- 14.11.2021
- 0.0 Reitingas
- 1811 Peržiūros
- Komentarai
Milijonai žmonių, atsisakiusių eksperimentinės mRNA vakcinos, netrukus gali būti priversti genų terapiją vartoti maiste.
(Paranormal) Kalifornijos universiteto mokslininkams Nacionalinis mokslo fondas skyrė 500 000 JAV dolerių dotaciją kurti technologiją, pagal kurią į špinatus, salotas ir kitus valgomuosius augalus būtų įterpiamos eksperimentinės mRNA Covid-19 vakcinos.
Šiuo metu nanobiotechnologijų specialistų komanda sėkmingai dirba siekdama sėkmingai pristatyti DNR su mRNA BioNTech technologija į chloroplastus - augalų dalį, kuri nurodo savo ląstelių DNR replikuoti vakcinos medžiagą.
Tyrėjų užduotis - įrodyti, kad genetiškai modifikuoti augalai gali pagaminti pakankamai mRNA, kad pakeistų Covid injekcijas, ir į augalus įpilti reikiamą dozę, reikalingą valgyti vietoj vakcinų.
Eksperimentinės mRNA vakcinos bus valgomos, universiteto rugsėjo 16 d. paskelbtame pranešime spaudai paaiškino tyrimams vadovaujantis UCR Botanikos ir augalų mokslų katedros docentas Juan Pablo Giraldo.
"Idealiu atveju vienas augalas pagamintų pakankamai mRNA, kad būtų galima paskiepyti vieną žmogų", - sakė Giraldo. "Šį metodą bandome su špinatais ir salotomis ir turime ilgalaikių tikslų, kad žmonės augintų jį savo soduose."
"Ūkininkai ilgainiui galėtų auginti ištisus jų laukus", - pridūrė jis.
Norint pradėti gaminti vakcinuotą maistą, labai svarbu veiksmingai pristatyti genetinę medžiagą į augalo chloroplastą - mažus augalo ląstelių organus, kurie saulės šviesą paverčia augalo naudojama energija.
"[Chloroplastai] yra maži, saulės energija varomi fabrikai, gaminantys cukrų ir kitas molekules, kurios leidžia augalui augti", - sakė Giraldo. "Jie taip pat yra neišnaudotas šaltinis pageidaujamoms molekulėms gaminti".
Genetiškai modifikuoti valgomuosius augalus su eksperimentinėmis vakcinomis, skirtomis visuomenės vartojimui, yra svajonės kulminacija, paaiškino docentas.
"Viena iš priežasčių, kodėl pradėjau dirbti nanotechnologijų srityje, buvo ta, kad galėčiau ją pritaikyti augalams ir sukurti naujus technologinius sprendimus. Ne tik maistui, bet ir didelės vertės produktams, pavyzdžiui, vaistams", - sakė jis.
Ankstesni tyrimai parodė, kad chloroplastai negali išreikšti genų, kurie nėra natūrali to augalo dalis, tačiau Giraldo komanda siunčia genetinę medžiagą į augalų ląsteles apsauginiame apvalkale. Kad atliktų precedento neturinčią genetinę terapiją, Giraldo pasitelkė Nicole Steinmetz, Kalifornijos universiteto San Diege nanoinžinerijos profesorę.
Steinmetz bendradarbiauja su Giraldo komanda, kad būtų panaudotos nanotechnologijos, leidžiančios į augalo chloroplastą įterpti mRNA vakciną.
"Mūsų idėja - pertvarkyti natūraliai egzistuojančias nanodaleles, t. y. augalų virusus, genų perdavimui augalams", - sakė Steinmetz. "Tam tikra inžinerija padeda nanodalelėms patekti į chloroplastus ir padaryti jas neužkrečiamas augalams."
Nacionalinis mokslo fondas papildomai skyrė Giraldo ir jo kolegoms 1,6 mln. dolerių "tikslinio azoto pristatymo" technologijai, kuri naudoja nanomedžiagas azotui - trąšai - pristatyti tiesiai į chloroplastus, sukurti.
Tuo tarpu nuo COVID-19 "vakcinos" miršta daugiau žmonių nei nuo bet kurios kitos vakcinos per visą istoriją. CDC pranešimų apie nepageidaujamus vakcinų įvykius sistemos duomenimis, 2021 m. nuo skiepų mirė 18 409 žmonės, o 2020 m. nuo skiepų, atliktų iki įpareigojimo skiepyti KOVID, mirė tik 420 žmonių.
(Alicia Powe straipsnis perspausdintas iš thegatewaypundit.com)
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau