Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Kovo » 15

Britų parlamento narys: COVID vakcinos žalos mastas - baisi baisybė

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Parlamento narys (MP) Vuhano koronaviruso (COVID-19) vakcinų padarytos žalos mastą pavadino košmaru ir paragino Dauningo gatvę suteikti didesnę paramą nukentėjusiems asmenims.

Konservatorių parlamento narys Kristoferis Čopas (Christopher Chope), Bendruomenių rūmuose atstovaujantis Kristoferiui, pažymėjo, kad dešimtys tūkstančių britų, pasiskiepiję vakcina, patyrė žalos. Anksčiau per Didžiosios Britanijos parlamento sesiją jis sakė, kad COVID-19 injekcijos sukeltų sužalojimų mastas dabar "viršija visus atvejus, atsiradusius dėl ankstesnių vakcinų programų".

"Visuomenė galų gale susivoks [su visa] padaryta žala. Yra daugybė žmonių, kurie pasielgė teisingai... [kurie] nesulaukia iš vyriausybės pagalbos, kurią, kaip manė, turėjo gauti. Štai kur aš esu šiuo klausimu."

Chope'o teigimu, jis pateikė Dauningo gatvei COVID-19 vakcinos sužalojimo atvejų bylą, tačiau sulaukė tiesiog "santykinės tylos". Jis tęsė: "Praėjusią vasarą perskaičiau, kad žmonės patyrė nepageidaujamų reakcijų į vakcinas ir kad jiems buvo sunku gauti kompensaciją." Tada Chope'as parlamente pateikė kitą įstatymo projektą, kuriuo siekiama išplėsti kompensavimo sistemą, o 20 minučių trukusios diskusijos apie šią priemonę sukėlė "daugybę" atsakymų elektroniniu paštu visoje Jungtinėje Karalystėje.

Christchurcho parlamento narys pasidalijo Džuliano Gudžio (Julian Gooddy) istorija, kuris nukentėjo nuo vakcinos sukeltos žalos praėjus dviem savaitėms po to, kai jam buvo suleista "AstraZeneca" vakcina COVID-19. J. Gooddy patyrė keletą problemų po vakcinos, įskaitant Bell'o paralyžių, nuovargį ir galūnių skausmus. Vėliau jam buvo diagnozuotas Guillain-Barre sindromas (GBS) - liga, kai imuninė sistema pažeidžia apsauginį nervinių ląstelių sluoksnį. "Buvo apmaudu, nes nebuvo pripažinta, kad yra priežastinis ryšys tarp [AstraZeneca] vakcinos, kuria buvau paskiepytas, ir GBS", - apgailestavo jis.

Chope'as ragina Dauningo gatvę pagerinti kompensacijų dėl vakcinų sukeltų sužalojimų tvarką

Atsižvelgdamas į Gooddy istoriją, Chope'as sakė, kad ragina Didžiosios Britanijos vyriausybę aktyviai informuoti žmones apie Vakcinų žalos atlyginimo schemą (VDPS) - ypač tuos, kurie įkėlė pranešimus į Jungtinės Karalystės geltonosios kortelės sistemą. Geltonosios kortelės sistema yra britų pranešimų apie nepageidaujamus vakcinų reiškinius sistemos atitikmuo. (Susiję: Britų parlamento narys Christopheris Chope'as ragina Didžiosios Britanijos vyriausybę paremti asmenis, nukentėjusius nuo COVID vakcinų sukeltų sužalojimų).

Pirmą kartą sukurta 1979 m., vėliau VPDS buvo išplėsta, kad apimtų ir skiepus COVID-19 vakcina. Pagal šią sistemą britai, galintys įrodyti, kad dėl skiepų įvyko sunkus neįgalumas arba mirtis, gali gauti neapmokestinamą 120 000 svarų sterlingų (156 000 JAV dolerių) kompensaciją. Kol kas nė vienam iš 920 pareiškėjų, pateikusių ieškinius dėl vakcinų sukeltų sužalojimų, ši suma nebuvo paskirta.

Leweso parlamento narė Maria Caulfield, kuri eina parlamento sekretorės pavaduotojos, atsakingos už pacientų saugą ir pirminę sveikatos priežiūrą, pareigas, atsakė į Chope'o užklausas. Konservatorių parlamento narė kolegai pasakė, kad Medicinos ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūra peržiūri visų nukentėjusių pacientų užrašus, kad ištirtų bet kokias vakcinos ir sunkių reakcijų sąsajas. Didžiosios Britanijos vaistų reguliavimo institucija taip pat nagrinėja pranešimus apie GBS ir pridūrė, kad bet kokia informacija bus pasidalinta, kai ji bus gauta.

"Manome, kad šis procesas vidutiniškai užtruks šešis mėnesius. Tam reikia gauti prieigą prie žmonių medicininių įrašų ir jų ankstesnės ligos istorijos. Nors tą dieną kažkam galėjo pasireikšti reakcija, kol neišnagrinėjome visų įrodymų, negalime tvirtai pasakyti, kad yra priežastinis ryšys tarp vakcinos ir nepageidaujamo reiškinio, nors gali būti rimtų įtarimų, kad taip yra. Todėl svarbu tinkamai laikytis šio proceso", - sakė Caulfieldas.

Toliau žiūrėkite, kaip Christchurcho parlamento narys Christopheris Chope'as ragina užtikrinti skaidrumą dėl COVID-19 vakcinų.

Šis vaizdo įrašas yra iš kanalo RED PILLED, esančio svetainėje Brighteon.com.

Šaltiniai:

TheEpochTimes.com

TheyWorkForYou.com

Brighteon.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau