Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Kovo » 29

Smarkios liūtys Asunsjone (Paragvajus) nusinešė mažiausiai 3 žmonių gyvybes

Po to, kai iš pradžių nebuvo pranešimų apie aukas po smarkių liūčių Paragvajaus mieste Asunsjone, trečiadienį pasirodė nauji pranešimai, kad žuvo mažiausiai trys žmonės, be to, sugriauti namai ir mokyklos.

Nuo antradienio vakaro iki trečiadienio ryto Centriniame departamente ir kitose Paragvajaus dalyse praūžusi audra nusinešė trijų žmonių gyvybes, privertė šeimas palikti namus, paliko namus ir mokyklas be stogų, o gatvėse liko daugybė griuvėsių.

San Lorenso mieste 34 metų Sergio Ortizas žuvo antradienį, kai dėl audros sugriuvo viena iš jo namo sienų, pranešė "Telefuturo". Likusius šeimos narius teko evakuoti.

Paragvajaus meteorologijos ir hidrologijos departamento duomenimis, per antradienio audrą iškrito 70 milimetrų kritulių. Daugiausia kritulių iškrito San Lorenso mieste.

Dvejų metų mergaitė taip pat žuvo, kai buvo įtraukta į nedidelį upelį Caaguay Rory vietovėje. Apie tai pranešė "Última Hora". Pasak tėvo, mergaitė miegojo savo kambaryje, o motina nuėjo pas kaimynę pasiimti daiktų ir grįžusi nerado dukters, todėl manė, kad ji išėjo iš namų ir ją nusinešė srovė. Ugniagesiai galiausiai rado kūną už 700 metrų nuo namo.

Villette mieste srovė taip pat nuplovė vyrą, kuris ėjo per tiltą netoli 232 maršruto autobusų stotelės La Villette. Viletos ugniagesiai pranešė, kad trečiadienį apie 15 val. buvo rastas negyvas kūnas. Duomenys apie mirusįjį kol kas nežinomi.

Dėl lietaus iš antradienio į trečiadienį už kelių metrų nuo Lambare savivaldybės išsiliejo upelis, todėl kelioms minutėms buvo nutrauktas eismas Luis Maria Arganha gatvėje.

Asunsjone Paragvajaus savanorių ugniagesių komandos (CBVP) 2-oji kuopa "Santisima Trinidad" pranešė, kad ugniagesiai gelbėtojai atliko gelbėjimo darbus Itapua gatvėje Molas Lopez rajone. Tai ta pati gatvė, kurioje antradienio vakarą per didelį potvynį buvo išgelbėtas prie medžio prisiglaudęs vaikas.

Antradienį po smarkių liūčių buvo užtvindytos kelios Asunsjono vietovės ir, kaip pranešama, kilo chaosas ir griuvėsiai.

Įsisiautėjusi srovė nunešė transporto priemones, įstrigo autobusas ir vos nenuskendo vaikas - tai tik keletas pavienių incidentų, kurie plačiai nuskambėjo socialinėje žiniasklaidoje ir naujienų portaluose.

Paragvajaus sinoptikai taip pat paaiškino, kad audros sistema toliau plinta per šalį ir artimiausiomis valandomis Asunsjone negalima atmesti sunkių orų su smarkiomis liūtimis su vidutinio stiprumo ar smarkia perkūnija, stipriais ar labai stipriais vėjo gūsiais ir kartais kruša.

"Kaip ir visi kiti apgailestauju, kad gyvenu užtvindytame mieste, ir žinau, kad mūsų pareiga yra pasiūlyti sprendimus. Dėl šios priežasties ketinu siekti, kad Asunsjonas nebūtų užlietas", - tviteryje rašė Asunsjono meras Oscaras Nenejo Rodriguezas.

"Darbai, atliekami Molas Lopese, yra būtent lietaus kanalizacijos darbai", - pridūrė jis. Antradienį apylinkėse pasklido vaizdai, kaip vaikas laikosi įsikibęs į medį, kad jo nenuplautų srauni srovė. Vyras sėkmingai išgelbėjo vaiką naudodamasis virve.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau