Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Vasario » 8

Informatoriai atskleidė, kad COVID vakcinos sukelia vėžį ir AIDS

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę.

Benas Armstrongas (Ben Armstrong) vasario 2 d. laidos "The Ben Armstrong Show" epizode aptarė, kaip gydytojai teigia, kad vakcinos nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) grėsmingu greičiu sukelia vėžį ir vakcinų sukeltą AIDS.

B. Armstrongas pasakojo, kad buvo trys informatoriai, kuriems pavyko gauti duomenų iš Teisingumo ministerijos ir rasti informacijos apie vakcinas ir jų neigiamą poveikį. Iš tiesų vakcinos turi didžiulį neigiamą poveikį, todėl jas gaminančioms farmacijos bendrovėms reikia ypatingos Senato apsaugos.

Senatoriaus Rono Džonsono (Ron Johnson) surengtoje diskusijoje "COVID-19: Antroji nuomonė" kalbėjo apie tai, kad šis vėžys plinta kaip gaisras ir atvejų daugėja jau kelis mėnesius. (Susiję su šia tema: Vokietijoje atlikta stulbinanti analizė parodė, kad mirštamumas nuo COVID-19 vakcinos yra daug didesnis nei anksčiau skelbta).

Vienas iš diskusijos dalyvių, gydytojas Ryanas Cole'as (Ryan Cole), sakė, kad pastebėjo, jog daugėja tam tikrų virusų, o tos pačios T ląstelės arba imuninės ląstelės kontroliuoja vėžį. Jis pasidalijo, kad per pastaruosius metus jam teko atlikti apie 40 000 biopsijų ir jis pastebėjo daug tam tikrų rūšių vėžio atvejų.

Tačiau, pasikalbėjęs su kitomis laboratorijomis, kad surinktų didesnį duomenų rinkinį, Cole'as teigė, kad vietoj to buvo išjuoktas ir apšmeižtas. "Ir dabar, kai mes keliaujame su šiomis grupėmis ir aukščiausiojo lygio susitikimais, aš turiu onkologų, radiologijos onkologų, aš matau vėžio atvejų pagausėjimą. Matau, kaip po vakcinų šie keistoki stabilūs vėžiniai susirgimai įsiplieskia kaip miškiniai gaisrai. Tai vyksta."

Pernai paskelbtame tyrime įrodyta, kad koronavirusų vakcinos turi smaigalių baltymų, kurie slopina natūralų DNR pažeidimų taisymą, reikalingą organizmo adaptyviajam imuniniam atsakui. Dygliuotieji baltymai lokalizuojasi ląstelių branduolyje ir blokuoja DNR taisymo baltymų darbą.

Tyrime paaiškinta, kad SARS-CoV-2 smailių baltymai gali susilpninti kitų žmonių DNR taisymo sistemą ir trukdyti rekombinacijai bei adaptyviajam imunitetui. Priešingai, duomenys suteikia vertingos informacijos apie spyglių baltymų subvienetų dalyvavimą DNR pažaidų taisyme, įskaitant spyglių pagrindu sukurtas vakcinas, kurios gali slopinti V (D) J rekombinaciją B ląstelėse. V (D) J yra somatinės rekombinacijos mechanizmo rekombinacija, vykstanti besivystančiuose limfocituose ankstyvaisiais T ir B ląstelių brendimo etapais.

Tyrimo išvados: "Mūsų rezultatai atskleidžia galimą molekulinį mechanizmą, kuriuo spyglių baltymas gali trukdyti adaptaciniam imunitetui, ir pabrėžia galimą šalutinį pilno ilgio spyglių pagrindu sukurtų vakcinų poveikį."

Vakcinų sukeltas AIDS

Armstrongas pasidalijo įrašu iš laidos "Thrive Time Show", kurioje laidos vedėjas Klėjus Klarkas (Clay Clark) su daktaru Vladimiru Zelenka (Vladimir Zelenko) diskutavo apie tai, kaip COVID-19 vakcinos sukelia AIDS. Tai ne ŽIV sukelta AIDS, bet panaši, imuninę sistemą silpninanti liga.

V. Zelenko sakė, kad žmonės, vartodami injekciją, kuri pažeidžia navikų slopinamuosius genus, žudo savo įgimtą imuninę sistemą.

"Štai kodėl labai padaugėjo vėžinių susirgimų. Didžiulis autoimuninių ligų, oportunistinių infekcijų šuolis. Jau nekalbant apie kraujo krešulius, širdies priepuolius, insultus, miokarditą, persileidimus, kiaušidžių sėklidžių disfunkciją, greičiausiai nevaisingumą ir nuo antikūnų priklausomą pagerėjimą", - sakė Zelenko.

Armstrongas pažymėjo, kad nepageidaujamo poveikio vadinimas "AIDS" gąsdina žmones, todėl visuomenės sveikatos priežiūros institucijos nusprendė vietoj to jį vadinti vakcinomis įgyto imunodeficito sindromu (VAIDS).

VAIDS iš esmės yra AIDS, kurį sukelia vakcina. "Galvokite, kad jūsų imuninė sistema neveikia taip, kaip turėtų, - sakė Armstrongas.

Visą vasario 2 d. laidos "The Ben Armstrong Show" epizodą žiūrėkite toliau.

Šis vaizdo įrašas yra iš kanalo Truthchannel, esančio Brighteon.com.

Sekite Pandemic.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų, susijusių su koronaviruso pandemija.

Tarp šaltinių yra ir šie:

Brighteon.com

MDPI.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto