Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 7

Nyderlandų valdžios institucijos patvirtino, kad 14 keleivių iš Pietų Afrikos, kurių organizme rasta omikronų, buvo visiškai paskiepyti

(Paranormal) Nyderlandų sveikatos priežiūros institucijos pranešė, kad dauguma iš 62 keliautojų iš Pietų Afrikos Respublikos, kurių testų rezultatai buvo teigiami dėl Wuhan koronaviruso (COVID-19), buvo visiškai paskiepyti. Tarp jų yra 14 keleivių, kurie užsikrėtė naująja B11529 omikrono paderme.

Lapkričio 26 d. daugiau kaip 600 keleivių galėjo įlipti į du Nyderlandų oro vežėjo KLM skrydžius iš Johanesburgo ir Keiptauno. Šie keleiviai pateikė skiepijimo įrodymus arba naujausius neigiamus COVID-19 testo rezultatus, kaip numatyta galiojančiuose sveikatos apsaugos protokoluose. Tačiau oro linijos nevedė apskaitos, kaip atskiri keleiviai įvykdė prieš skrydį keliamus sveikatos reikalavimus.

Gruodžio 2 d. Kennemerlando regiono sveikatos priežiūros institucijos atstovas spaudai teigė, kad "apie 90 proc." teigiamai paskiepytų COVID buvo visiškai paskiepyti. Amsterdamo Schipholio oro uostas, kuriame nusileido du KLM skrydžiai, yra šalies šiaurės vakaruose esančiame pakrantės Kennemerlando regione.

Tuo tarpu Nyderlandų nacionalinio visuomenės sveikatos ir aplinkos instituto (RIVM) atstovas spaudai tą pačią dieną patvirtino, kad visi 14 keleivių, užsikrėtusių omikrono paderme, priklauso 90 proc. visiškai paskiepytųjų grupei.

Kennemerlando valdžios institucijos pridūrė, kad paleis daugiau nei pusę iš 62 COVID virusu užsikrėtusių keleivių, kurie buvo laikomi karantine viešbutyje netoli Schipholio, nes vėlesnių tyrimų rezultatai buvo neigiami. Tačiau jos neatskleidė, ar 14 keliautojų, užsikrėtusių omikroniniu variantu, buvo paleisti.

Dėl didesnio omikrono atmainos užkrečiamumo Nyderlandų sveikatos priežiūros institucijos paragino vyriausybę įpareigoti atlikti tyrimus, o ne pateikti skiepijimo įrodymą kaip būtiną sąlygą prieš skrendant lėktuvu.

RIVM rekomendavo, kad būtų pripažįstamas tik polimerazės grandininės reakcijos (PGR) COVID-19 testas, atliktas likus 48 valandoms iki atvykimo į Nyderlandus. Ji taip pat paragino, kad PGR testas būtų privalomas visiems keliautojams, neatsižvelgiant į jų skiepijimo būklę.

Nyderlandų vyriausybė dar nepriėmė RIVM rekomendacijų, teigdama, kad ji nori, jog bet koks sprendimas būtų priimtas Europos Sąjungos lygmeniu.

RIVM Užkrečiamųjų ligų kontrolės centro direktorius Jaapas van Disselis (Jaap van Dissel) gruodžio 1 d. Nyderlandų įstatymų leidėjams sakė: "Derinant reikalavimą atlikti testus prieš išvykstant ir pakartotinį testavimą praėjus penkioms dienoms po atvykimo bei žinant, kas atsitiko, galima padaryti skrydį saugesnį." Jis taip pat rekomendavo taikyti karantiną keliautojams, atvykstantiems iš didelės rizikos zonų.

Omicron variantas, kuriuo užsikrečia visiškai paskiepyti žmonės

Pranešama, kad omikrono variantas dažniau užkrečia asmenis, visiškai paskiepytus nuo COVID-19. Taip yra dėl 32 mutacijų jo smaigalio baltyme, palyginti su ankstesnio B16172 delta varianto 13-17 mutacijų. (Susiję: Omicron COVID variantas rastas TIK tarp visiškai paskiepytų asmenų.)

Pirmą kartą nustatytas Pietų Afrikoje, šis štamas išplito į kaimynines šalis.

Tiesiai virš Pietų Afrikos Respublikos esanti Botsvana yra viena iš valstybių, į kurias pavyko įsiskverbti omikronui. Lapkričio 26 d. Botsvanos vyriausybė pranešė, kad keturi omikrono atvejai, apie kuriuos pranešta šalyje, buvo visiškai paskiepyti diplomatai iš kitos vietovės. Keturių asmenų kilmės šalis nebuvo įvardyta.

Botsvana sakė pareiškime: "Naujasis viruso [variantas] buvo aptiktas pas keturis užsienio piliečius, kurie atvyko į Botsvaną [praėjusių metų lapkričio 7 d.] su diplomatine misija". Priduriama, kad lapkričio 11 d. keturių išvykstančiųjų testas dėl COVID-19 buvo teigiamas. Vėliau, lapkričio 24 d., atlikus genomo sekos nustatymą, paaiškėjo, kad šie keturi asmenys iš tiesų užsikrėtė omikrono atmaina.

Tuo tarpu JAV gruodžio 1 d. patvirtino pirmąjį žinomą COVID-19 atvejį, kurį sukėlė omikronas. Pasak visuomenės sveikatos pareigūnų, pacientas lapkričio 22 d. grįžo iš kelionės po Pietų Afriką. Lapkričio 29 d. atlikus COVID-19 testą gautas teigiamas rezultatas. Užsikrėtusiam keliautojui pasireiškė lengvi ir gerėjantys simptomai.

Baltųjų rūmų vyriausiasis patarėjas medicinos klausimais daktaras Anthony Fauci per spaudos brifingą žurnalistams patvirtino, kad keliautojas buvo visiškai paskiepytas. A. Fauci pridūrė, kad pacientui taikoma savikontrolė, o jo artimų kontaktų viruso testai taip pat buvo neigiami. (Susiję su šia tema: Pirmasis amerikietis, užsikrėtęs Omicron COVID viruso atmaina, buvo "visiškai paskiepytas", pripažino Fauci).

Infections.news yra daugiau straipsnių apie tai, kaip omicron atmaina užkrečia visiškai paskiepytus asmenis.

Šaltiniai:

TheEpochTimes.com

AfricaTimes.com

Reuters.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau