Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 1

Po nėščios moters mirties Brazilija sustabdo "AstraZeneca" vakcinos nuo koronaviruso galiojimą

(Paranormal) Brazilija, atsižvelgdama į federalinės sveikatos priežiūros institucijos nurodymus, sustabdė "AstraZeneca" sukurtos koronaviruso (COVID-19) vakcinos naudojimą nėščioms moterims. Gegužės 11 d. išleistas įsakymas "nedelsiant sustabdyti" vakcinos vartojimą buvo susijęs su nėščios moters mirtimi po skiepijimo. Anksčiau dvi Brazilijos valstijos sustabdė vakcinos naudojimą nėščioms moterims.

Brazilijos nacionalinė sveikatos priežiūros agentūra (Anvisa) gegužės 10 d. pareiškime rekomendavo nedelsiant sustabdyti "AstraZeneca" vakcinos naudojimą. Pareiškime teigiama, kad "Anvisa" nurodymus pateikė "nuolat stebėdama nepageidaujamus reiškinius, susijusius su šalyje naudojamomis [COVID-19] vakcinomis".

San Paulo valstija anksčiau sustabdė vakcinos vartojimą nėščioms moterims, kurioms anksčiau buvo diagnozuoti sveikatos sutrikimai. Kita vertus, Rio de Žaneiro valstija ją sustabdė visoms nėščiosioms. Abi valstijos nurodė Anvisa rekomendacijas kaip veiksnį, dėl kurio jos sustabdė AstraZeneca COVID-19 vakcinos naudojimą.

Rio de Žaneiro sveikatos sekretorius Alexandre Chieppe patvirtino, kad valstijoje mirė nėščia moteris. Jis teigė, kad 35 metų moteris, kuri buvo 23 savaites nėščia, mirė po to, kai buvo paskiepyta "AstraZeneca" vakcina. Ji mirė nuo hemoraginio insulto gegužės 10 d., praėjus penkioms dienoms po užsiregistravimo ligoninėje.

Neaišku, ar Rio de Žaneiro moteris sirgo kokiomis nors gretutinėmis ligomis. Tačiau "Anvisa" teigė, kad jos mirtis "buvo įvertinta, kaip galimai susijusi su vakcinos naudojimu". Sveikatos priežiūros institucijos dabar tiria moters mirtį.

Tuo tarpu Didžiosios Britanijos vaistų gamintojas pareiškime agentūrai "Reuters" teigė, kad jo vakcinos klinikiniuose tyrimuose nedalyvavo nėščios ir žindančios moterys. Jis pridūrė, kad tyrimai su gyvūnais nedavė tiesioginių ar netiesioginių įrodymų apie žalą nėštumui ir vaisiaus vystymuisi.

(P komentaras: tai, kaip galima gydytojams teigti, kad šie biologiniai preparatai yra saugūs? Tokiems gydytojams, reiktu iš karto panaikinti licenzijas, bei atlyginti nukentėjusiems žalą. O, jūs dar tikite mokslu? Kuri kalba per "dėžę".)

Britų bendrovė bendradarbiavo su Brazilijos visuomenės sveikatos institutu "Oswaldo Cruz Foundation" (Fiocruz), kad platintų savo vakciną šalyje. Tai viena iš trijų COVID-19 vakcinų, kurias leidžiama naudoti didžiausioje Pietų Amerikos valstybėje. Brazilija taip pat patvirtino, kad joje galima naudoti Sinovac Biotech ir Pfizer gaminamas vakcinas.

AstraZeneca vakcina visada buvo problemiška 

Dėl "AstraZeneca" vakcinos jau buvo mirusi kita brazilė - septyni mėnesiai iki nėščios moters mirties. Dar 2020 m. spalį laikraštis "The Epoch Times" pranešė, kad ten mirė savanoris, prisijungęs prie klinikinių tyrimų. Bendrovė "Anvisa" patvirtino brazilų savanorio mirtį, tačiau pažymėjo, kad vakcinos tyrimų nestabdys.

Vėliau Danijoje du sveikatos priežiūros darbuotojai patyrė kraujavimą į smegenis po to, kai buvo paskiepyti "AstraZeneca" vakcina. Abiem danams nepageidaujamos reakcijos pasireiškė praėjus mažiau nei 14 dienų po skiepijimo. Vienas iš dviejų pacientų galiausiai mirė. Danijos vaistų agentūra patvirtino šiuos du atvejus, tačiau išsamesnės informacijos apie tai nepateikė. (Susiję: Danijos priežiūros institucija teigia, kad po "AstraZeneca" skiepo mirusi moteris turėjo "neįprastų simptomų", įskaitant kraujo krešulius).

Danijos sveikatos priežiūros tarnyba (SST) kovo mėn. iš pradžių nurodė laikinai sustabdyti vakcinos naudojimą kartu su daugiau nei 20 kitų ją naudojusių Europos valstybių. Dauguma šių šalių galiausiai atnaujino "AstraZeneca" vakcinos naudojimą. Tačiau Danija "AstraZeneca" vakcinos galiojimo sustabdymą paskelbė visam laikui. (Susiję: Danija visam laikui sustabdė "AstraZeneca" vakcinos naudojimą, motyvuodama susirūpinimu dėl kraujo krešulių).

Balandžio 14 d. pareiškime SST generalinis direktorius Sørenas Brostrømas (Søren Brostrøm) sakė: "Remdamiesi mokslinėmis išvadomis, bendrai vertiname, kad yra reali sunkaus šalutinio poveikio rizika, susijusi su "AstraZeneca" vakcinos COVID-19 naudojimu. Todėl nusprendėme išbraukti šią vakciną iš savo skiepijimo programos". Jis pažymėjo, kad žingsnis visam laikui sustabdyti "AstraZeneca" vakcinos naudojimą "buvo sunkus sprendimas". Vis dėlto Brostrømas pažymėjo, kad Danija turi kitų vakcinų.

Tuo tarpu Danijos kaimynė Norvegija taip pat rekomendavo sustabdyti "AstraZeneca" vakcinos naudojimą savo COVID-19 imunizacijos programoje. Norvegijos visuomenės sveikatos instituto Infekcijų kontrolės ir aplinkos sveikatos skyriaus direktorius Geiras Bukholmas (Geir Bukholm) balandžio 15 d. sakė: "Dabar žinome gerokai daugiau apie ryšį tarp "AstraZeneca" vakcinos ir retų bei sunkių trombocitų mažėjimo, kraujo krešulių ir kraujavimo atvejų. Remdamiesi šiomis žiniomis pateikėme rekomendaciją, kad "AstraZeneca" vakcina būtų išbraukta iš Norvegijoje vykdomos skiepijimo nuo koronarinių ligų programos."

Bukholmo pareiškimas paskelbtas po Oslo universitetinės ligoninės mokslininkų atlikto tyrimo. Vyriausiojo gydytojo Dr. Pål André Holme vadovaujama komanda išnagrinėjo kraujo krešulių susidarymo atvejus Norvegijoje po "AstraZeneca" vakcinacijos. Visos reakcijos pasireiškė jaunesniems nei 50 metų sveikatos priežiūros darbuotojams.

Kalbėdamas Norvegijos laikraščiui VG, Holme sakė esąs įsitikinęs, kad jo komanda nustatė antikūnus, atsakingus už kraujo krešulius, kuriuos sukėlė "AstraZeneca" vakcina. "Mūsų teorija yra tokia, kad tai yra stiprus imuninis atsakas, kuris greičiausiai atsirado po vakcinos. Nėra jokio kito dalyko... kuris galėtų paaiškinti šį imuninį atsaką. Esu beveik tikras, kad priežastis yra antikūnai [esantys vakcinoje]", - komentavo jis.

Apsilankykite svetainėje VaccineDeaths.com ir perskaitykite daugiau straipsnių apie mirtinus atvejus, susijusius su "AstraZeneca Wuhan" koronaviruso vakcina, arba sekite paranormal.lt, kuris pateikia pasaulio naujienas kitaip...

Patikimi Šaltiniai:

TheEpochTimes.com 1

Reuters.com

TheEpochTimes.com 2

TheHill.com

SST.dk

FHI.no

ChildrensHealthDefense.org

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau