Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Kovo » 27

Mokslininkai pristatė "užkrečiamąsias vakcinas", kurios užkrečia neskiepytus asmenis prieš jų valią

Patikrintas faktas

Mokslininkai kuria "užkrečiamąsias vakcinas", kuriomis siekiama užkrėsti neskiepytus žmones prieš jų valią, teigiama nerimą keliančiame pranešime.

Mokslininkai šias "užkrečiamąsias vakcinas" nuo Ebolos (Ebola), galvijų tuberkuliozės (bovine tuberculosis) ir Lasos (Lassa) karštligės kuria gyvūnams, tikėdamiesi, kad šios ligos bus mažiau užkrečiamos iš gyvūnų žmonėms.

Vakcina iš esmės būtų genetiškai rekombinantinis virusas, kuris užkrėstų bet kurį asmenį, esantį pakankamai arti skiepijamo asmens, todėl vienas asmuo galėtų užkrėsti daugybę kitų to nenorinčių žmonių.

mokslas, vakcinos, sukčiavimas, genocidas

Iš "National Geographic" pranešimo:

Įsivaizduokite vaistą, kuris būtų toks pat užkrečiamas, kaip ir liga, su kuria jis kovoja - vakciną, kuri galėtų daugintis šeimininko organizme ir plisti į kitus netoliese esančius asmenis, greitai ir lengvai apsaugodama visą populiaciją nuo mikrobų atakų. To siekia kelios komandos visame pasaulyje, kurios atgaivina prieštaringai vertinamus tyrimus, siekdamos sukurti savaime plintančias vakcinas.

Šiuo metu mokslininkai kuria savaime plintančias vakcinas nuo Ebolos, galvijų tuberkuliozės ir Lasos karštligės - žiurkių platinamos virusinės ligos, dėl kurios kai kuriose Vakarų Afrikos dalyse kasmet užsikrečia iki 300 000 žmonių. Šį metodą būtų galima taikyti ir kitoms zoonozinėms ligoms, įskaitant pasiutligę, Vakarų Nilo virusą, Laimo ligą ir marą.

Savaime plintančių vakcinų šalininkai teigia, kad jos galėtų sukelti revoliuciją visuomenės sveikatos srityje, nes sustabdytų užkrečiamųjų ligų plitimą tarp gyvūnų anksčiau, nei zoonozės gali išplisti, ir taip potencialiai užkirstų kelią kitai pandemijai.

Infowars.com praneša: Ši nauja vakcinų technologija naudoja citomegalovirusą (CMV) - herpeso šeimai priklausančią grupę, kuri išlieka organizme visą gyvenimą ir yra specifinė rūšiai.

Etinės pasekmės skiepijant žmones be jų aiškaus sutikimo, jau nekalbant apie jų žinojimą, kelia didelį nerimą, todėl šių vakcinų lauko ar laboratoriniai tyrimai buvo labai riboti, o 1999 m. atliktas tik vienas lauko bandymas su triušiais:

Tyrėjų grupė sugavo 147 triušius, į jų kaklus įdėjo mikroschemas, maždaug pusei jų suleido vakciną ir visus paleido atgal į laisvę. Kitas 32 dienas skiepyti ir neskiepyti triušiai gyveno kaip įprastai. Kai tyrėjai vėl sugrąžino mikročipais paženklintus triušius, kurie iš pradžių nebuvo vakcinuoti, jie nustatė, kad 56 proc. iš jų turėjo antikūnų prieš abu virusus, o tai rodo, kad vakcina sėkmingai išplito iš vakcinuotų gyvūnų tarp nevakcinuotų.

"Kai kažką sukurtą ir savaime plintantį paleidžiate į gamtą, nežinote, kas su juo atsitiks ir kur jis nukeliaus", - perspėjo Oksfordo universiteto Žmonijos ateities instituto biologinio saugumo tyrėjas Jonas Sandbrinkas.

"Net jei tik pradėsite nuo to, kad ją paskleisite į gyvūnų populiacijas, dalis genetinių elementų gali patekti atgal į žmones."

Vis dėlto 2016 m. susidomėjimas šia technologija atsinaujino, ir per ateinančius metus ketinama pradėti naujus Lassa viruso vakcinos eksperimentus, tačiau dėl "itin didelės rizikos ir tarptautinio šio darbo pobūdžio" bei "galimai negrįžtamų" pasekmių šie eksperimentiniai tyrimai susiduria su daugybe etinių ir teisinių kliūčių.

"Negalime net priversti žmonių vartoti vakciną pasaulinės pandemijos metu. Mintis, kad būtų galima slapta paskiepyti gyventojus virusu ir nesukelti riaušių, yra tiesiog, žinote, fantazijos dalykas. Pasak Vakarų Australijos universiteto vyriausiojo mokslo darbuotojo Aleko Redvudo (Alec Redwood), tai niekada nebus panaudota žmonėms.

Nepaisant to, Redvudas tvirtina, kad šią pavojingą technologiją vis tiek reikėtų kurti tam atvejui, jei kada nors prireiktų ją panaudoti žmonėms, "jei to prireiktų".

"Nereikia būti Rodo mokslininku, kad suprastum, jog žmones nervins plintantis viruso vektorius. Tai sąvoka, kuri žmones išgąsdins", - sakė Redvudas.

"Man patinka apie tai galvoti taip: "Galbūt jis niekada nebus panaudotas, bet geriau turėti spintoje kažką, ką galima panaudoti ir kas yra subrendę, jei mums to prireiktų. O sakyti: "Tiesiog nevykdykime šių tyrimų, nes jie per daug pavojingi", man atrodo, visiškai beprasmiška", - pridūrė jis.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau