Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Gruodžio » 25

Tarptautiniam baudžiamajam teismui išsiųstame istoriniame skunde aukščiausio rango visuomenės sveikatos veikėjai kaltinami GENOCIDU

(Paranormal) Istoriniame kaltinamajame akte, išsiųstame Tarptautiniam baudžiamajam teismui (TBT), NURODYTI kai kurie labiausiai dominavę visuomenės sveikatos priežiūros veikėjai kovid-19 skandalo metu. Šie vyriausybės, farmacijos ir visuomenės sveikatos pareigūnai nedemokratiškai valdė žmones ir primetė žalingą pavergimo politiką, prisidengdami "kovido-19 sušvelninimu".

Jų neatsakinga pavergimo politika atėmė iš žmonių pagrindines žmogaus teises ir lygias galimybes. Atsakovai naudojosi medicininiu sukčiavimu, įvykdytu apgaulingai sukalibruotais PGR testais, skleisdami pasakojimą, kuris tik sustiprina jų pačių galią ir žmonių gyvenimo kontrolę. Jų nepaisymas veiksmingo gydymo, imuninės sistemos sprendimų ir natūralaus imuniteto cenzūravimas sužlugdė informuoto sutikimo principą, prisidėjo prie jatrogeninių klaidų ir sukėlė nepagrįstą atskyrimą, izoliaciją, netinkamą medicininę praktiką ir neteisėtą mirtį. Jų politika privertė žmones atlikti įrodytai pavojingus genetinius eksperimentus, pasitelkiant diskriminaciją, segregaciją ir grasinimus pragyvenimui. Šie kaltinamieji beveik dvejus metus griovė teisinę valstybę ir sugriovė nesuskaičiuojamą daugybę gyvenimų.

Fauci, Daszak, Gates, Hancock, Schwab įvardyti istoriniame kaltinamajame akte.

Tarp šių apkaltintų pareigūnų yra Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas (Tedros Adhanom Ghebreyesus), Vaistų ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūros (MHRA) vykdomoji direktorė June Raine (June Raine), JAV vaistų ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūros (MHRA) direktorius dr. Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto (NIAID) direktorius; Rokfelerio fondo prezidentas daktaras Radivas Šahas (Radiv Shah); organizacijos "EcoHealth Alliance" prezidentas daktaras Piteris Dašakas (Peter Daszak) ir Bilas bei Melinda Geitsai (Bill and Melinda Gates), kurie atvirai finansavo ir skatino didžiąją dalį šių gerai dokumentais pagrįstų nusikaltimų žmonijai.

Tarp kaltinamųjų taip pat yra žymių Jungtinės Karalystės pareigūnų, įskaitant Jungtinės Karalystės ministrą pirmininką Borisą Džonsoną (Boris Johnson), Jungtinės Karalystės vyriausiąjį patarėją medicinos klausimais Christopherį Whitty (Christopher Whitty), buvusį Jungtinės Karalystės sveikatos ir socialinės rūpybos valstybės sekretorių Matthew Hancocką ( Matthew Hancock) ir Pasaulio ekonomikos forumo prezidentą Klausą Schwabą (Klaus Schwab). Baudžiamajame skunde taip pat išvardyti keturių didžiausių farmacijos bendrovių vadovai, kurie ir toliau vykdo genocidą naudodami eksperimentines genų intervencijos "vakcinas", pažeidžiančias širdies ir kraujagyslių sistemą, įgimtas imunines reakcijas ir moterų reprodukcinę sveikatą, tarp tūkstančių medicininių problemų, užfiksuotų farmakologinio budrumo sistemose visame pasaulyje. Tarp šių kaltinamųjų yra "Pfizer" generalinis direktorius Albertas Bourla (Albert Bourla), "AstraZeneca" generalinis direktorius Stephane'as Bancelis (Stephane Bancel), "Moderna" generalinis direktorius Pascalis Soriot (Pascal Soriot) ir "Johnson and Johnson" generalinis direktorius Alexas Gorsky (Alex Gorsky).

Baudžiamąjį skundą pateikė buvęs "Pfizer" viceprezidentas daktaras Michaelas Yeadonas (Michael Yeadon) ir žmogaus teisių advokatė Hannah Rose (Hannah Rose). Prie jų prisijungė astrofizikas Piersas Corbynas (Piers Corbyn), slaugytoja Louise Shotbolt (Louise Shotbolt), į pensiją išėjęs teisėsaugos pareigūnas Johnas O'Loony (John O’Loony) ir žmogaus teisių aktyvistas Johnny McStay (Johnny McStay). Kaltinamajame akte kaltinamieji kaltinami "daugybe Niurnbergo kodekso pažeidimų", "agresijos nusikaltimais" ir "karo nusikaltimais". Kadangi Anglijos teismų sistema atsisako imtis šios istorinės bylos, ieškovai "itin skubiai" prašo TBT "sustabdyti COVID vakcinų dislokavimą" ir "nelegalių skiepų pasų" bei "visų kitų rūšių neteisėto karo veiksmų", kurie "vykdomi prieš Jungtinės Karalystės gyventojus" ir viso pasaulio žmones.

Istoriniame kaltinamajame akte pateikti dokumentai apie įvairius nusikaltimus žmoniškumui, Niurnbergo kodekso pažeidimus

Visuomenės sveikatos pareigūnai vertė žmones naudoti PGR testus, kurie yra "visiškai nepatikimi", kaip diagnostikos standartą, klaidino žmones ir slėpė duomenis. Šie testai buvo apgaulingai kalibruojami ir naudojami dirbtinai išpūsti kovid-19 atvejų ir mirčių skaičių, siekiant įtvirtinti tolesnę medicinos tironiją ir asmens teisių atėmimą.

Efektyvūs gydymo būdai, tokie kaip hidroksichlorochinas ir ivermektinas, buvo slopinami, todėl imuninė sistema sutriko ir liga tapo sunki. Tai savo ruožtu lėmė priklausomybę nuo vaistų, sukeliančių inkstų nepakankamumą, ir vėlesnę priklausomybę nuo dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų, kurie sukelia oksidacinę žalą ir citokinų audrą, pažeidžiančią plaučius ir keliančią pacientams didesnę grėsmę susirgti gyvybei pavojingu plaučių uždegimu ir mirti.

Be to, Jungtinės Karalystės vyriausybė neištyrė masinės vakcinos sukeltos sužalojimų ir mirčių bangos, kilusios po covid-19 vakcinacijos. Vien tik Jungtinėje Karalystėje pranešta apie mažiausiai 395 049 nepageidaujamas reakcijas į COVID "vakcinas". Ši eksperimentinė genų interferencijos technologija buvo sukurta iš nusikalstamų funkcijų padidinimo tyrimų, kurių metu buvo ginkluoti koronaviruso smaigų baltymai, kad genetinius eksperimentus būtų galima vykdyti "skiepijant" naudojant sukurtus smaigų baltymus. Dėl šio eksperimento įrodyta, kad padaugėjo akių sutrikimų, širdies uždegimų, širdies sustojimo atvejų ir savaiminių abortų. Neseniai žurnale "New England Medical Journal" paskelbtas tyrimas parodė, kad 8 iš 10 moterų, pavartojusių "vakciną" nuo Covid prieš trečiąjį nėštumo trimestrą, patyrė persileidimą.

Be to, atsakovų vykdoma uždarymo politika neįrodomai nepakeitė infekcijos eigos visuomenėje ir sukėlė "turto ir verslo sunaikinimą, taip pat smarkiai padaugėjo skambučių į Vaikų liniją iš vaikų, kurie tapo labiau pažeidžiami dėl destruktyvios visuomenės sveikatos politikos. Atsakovo pritarimas vakcinų pasams įvedė medicininį apartheidą, kuris pažeidžia asmenų medicininį privatumą ir kūno autonomiją dėl diskriminacijos, segregacijos ir kitų piktavališkų veiksmų. Jų politika primetė psichologinę žalą vaikams ir smarkiai atėmė žmonių fizinę laisvę, taip "pažeidžiant pagrindines tarptautinės teisės normas". Šie pažeidimai apima kelionių ir susirinkimų draudimus, priverstinį karantiną ir saviizoliaciją be tinkamo teisinio proceso.

Pirmasis Niurnbergo kodekso principas - asmens noras ir informuoto asmens sutikimas gauti gydymą ir dalyvauti eksperimente. Asmuo turi aktyvuoti pasirinkimo laisvę, nesikišant jėgai, apgaulei, sukčiavimui, grasinimams, įkalbinėjimams ar kitokio pobūdžio įpareigojimams ar prievartai. Šis pagrindinis medicinos etikos principas ir likusios Niurnbergo kodekso nuostatos buvo pažeistos per covid-19 skandalą. Beveik dvejus metus be jokio gailesčio pažeidinėję šiuos principus, kaltininkai dabar turi būti sučiupti.

Visą kaltinamąjį aktą ir įrodymus skaitykite internete.

Šaltiniai:

 

RioTimesOnline.com

Planet-Today.com

PubMed.gov

NEJM.org

Docdroid.com [PDF]

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 08:47 Hipotetiškai: Mėnulio paslaptys

Ar Mėnulis ne visada buvo Žemės palydovas? Seniausiuose Kinijos astronomų raštuose (datuojamuose X-XI a. prieš m.e.) yra dangaus aprašymai, tačiau juose nėra paminėtas Mėnulio buvimas. Galbūt jis ir neegzistavo?

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau