Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Vasario » 13

Ateiviai egzistuoja ir Trumpas tai žino

"Galaktinė federacija" laukia, kol žmonės "pasieks tokį etapą, kai suprasime... kas yra kosmosas ir kosminiai laivai", sakė Chaimas Eshedas (Haim Eshed), pranešė "NBC News" (2020 metais).

Buvęs Izraelio kosmoso saugumo vadovas sukėlė į dangų šaunančius antakius sakydamas, kad žemiečiai palaiko ryšius su nežemiškomis būtybėmis iš "galaktinės federacijos".

"Neatpažinti skraidantys objektai paprašė neskelbti, kad jie yra čia, žmonija dar nepasirengusi", - Izraelio laikraščiui "Yediot Aharonot" sakė buvęs Izraelio gynybos ministerijos kosmoso direktorato vadovas Chaimas Eshedas. Interviu hebrajų kalba buvo išspausdintas penktadienį, o pagarsėjo po to, kai antradienį jo dalis anglų kalba paskelbė dienraštis "Jerusalem Post".

Gerbiamas profesorius ir į atsargą išėjęs generolas Eshedas teigė, kad ateiviai taip pat domėjosi žmonija ir siekė suprasti "visatos subtilybes".

Eshedas sakė, kad tarp rūšių buvo pasirašyti bendradarbiavimo susitarimai, įskaitant "požeminę bazę Marso gelmėse", kurioje yra amerikiečių astronautų ir ateivių atstovų.

"Tarp JAV vyriausybės ir ateivių sudarytas susitarimas. Jie pasirašė sutartį su mumis, kad čia atliksime eksperimentus, - sakė jis.

Eshedas pridūrė, kad prezidentas Donaldas Trumpas žinojo apie nežemiškų būtybių egzistavimą ir buvo "ties informacijos atskleidimo riba", tačiau buvo paprašytas to nedaryti, kad išvengtų "masinės isterijos".

"Jie iki šiol laukė, kol žmonija išsivystys ir pasieks tokį etapą, kai apskritai suprasime, kas yra kosmosas ir kosminiai laivai", - sakė Eshedas, turėdamas omenyje Galaktikos federaciją.

Baltieji rūmai ir Izraelio pareigūnai į "NBC News" prašymą pakomentuoti situaciją iš karto neatsakė. Pentagono atstovė spaudai Sue Gough atsisakė komentuoti.

NASA atstovas spaudai sakė, kad vienas iš pagrindinių agentūros tikslų yra gyvybės paieška visatoje, tačiau nežemiškos gyvybės požymių kol kas nepavyko rasti.

"Nors dar neradome nežemiškos gyvybės požymių, NASA tyrinėja Saulės sistemą ir už jos ribų, kad padėtų mums atsakyti į esminius klausimus, įskaitant tai, ar esame vieni visatoje", - sakoma atstovo pareiškime.

Išsamiau Eshedo idėjos išdėstytos lapkritį išleistoje Hagaro Yanai knygoje "Visata už horizonto - pokalbiai su profesoriumi Chaimu Eshedu".

Eshedas, kuris prižiūrėjo daugelio Izraelio palydovų paleidimą į kosmosą, teigė, kad apie tai prabilo tik dabar, nes požiūris keičiasi ir žmonės atrodo imlesni.

"Jei prieš penkerius metus būčiau išsakęs tai, ką sakau šiandien, būčiau patekęs į ligoninę", - sakė jis "Yediot". "Šiandien jie jau kalba kitaip. Aš neturiu ko prarasti. Gavau diplomus ir apdovanojimus, esu gerbiamas užsienio universitetuose".

Gegužę D. Trumpas sakė: "Kosmosas bus ateitis, tiek gynybos, tiek puolimo požiūriu... Dabar mes esame lyderiai kosmoso srityje", kai jam buvo įteikta oficiali naujai sukurtos karinės šakos - Kosmoso pajėgų - vėliava.

Jos, kartu su Kosmoso vadaviete, pagrindinis dėmesys skiriamas kosmosui kaip JAV karinei sričiai, palydovų ir ryšių išsaugojimui bei geopolitikos naujoje vietovėje akcentavimui.

Eshedo komentarai iš karto sukėlė juokų ir teorijų internete. Socialiniame tinkle "Twitter" buvo sukurta bent pusė tuzino paskyrų, teigiančių, kad jie yra "Galaktinės federacijos" atstovai Žemėje. Kiti vartotojai prašė suteikti jiems pirmenybę ir organizuoti susitikimus su nežemiška grupe.

Nickas Pope'as, anksčiau tyręs NSO Didžiosios Britanijos gynybos ministerijoje, apibūdino Eshedo pasisakymus kaip "nepaprastus".

"Arba tai kažkoks pokštas ar reklaminis triukas, kuriuo siekiama padėti parduoti jo knygą, galbūt kažkas buvo pamesta verčiant, arba kažkas iš žinančiųjų laužo gretas", - sakė jis.

Pope'as sakė, kad NSO ir sąmokslo teorijų bendruomenė yra susijaudinusi, tačiau lieka klausimų, įskaitant tai, ar Ešedas kalba remdamasis tiesioginėmis asmeninėmis žiniomis ir patirtimi, ar jis kartoja tai, kas jam buvo pasakyta.

"Vis dar trūksta kai kurių dėlionės dalių", - sakė jis.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau