Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Vasario » 13

ES tiria pranešimus apie menstruacijų sutrikimus po korona vakcinos

Europos vaistų agentūra (EMA) tiria kelis pranešimus, kai moterys patyrė neįprastai stiprų kraujavimą arba joms dingo menstruacijos po skiepijimo Modern arba Pfizer vakcina nuo COVID-19, praneša Reuters. Po nerimą keliančių moterų reakcijų EMA penktadienio popietę pranešė, kad nėra „įrodymų“, kad vakcina paveiktų vaisingumą.

Pasak EMA, nėra žinoma, ar šių bendrovių eksperimentinė mRNR vakcina, kurios poveikis žmonėms šiuo metu tiriamas, yra susijusi su menstruacijų sutrikimais, ar tokio ryšio nėra.

Vienas amerikiečių Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) tyrimas nustatė, kad tarp 4000 programėlės, sekančios moterų menstruacijų ciklus, vartotojų vyko su korona vakcina susiję ciklo sutrikimai.

EMA gruodžio mėnesį tvirtino, kad toks ryšys nėra įrodytas, nors tuo pat metu norvegų tyrimas nustatė ryšį tarp menstruacijų sutrikimų ir korona vakcinos.

Po penktadienio spaudos pranešimo išleido priedą, kuriame pabrėžė, kad nėra „įrodymų“, kad vakcinos nuo koronaviruso kenkia vaisingumui, rašė „Reuters“.

Tačiau jei pasirodytų, kad vakcinos sukelia nevaisingumą, pretenzijos dėl kompensacijų valstybei gali būti didelės. Žmonės, kurie 2009 m. susirgo narkolepsija dėl gydytojo Anderso Tegnell vykdytos vakcinavimo nuo kiaulių gripo programos, gavo kompensacijas iki milijono Švedijos kronų (apie 100 000 eurų) vienam asmeniui, todėl Riksdagas daugiau nei dviem šimtams aukų turėjo papildomai kelis kartus skirti lėšų.

Iš daugiau nei 96.000 pranešimų apie įtariamus pašalinius poveikius Švedijoje, pasiekusius Vaistų priežiūros tarnybą, 90 procentų buvo įvertinti kaip lengvi, o 10 procentų – kaip pavojingi, pranešė SVT vasario 1 dieną.

Pasak Vaistų priežiūros tarnybos, rimti pašaliniai poveikiai yra tokie, dėl kurių įvyksta mirtis, kurie gresia mirtimi, dėl kurių prireikia gydymo ligoninėje, sukeliamas neįgalumas, sukeliamas apsigimimas arba yra kitas medicininiu požiūriu svarbus įvykis.

Tiesos.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau