Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2020 » Gruodžio » 14

Žvakutės su pikiu (gamyba) nuo hemorojus, kolito, prostatos

Žvakutės su pikiu, arba supozitorijai, yra viena iš svarbiausių gydomųjų formų liaudies medicinoje. Jos naudojamos tada, kai sergantį organą arba zoną galima “pasiekti”, įvedant žvakutę į išangę (hemorojus, kolitas, prostata, uždegiminiai procesai storajame žarnyne).

Žvakutės dedamos ir į makštį, gydant moters lytinės sferos ligas. Svarbiausias tokių preparatų pranašumas yra tas, kad jie gydo, aplenkdami skrandį , ir jų neveikia skrandžio sulčių rūgštis. Žvakučių sudėtis gerai žinoma ir aprašyta medicinos bei farmakologijos literatūroje. Žvakučių pagrindas - kakavos aliejus. Jis turi puikių uždegimą malšinančių savybių.

pikis, žvakutės, hemorojus, kolitas, prostata, liaudies medicina

Žvakutėms neblogai tinka ir geras naminis sviestas (jame yra labai svarbių vitaminų A, E, F, K, D, taip pat nemažai biologiškai aktyvių medžiagų), taip pat lydyti vidiniai kiauliniai taukai, kurie pagal savo sudėtį artimi žmogaus riebalams. Tačiau sviestas ar taukai gali apkarsti ir tepaluose, ir žvakutėse. Geras žvakučių pagrindas gali būti želatinos ir glicerino geliai, taip pat parafino ir lanolino mišinys, tačiau klasikinis pagrindas vis dėlto yra kakavos aliejus. Antras svarbus komponentas yra 20 % spiritinis pikio tirpalas, kuris pasižymi unikaliu mikrobus naikinančiu poveikiu. Pikis turi dar ir balzamuojančių savybių. Paskutinė savybė labai svarbi, išsaugant vaistažolių, kurios sudaro trečdalį žvakutės, spiritinių ištraukų efektyvumą. Čia taip pat priklauso žolelių milteliai ir eteriniai aliejai, šaknys, pumpurai, žiedai ir t.t. Svarbu, kad žvakutėje būtų kuo daugiau uždegimą malšinančių vaistažolių. Aš nuolat eksperimentuoju šiuo klausimu. Kai mokiausi universitete, persirgau prostatitu ir savo žvakutėmis sutramdžiau prostatą taip, kad galiu leisti sau ir aštrius patiekalus, ir stiprią arbatą ar kavą. Jei taip nutiktų, kad prostata vėl “sustreikuotų”, atsargoje turiu tokia “supozitorinę bombą”. Paprastai po penktos žvakutės panaudojimo švenčiu visišką pergalę. Neturite leisti negalavimui įveikti jus!

Žvakutės gerai padeda gydyti kraujuojantį hemorojų ir dismenorėją. Ir čia neišvengiamas komponentas yra spiritinė paprastųjų putinų žievės ištrauka, kuri dėl glikozido viburnino pasižymi puikiomis kraujavimą stabdančiomis savybėmis; ginekologinėje praktikoje - nuo gimdos kraujavimo, nuo gausių ir skausmingų menstruacijų. Gydant gimdos kaklelio eroziją, mano nuomone, galima derinti tamponus, apsiplovimus su švirkštyne ir žvakutes į makštį.

pikis, žvakutės, hemorojus, kolitas, prostata, liaudies medicina

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau