Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 19

Caitlyn Jenner: "Pasaulis išprotėjo - pašalinkite translytes moteris iš moterų sporto

(Trumpai pasaulyje) Olimpinio aukso medalio laimėtoja Caitlyn Jenner, kuri yra transseksualė, pasmerkė transseksualių sportininkių įtraukimą į moterų sportą, teigdama, kad "turime apsaugoti moterų sportą".

"Pasaulis išprotėjo", - sakė Jenner. "Jis niekada neturėjo toks būti."

Dženner, kuri yra transseksualė, teigia, kad transseksualėms neturi būti leidžiama varžytis moterų sporte, tvirtindama, kad moterų sporto šakose turėtų varžytis tik tos, kurios gimė moterimis. Dženner kalbėjo apie šį prieštaringai vertinamą klausimą po to, kai transseksualė Lia Tomas (Lia Thomas) NCAA čempionate sutriuškino varžoves ir laimėjo moterų 500 jardų laisvuoju stiliumi rungtį.

pasaulis, geopolita, nuomones, analitika
Transseksualė Lia Thomas (Lia Thomas) šią savaitę NCAA čempionate triuškinamai nugalėjo moterų 500 jardų laisvuoju stiliumi rungtyje.

Per National Review:

Žurnalas "Swimming World Magazine" pavadino L. Thomas pergalę "įžeidimu biologinėms moterims, kurios lenktyniavo su ja". Prieš tas, kurios kovojo už IX antraštinę dalį ir lygias galimybes sportininkėms. Prieš mokslą ir neabejotinus fiziologinius vyrų ir moterų lyčių skirtumus".

Interviu laikraščiui "Daily Mail" Dženner pabrėžė, kad Tomas gimė vyru, turėdamas visus fizinius privalumus, kurie suteikiami vyrams. Caitlyn Jenner, kuri anksčiau buvo Bruce'as Jenneris, labiau nei bet kas kitas turi teisę kalbėti šiuo klausimu - 1976 m. Monrealio olimpinėse žaidynėse laimėjo auksą dešimtkovės rungtyje likus dešimtmečiams iki transformacijos 2015 m.

Kadangi pagrindinės žiniasklaidos priemonės vis dažniau smerkia moteris, net ir daug pasiekusias, už tai, kad jos pasisako prieš translyčių sportininkių įtraukimą į moterų sportą, Caitlyn Jenner tapo savotiška keistuole, nes yra ir translytė, ir daug pasiekusi sportininkė, ginanti biologinių moterų ir mergaičių teises.

"Nemanau, kad biologiniai berniukai turėtų varžytis moterų sporte - turime ginti moterų sportą", - sakė olimpietė. "Tai svarbiausia."

Už tai, kad pasisakė šiuo klausimu, Dženner "Instagram" tinkle sulaukė progresyviųjų užgauliojimų ir pasidalijo kai kuriomis neapykantą kurstančių "woke" aktyvistų siųstomis žinutėmis.

"Paskutinį kartą, kai tikrinau, tu buvai išplaukusi "has-been", važinėjanti ant Kardashian kailio", - rašė vienas asmuo. "Trans moteriai tikrai darai daugiausiai, kad pasisakytum prieš kitus trans vyrus ir moteris, gyvenančius savo gyvenimus." Ir tai viena iš gražesnių žinučių....

Kam įdomu visą straipsnį skaitykite angliškai - (Pasaulio naujienos kitaip... faktai, nuorodos)

Gal būt bus įdomu?

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau