudoja juvelyriniams papuošalams, bet jeigu Svarstyklės visgi ras apyrankes ir žiedus su chrizolitu, tai jis tikrai atneš joms pasitikėjimą savimi ir harmoniją.

mada, Zodiako ženklai

Skorpionas

Stipriems ir savimi pasitikintiems Skorpionams atitinka tamsiai raudona spalva, kuri panaši į jausmingą Skorpiono natūrą. Rubinas padės jiems pasiekti sėkmę karjeroje ir meilėje.

mada, Zodiako ženklai

Šaulys

Dar vieni laimingieji, Šauliai, kurių violetinė spalva pavadinta metų trendu. Šauliams ši spalva neša sėkmę, padeda sustiprinti vaizduotę ir kūrybines galimybes.  Safyro akmuo sugeba sutramdyti Šaulių nepastovumą, kurie dažnai kenčia dėl savo pernelyg plataus interesų rato ir imasi kelių reikalų iškart.

mada, Zodiako ženklai

Ožiaragis

Ožiaragiai stabilūs ir praktiški, todėl jiems labai tiks ruda spalva ir kitos tamsios spalvos, panašios į žemės. Granato akmuo – pagrindinis Ožiaragio vedlys į sėkmę.

mada, Zodiako ženklai

Vandenis

Žydra spalva padės Vandeniams nusiraminti, atsikratyti neigiamų emocijų ir įkvėps juos naujiems žygdarbiams. Safyro akmuo suabsoliutins harmoniją su savimi.

mada, Zodiako ženklai

Žuvys

Vidinio balanso išsaugojimui astrologai pataria Žuvims nešioti mėlyną spalvą. Akmuo – jiems tiks akvamarinas. Jis suteiks pasitikėjimo savimi ir pridės drąsos.

mada, Zodiako ženklai

Autorius: Евгения Башурина

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar