Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 29

Dr. Ryanas Cole'as aiškina, kaip COVID vakcinos pažeidžia imuninę sistemą

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Patologas daktaras Ryanas Cole'as (Ryan Cole) paaiškino, kaip Vuchano koronaviruso (COVID-19) vakcinos pažeidžia imuninę sistemą. Aidaho valstijoje įsikūrusios bendrovės "Cole Diagnostics" generalinis direktorius ir medicinos direktorius sakė, kad skiepuose naudojamas SARS-CoV-2 smaigalys baltymas pažeidžia žmogaus ląstelių receptorius, kurie atpažįsta sveikas ląsteles nuo ligą sukeliančių.

"Jie vis dar liepia žmonėms pasiskiepyti. Tai smailių baltymas, kuris [yra] toksiškas žmogaus organizmui, sukelia tą pačią ligą kaip ir virusas ir predisponuoja žmones į autoimuninius priepuolius bei potencialiai trumpalaikę vėžio riziką", - sausio 23 d. Vašingtone vykusiame mitinge "Defeat the Mandates" ("Nugalėti įgaliojimus") sakė jis "New American" žurnalistei Veronikai Kyrylenko (Veronika Kyrylenko).

Cole'as sakė, kad iš pradžių pastebėjo, jog suaugusiesiems vystosi virusiniai odos pažeidimai, kurie paprastai būdingi vaikams. Laikui bėgant jis susidūrė su daugybe biopsijų ir pastebėjo tendenciją. Vyresnio amžiaus žmonėms padaugėjo moterų vėžio, įskaitant endometriumo ir gimdos kaklelio vėžį, atvejų.

"Po to, kai apie juos pranešiau, atsirado daugybė onkologų, kurie kreipėsi ir sakė: 'Taip, matau, kad keistos vėžio rūšys - [tos], kurias mums pavyko suvaldyti ir gydyti, - plinta kaip gaisras'. Taip yra dėl imuninės reguliacijos sutrikimų, kuriuos sukelia šie šūviai." (Susiję: Aidaho gydytojas praneša, kad tarp "paskiepytųjų" nuo kovido "20 kartų padaugėjo" vėžinių susirgimų).

Pasak Cole'o, žmogaus ląstelės turi vadinamuosius į rinkliavą panašius receptorius (TLR), kurie klasifikuoja, ar į organizmą patekęs svetimkūnis yra kenksmingas, ar ne. "Kai į organizmą patenka [COVID-19] skiepai, jie išjungia kai kuriuos iš šių [TLR]. Paprastai jie turi būti įjungti", - sakė jis.

Patologas pridūrė, kad kai vakcinos išjungia kai kuriuos iš šių TLR, dėl to sutrinka imuninės sistemos įspėjimo mechanizmas. TLR7 ir TLR8 yra atsakingi už virusų aptikimą, o TLR3 ir TLR4 - už vėžio kontrolę.

Be to, jis atkreipė dėmesį, kad SARS-CoV-2 spyglio baltymas jungiasi su P53 genu - vadinamuoju genomo sargybiniu - kuris slopina navikus. Spike baltymo S1 subvienetas taip pat jungiasi su TMPRSS-2 genu, susijusiu su vyrų prostatos vėžiu, ir BRCA genais, susijusiais su moterų krūties vėžiu.

"Mes duodame injekciją, kuri sukuria spyglio baltymą. Tai toksinas, kuris blogais būdais įjungia vėžio genus ir išjungia kitų modelių receptorius", - sakė Cole'as "New American" bendradarbiui. "Nežinome, kiek laiko po šių injekcijų slopinama imuninė sistema ir kiek laiko išjungiami šie receptoriai - nes šie tyrimai neatlikti."

Kole taip pat kritikuoja įgaliojimus ir informuoto sutikimo trūkumą.

"Mes kažką atsitiktinai darome milijardams žmonių kaip eksperimentą. Jungtinėse Valstijose nėra nė vieno patvirtinto [COVID-19] šūvio, kuris būtų prieinamas. Visi, kurie gauna injekciją, vis dar dalyvauja milžiniškame moksliniame eksperimente. 1947 m. Niurnbergo procese prisiekėme daugiau niekada to nedaryti žmonijai. Niekada daugiau neeksperimentuosime su žmonija be informuoto sutikimo", - sakė Cole'as.

"Tai beprotybė, kad mes veržiamės į priekį, kai žinome, kad vakcinos yra nesaugios. Jos nesustabdo ligos perdavimo [ir] ligos. Žmonės, kurie skiepijasi, tiesiogine prasme miršta nuo visų priežasčių dažniau nei tie, kurie nesiskiepija. Dabar mirtingumas nuo visų priežasčių yra didesnis skiepytųjų grupėje nei neskiepytųjų grupėje. Mes praradome savo kolektyvinį medicininį protą dėl pinigų".

Cole'o pastabos Kyrylenko per mitingą Vašingtone pakartojo mintis, kurias jis išsakė per 2021 m. rugpjūčio mėn. vykusį aukščiausiojo lygio susitikimą "Baltu chalatu", kurį organizavo organizacija "America's Frontline Doctors". Jis pasmerkė "beprotybę" ir paragino sustabdyti "nuodingą [gyventojų] puolimą" skiepais.

"Spyglio baltymas, nesant viruso kūne, gali sukelti tą pačią ligą kaip ir COVID-19. Tą pačią plaučių ligą, tą pačią kraujagyslių ligą, tą pačią širdies ligą, tą pačią smegenų ligą. Smaigalys yra toksinas", - tuomet įspėjo jis.

Cole'as baigė savo interviu su Kyrylenko trimis žinutėmis amerikiečiams.

"Nr. 1: nebijokite. Baimė yra tikroji pandemija. [Nr. 2]: Rūpinkitės savo imunine sveikata. Geriausias gydytojas, kokį tik turėsite, yra jūsų pačių odoje, bet tik nuo jūsų priklauso, ar pasirinksite sveikatą. [Nr. 3]: Skiepai yra pasibaigę. Neleiskite šių nuodų į savo organizmą ir, kad ir ką darytumėte, neleiskite jų į savo vaikų organizmą".

Toliau žiūrėkite Cole'o interviu su Kyrylenko vaizdo įrašą.

Šis vaizdo įrašas paimtas iš "The New American" kanalo svetainėje Brighteon.com.

Apsilankykite SpikeProtein.news ir sužinokite daugiau apie tai, kaip vakcinose esantis baltymas smaigalys kenkia imuninei sistemai.

Šaltiniai:

Brighteon.com

By-JulietBonnay.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto