Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Kovo » 15

Žemę galėjo aplankyti ateiviai, pamatę žmonių skruzdėlių koloniją

Kadaise Žemę galėjo aplankyti ateiviai, pamatę skruzdėlių koloniją žmonėse, rašo Sarah Cruddas (Sarah Jane Cruddas), laidų vedėja, rašytoja ir kosmoso žurnalistė, turinti astrofizikės išsilavinimą.

"Net mūsų pačių Saulės sistemos kieme yra daugybė potencialių kandidatų į gyvybę, pradedant atšiauriomis Marso sąlygomis, kurios, mokslininkų nuomone, tikriausiai buvo daug šiltesnės ir drėgnesnės, todėl ten galėjo būti sąlygos paprasčiausiai mikrobiologinei gyvybei. Net Veneros planeta, anksčiau laikyta nedraugišku pasauliu, buvo atidžiai išnagrinėta, ar jos debesyse nėra paprastos gyvybės", - pažymi Sarah Cruddas.

Tačiau kai kalbama apie protingą gyvybę, su kuria glaudžiai siejama mokslinė fantastika, o gal net kažką, kas pranoksta vaizduotę, belieka tik stebėtis, priduria ji.

Iš pirmo žvilgsnio visatoje yra daugybė vietų, tinkamų gyvybei egzistuoti. Taigi, ar žmonėms pavyks užmegzti ryšį su kokia nors protinga gyvybe už jos ribų, dar neaišku.

"Tai gali įvykti rytoj arba po 1000 metų. Galbūt tai jau įvyko. Tiesiog nežinome ir kol kas neturime įrodymų. Tarkime, kad protinga ateivių rasė, galbūt kur kas labiau pažengusi už mus, atsižvelgiant į tai, kad jie galėjo išvystyti gebėjimą keliauti po visatą, užmezga su mumis kontaktą. Kas bus tada?" - klausia televizijos laidų vedėjas.

Tokie ekspertai, kaip profesorius Stephenas Hawkingas, teigė, kad protinga ateivių gyvybė, pasiekusi Žemę, būtų bloga žinia žmonijai.

"Susidūrimas su išsivysčiusia ateivių civilizacija galėtų būti panašus į Amerikos indėnų susitikimą su Kolumbu. Nieko gero iš to neišėjo." Tačiau ne visi, įskaitant ir mane, laikosi tokios nuomonės", - priduria Sarah Cruddas.

Autorius svarsto, kad jei civilizacija jau yra išvysčiusi milžiniškus tarpgalaktinėms kelionėms reikalingus pajėgumus, ji tikriausiai jau žino apie žemiečių egzistavimą, nes iš Mėlynosios planetos jau daugiau nei šimtmetį sklinda radijo signalai.

Taigi, nors Žemėje daug kas skirstoma į tam tikras kategorijas, iš kosmoso platybių Žemė yra vieni dideli namai.

"Galbūt, nors ateiviai apie mus žino, jie paprasčiausiai praėjo pro mus. Lygiai taip pat, kaip jūs nesustotumėte pasikalbėti su skruzdėlynu lauke, ateiviai nelaiko mūsų kažkuo ypatingais. Užsieniečių civilizacijai bet kokia mūsų žinia turėjo reikšti tik vieną iš daugelio planetų", - mano žurnalistas.

"Nors filmuose vaizduojama, kaip ateiviai mus aplanko, daug labiau tikėtina, kad jų signalą aptiktume toli visatoje. Tuomet bendravimo su svetima civilizacija procesas būtų panašus ne į "Žvaigždžių karus" ar kitus filmus, o į archeologiją. Protinga gyvybė gali būti net atsitiktinumas, o mūsų egzistavimas - tik kosminis atsitiktinumas", - apibendrina Sarah Cruddas.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau