Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Gruodžio » 15

Tapo žinoma, kur atsiras OMEGA koronos padermė

Kai pasaulinė pandemija COVID-19 pasiekė piką ir iš visų pusių ėmė plūsti pranešimai apie naujas ir bauginančias atmainas, internete pasirodė PSO nutekinta informacija, kurioje buvo nurodyti naujų pandemijų pavadinimai, todėl sąmokslo maniakai ją iš karto ėmė naudoti kaip spėjimo lentelę:

konspirologija, pranašystės, OMEGA, Paragvajus

Kaip matote, yra nemažai ir skirtingų corona veislių, tačiau plačioji visuomenė prisimena tik dvi - delta ir omikron, kas savaime yra gana keista. Kodėl, jei jau aptikta tiek daug koronos atmainų, spauda rašo tik apie dvi, o visi karantinai ir blokavimai susiję tik su dviem?

Antrasis klausimas, kuris visiems rūpi, - kuri atmaina bus pati blogiausia ir iš kur ji atsiras? Sutariama, kad blogiausia atmaina, po kurios viskas pasaulyje visiškai sustos, vadinsis OMEGA. 

Tačiau, kaip žinome iš pandemijų atvejų, pirmiausia atsiranda padermė, o tik paskui šviesūs PSO protai susirenka ir sugalvoja padermės pavadinimą. Tuomet visa spauda pradeda rašyti apie šią naują padermę, o ligoninėse ji aptinkama kas antram pacientui, todėl ši padermė pradeda dominuoti. Tik trečiajame etape šalių ir valstybių vyriausybės įveda naują su šia paderme susijusių apribojimų bangą. 

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, svarbiausia sąmokslininkų užduotis dabar yra išsiaiškinti, kada pasirodys šis OMEGA. Jį reikės atpažinti, kol PSO nesusirinko ir nesuteikė virusui bauginančio pavadinimo. Ar įmanoma tai padaryti?

Vakar garsi Izraelio eschatologė Marina Gerškovič sugėdino visus sofos virusologus ir paprastai paaiškino, kas yra kas:

newsru.co.il: Eilate vyko tarptautinio grožio konkurso "Miss Universe 2021" finalas. Nugalėtoju paskelbta Harnaaz Sandhu (Indija).

Antrąją ir trečiąją vietas užėmė Lalela Mswane (Pietų Afrika) ir Nadia Fereira (Paragvajus).

Į finalinį dešimtuką pateko Arubos, Kolumbijos, Prancūzijos, Indijos, Paragvajaus, Filipinų, Puerto Riko, Pietų Afrikos Respublikos, Bahamų ir JAV atstovai.

Į dešimtuką nepateko izraelietė Noa Kohba, kuri finalo išvakarėse per generalinę repeticiją prarado sąmonę.

konspirologija, pranašystės, OMEGA, Paragvajus

Kadangi nė vienas save gerbiantis sąmokslo stebėtojas nežiūri grožio konkursų, o tie, kurie žiūri, daugiau dėmesio skiria plaukimo kostiumų šou, tiesa, kuri buvo visiems prieš akis, liko nepastebėta. Tuo tarpu pirmoji vieta atiteko merginai iš Indijos, t. y. DELTA padermei, antroji - merginai iš Pietų Afrikos Respublikos, t. y. OMICRON padermei, o trečioji vieta atiteko Paragvajui. akivaizdu, kad iš ten ir ateis OMEGA. 

Kiek teisingas Marinos spėjimas ir kodėl toks keistas sutapimas su delta ir omega?  Galbūt tai globalistai sveikinasi su pasauliu, o gal tai Matricos signalas - to mes nežinome. Tačiau nepamirškime, kad Pietų Amerikoje gyvena milijardai šikšnosparnių, kurie yra natūralus karūnos rezervuaras, vieta įvairioms naujoms mutacijoms. Iš kur dar galėtų atsirasti OMEGA? Tik iš Pietų Amerikos, galbūt tikrai iš Paragvajaus. Taigi, kai pasaulis išgirs, kad Paragvajuje kažkas atrasta, tai tikriausiai bus ženklas, kad OMEGA prasidėjo, todėl sekite naujienas.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 22:46 Masinis išmirimas: per 60 dienų po skiepijimo COVID-19 mirė beveik 180 000 žmonių - Anglija paskelbė stulbinantį pripažinimą
Anglijos nacionalinis statistikos biuras (ONS) atskleidė, kad nuo 2021 m. sausio mėn. iki 2022 m. kovo mėn. iš viso 69 466 žmonės mirė per 28 dienas, o 178 874 žmonės mirė per 60 dienų po to, kai jiems buvo suleista vakcina nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19)....

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau