Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Lapkričio » 9

Smarkios liūtys vakarų Jamaikoje sukėlė didelius potvynius

Nacionalinė statybų tarnyba (NWA) pradėjo vertinti žalą, padarytą vakarų Jamaikos kelių tinklui po užsitęsusių smarkių liūčių, kurios nuo sekmadienio popietės iki vakar ryto užklupo šią salos dalį ir sukėlė didelius potvynius bei padarė žalos infrastruktūrai.

Keletas Sent Džeimso, Hanoverio ir Vestmorelando kelių, įskaitant neseniai suremontuotus, tapo neišvažiuojami dėl susikaupusių šiukšlių arba dėl to, kad potvynio vanduo išgraužė kelio dangą, taip pat keliose vietovėse apgadino namus ir ūkius.

Montego Bay meras Leroy Williams buvo dėkingas Sent Džeimso savivaldybės korporacijai už tai, kad jai nereikėjo aktyvuoti nė vienos avarinės prieglaudos, nors kai kurie namai buvo užtvindyti.

"Išsiuntėme ekipažą į Unity Hall rajoną, kurį smarkiai paveikė kelio nuolaužos, ir sunkiąją techniką į King Street rajoną, kurį paveikė žemės nuošliaužos", - vakar sakė "Williams". "Stebime situaciją ir esame pasirengę imtis bet kokių veiksmų, kuriuos laikysime būtinais."

Iki vakar vakaro užblokuotos pagrindinių "Unity Hall" ir "Adelphi" kelių atkarpos buvo išvalytos, tačiau jas valė NWA brigados, o vienos eismo juostos eismas buvo atnaujintas "Cache Hill" važiuojamąja dalimi Hanoveryje iki vakar vakaro.

Šiaurinė ir pietinė įdubos, Montego Bėjaus drenažo sistemos centras, taip pat buvo beveik pilnos, nes į jas plūstelėjo daug vandens iš Solt Spring, Green Pond ir Cornwall Courts vietovių.

Anksti ryte potvynio vanduo neleido keleiviams pasiekti tokių rajonų kaip Viljamo, Princesės, Sąjungos, Kriko ir Aukštutinė Oranžinė gatvės, kuriose vanduo kai kur pakilo iki penkių pėdų.

Keletas kitų labai intensyviai naudojamų kelių Sent Džeimse ir jo apylinkėse, įskaitant Liliput Road į Sangsterio tarptautinį oro uostą, Porto Bello Road į Orange ir pagrindinį Sign Irwin Road prie FESCO degalinės, buvo neišvažiuojami arba vienos eismo juostos.

Labiausiai nukentėjo pagrindiniai Guava Walk ir Unity Hall keliai, kuriuose buvo nuardytos didelės asfalto atkarpos ir liko dideli krateriai.

Taip pat buvo pažeisti keli Nacionalinės vandens komisijos vamzdynai.

Daugelis darbininkų ir moksleivių negalėjo išvykti iš savo gyvenviečių, o tie, kurie išdrįso išvykti, įstrigo spūstyse, kol vairuotojai lėtai įveikė vandens pripildytus kraterius.

"Šiandien turėjo būti pirmoji mano grįžimo iš atostogų diena, bet pamačiusi, kaip atrodo Montego įlankos centras, supratau, kad niekaip negalėsiu nuvykti į savo darbovietę Hanoveryje", - sakė viena turizmo darbuotoja, nusprendusi grįžti į savo namus Kornvalio teismuose.

Dėl užsikimšusios kanalizacijos ir sugedusios kanalizacijos sistemos kai kurie namai buvo užtvindyti, o gyventojai išliejo savo pyktį ant Nacionalinio būsto fondo (National Housing Trust, NHT) ir NWA, kurie, jų teigimu, neatsižvelgė į jų raginimus spręsti įsisenėjusias problemas.

"Išskyrus vieną NHT pareigūno apsilankymą, mūsų prašymai buvo ignoruojami", - sakė vienas gyventojas. "Po kiekvieno stipraus lietaus paprastai gauname didžiules sąskaitas už valymą, o tokie dalykai, kaip kilimai, nuvertėja."

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau