Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Civilizacijos Paslaptys » 2022 » Sausio » 16

Vadžra – senovės dievų ginklas

Paleokontaktų teorijos šalininkai teigia, kad atsiranda vis daugiau naujų įrodymų, jog mūsų planetoje kažkada jau egzistavo aukšta technologija. Dauguma mokslininkų sutinka su nuomone, kad objektai, vaizduojami senovės freskose ar urvų piešiniuose iš tikrųjų yra ne kas kita, o erdvėlaiviai, lėktuvai…

Vienas iš tokių paslaptingų daiktų yra vadžros – keisti daiktai, kurie išliko originalios formos, skirtingai nuo daugelio kitų, per tūkstantmečius išnykusių kaip paleokontakto įrodymai. Įdomu tai, kad tema apie šį senovės ginklą buvo aktyviai gvildenama dar pereito amžiaus pradžioje, atsirado ir mokslas, tyrinėjantis paleovizitų istoriją.

vadžra, vadžrajana, senovės dievų ginklas, paleokontaktų teorija

vadžra, vadžrajana, senovės dievų ginklas, paleokontaktų teorija 

Senajame indų epe „Mahabharata“ yra ne tik tūkstančiai eilėraščių, legendų, pasakojimų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, dievus, bet ir karus, kuriuose buvo naudojami visa naikinantys paslaptingi galingi ginklai. Epas parašytas apie 1,5 tūkstančio metų prieš mūsų erą, tačiau jame aprašyti įvykiai vyko žymiai anksčiau, prieš dešimtis tūkstančių metų. Epe minimi ir įvairių tipų ginklai, vadžra – vienas iš jų.

Žaibo smūgis

Vadžra sanskrite turi keletą reikšmių: ,,žaibo smūgis” ir ,,deimantas”. Tačiau įvairiose šalyse vadinamas skirtingai. Tai svarbus ritualinis objektas induizme, budizme ir džainizme. Vadžra – tai kultinis simbolis, kaip krikščionims kryžius ar pusmėnulis musulmonams. Iki šiol vadžra naudojama įvairiuose ritualuose, o Buda dažnai vaizduojamas su ja rankose. Yra budizmo kryptis, vadinama vadžrajana, o ir pats Buda su vadžra rankose yra vadinamas Vadžrasatva. Be to, ir jogoje yra poza, vadinama vajrasana – jos reikšmė – padaryti kūną stiprų kaip deimantą.

Indijos mitologijoje vadžra – galingas dievo Indros ginklas, kuris gali nužudyti, sunaikinti. Bet turėdamas deimanto savybių, pats lieka nepažeistu.

vadžra, vadžrajana, senovės dievų ginklas, paleokontaktų teorija

Dievas Indra induizmo mitologijoje yra visų dievų vyriausiasis, griaustinio ir žaibo dievas, ,,visatos karalius”. Jis trupina ir griauna uolines tvirtoves, o su vadžros pagalba gali valdyti gamtos stichijas, keisti upių vagas ir sprogdinti milžiniškas uolas…

Bodnatho stupa

Skirtinguose aprašymuose vadžra apibūdinama, kaip varinė, auksinė, geležinė, kieta kaip akmuo ar uola. Ji turi keturis ar šimtą kampų, tūkstantį dantų, kartais ji būna disko, bet dažniausiai – kryžiaus formos.

Vadžros atvaizdų galima rasti ant pačių seniausių Indijos paminklų. Įdomu yra tai, kad šie daiktai pavaizduoti kaip dievų  atributai ir kitų šalių kultūros paminkluose.

vadžra, vadžrajana, senovės dievų ginklas, paleokontaktų teorija  

Pavyzdžiui, senovės graikų freskose Dzeusas vaizduojamas kažką laikantis rankose, akivaizdu, kad tai vadžra. Prisiminus, kad šis dievas valdė galingą ginklą, galintį laidyti žaibus, siųsti perkūniją, keisti orą, tuomet lyg ir viskas dėliojasi į vietas. Taigi, šis paslaptingas ginklas senovėje buvo naudojamas skirtingose pasaulio dalyse.

Vadžra – Rytų religijų kultinis daiktas, todėl jos gaminamos ir mūsų dienomis pagal senovinius vaizdinius ir kanonus. Tačiau jų yra likę ir iš senovės laikų. Pavyzdžiui, Nepale yra VI amžiaus Bodnatho šventyklos kompleksas, kurio centre stovi budistų stupa. Ši paslaptinga religinė konstrukcija labiau gali priminti senovinį erdvėlaivį, dabar tapusį kultine vieta. Šalia jos guli didžiulė vadžra, kuri yra daugelio piligrimų garbinimo objektu.

vadžra, vadžrajana, senovės dievų ginklas, paleokontaktų teorija

vadžra, vadžrajana, senovės dievų ginklas, paleokontaktų teorija

Vietiniai vienuoliai pasakoja, kad su šia vadžra dievai pjaustė akmenis ir gamino milžiniškus blokus šventyklų ir kitų didžiulių statinių statybai.

Paslaptingoji Mantra

Paranormalių reiškinių tyrinėtojai mano, kad vadžros pradeda veikti po jų aktyvacijos slaptos mantros pagalba. Ją saugo senovės rytų religijų atstovai. Deje, tokiu būdu iki šiol niekam dar nepavyko priversti paslaptingą ginklą iš praeities veikti. Tarp kitko, garsus Nikola Tesla 1896 metais užpatentavo paslaptingą rezonanso transformatorių (Teslos ritė), kuris veikia be jokių mantrų sukuriant iki keleto milijonų voltų įtampą ir tiesiog išmetantį žaibus. Taigi, galima pateikti versiją, kad vadžra – taip pat rezonansinis transformatorius, kuris turėjo labai aukštų pajėgumų.

vadžra, vadžrajana, senovės dievų ginklas, paleokontaktų teorija

Yra nuomonių, kad vadžros yra susijusios su torsioniniais (sukamaisiais) laukais. Pirmą kartą šį terminą 1922 metais panaudojo prancūzų mokslininkas, matematikas Eli Kartonas (Élie Cartan). Tai hipotetinis fizinis laukas, kurį suformuoja erdvės sukimasis. Po to torsioninių laukų teorija buvo labiausiai ginčytinas klausimas fizikoje. Manoma, kad oficialaus tokių laukų pripažinimo nebuvo daugiausia dėl to, kad šios teorijos šalininkai teigė, jog žmogus ir jo mintys gali generuoti sukimosį lauką ir jį valdyti.

Jei vadžra – senovės dievų ginklas, dievų, kurie pranoko mus (juk jie atskrido iš tolimų planetų, kas mums dar nėra pasiekiama), tai reikėtų suprasti, kad tie paslaptingi dievai galėjo kontroliuoti ir torsioninius-sukamuosius laukus.

Gal kas nors kada nors galės aktyvuoti vadžrą, tačiau ar nebūtų tai pavojinga, ar pasiruošusi žmonija tokiam žingsniui? Nes net tame pačiame „Mahabharata“ epe dievai įspėja, kad be tikslo negalima šio ginklo liesti, bet, net ir tikslui pasiekti, be neišvengiamo būtinumo juo nesinaudoti, nes tai gali atnešti didžiulių nelaimių žmonijai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto