Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Dvasios, Vaiduokliai » 2021 » Spalio » 25

Vyras nufilmavo, kaip kažkas nematomas vaikšto ant lovos užvalkalo

Vartotojai komentaruose siūlė, kad tai gali būti kažkoks ventiliatoriaus triukas arba kažkas paslėpta pačioje lovatiesėje. Tačiau daugelis tikėjo, kad tai buvo "katės vaiduoklis".

Vienas "Reddit" svetainės naudotojas šiandien paskelbė keistą vaizdo įrašą. Jame ant grindų jo namuose guli mėlyna lovatiesė. 

Lovos užtiesalo paviršius keistai juda, tarsi per jį judėtų kažkas nematomas.  

Vaizdo įraše taip pat matyti, kad po lovos užklotu nėra jokių daiktų, tik lygi kiliminė danga.

Katė, vaiduoklis, vaizdo įrašai

"Tai nutiko vakar, prieš pat man išeinant į darbą. Norėčiau manyti, kad tai buvo mano dukros mirusio katino vaiduoklis, nes katino pelenai laikomi urnoje mūsų namuose", - paaiškino vaizdo įrašo autorius. 

Mergina atsisėda ant tos pačios lovos užtiesalo šiek tiek aukščiau, o vyrui apvertus lovos užtiesalą ir numetus jį ant grindų, ant užtiesalo vėl vyksta judesiai. Šį kartą jie atrodo taip, tarsi katė prieitų prie lovos užtiesalo krašto ir nueitų. 

Komentaruose vartotojai spėliojo, kad tai gali būti koks nors ventiliatoriaus triukas arba kažkas paslėpta pačioje lovatiesėje. Tačiau daugelis tikėjo "katės vaiduokliu", o kai kurie pasakojo savo istorijas apie tai, kad juos aplankė mirusio augintinio vaiduoklis.

Pasak vaizdo įrašo autoriaus, "vaiduoklio atėjimo" metu kambaryje iš tiesų buvo nedidelis ventiliatorius, tačiau jis stovėjo šone, ant virtuvės stalo, ir oras iš jo sklido visai kita kryptimi. 

Jis taip pat teigė, kad jei tai iš tiesų buvo virtuvės ventiliatoriaus poveikis, tai būtų buvę dažnai, nes tas ventiliatorius pas juos buvo visą vasarą, o "vaiduoklį" jis pastebėjo tik vakar.  

Jam pritarė vienas komentatorius, parašęs, kad ventiliatoriaus versija yra keista, nes jis niekada nematė, kad ventiliatoriai sukurtų tokį oro srautą, kuris sudarytų įspūdį, kad po antklode šliaužia koks nors gyvūnas, pavyzdžiui, pelė.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau